nasiona marihuany

Policja wjechała na chate

Wyszukiwarka Forumowa:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Siemano
Pisze tego posta żeby przestrzec wszystkich przed nieprzemyślanymi decyzjami w swoim życiu które z dnia na dzień mogą przysporzyć wiele kłopotów a nawet odebrać wolność.

Jakiś czas temu zapukała a raczej napie****ała policja w drzwi omojego domu z sądową decyzja o nakazu przeszukania. 3 policjantów przeszukiwało moj dom, garaże i samochód, znaleźli u mnie nie cała sztuke suszu i gazete dodawaną do pestek w gratisie. Z miejsca zakuli mnie w kajdanki i wywieźli na komende. W drodze zaczeli zadawać pytania, ja do tej pory nic się nie odzywałem gdyż w domu nie chcieli mi powiedziec co jest powodem przeszukania.
Po kilku minutach rozmowy doszedeł do wniosku ze kompletnie nie chodzi o moja uprawe, tylko o kupno przeze mnie w tamtym roku narkotyku. Dotarli do mnie przez połaczenia w tel, nie wiem czy ten mnie sprzedał ze to od niego kupowalem czy może był na podsuchu w momencie naszej rozmowy. Straszyli mnie ze " teraz to sobie posiedzisz " na szczescie wiedziałem ze za to co u mnie znaleźli dostane co najwyzej zawiasy lub grzywne gdyż miałem czysta karte. na komendzie znów przesłuchanie i pytania, skad mialem materiał, i czy kupiłem to od tamtego, tak w dużym skrócie, oczywiscie nie powiedziałem prawdy, w drodze miałem czas zeby sobie wszystko w głowie poukładać i sie przygotować. na komendzie spędziłem kilka godzin trzymajac sie tej samej wersji nie obciążającej mnie ani tego kogos. wypuścili mnie po 10h mowiąc ze sprawa trafiła do sądu. moje szczeście w nieszcześciu.
Teraz kazdy kto przeczytał, niech zastanowi się nad tym z kim i jak się kontaktuje, co kupuje i od kogo. Słuchajcie, miałem wiele szcześcia i też zachowałem zimna krew. Ale gdybym mial boxa na chacie, tak jak wielu z was to robi, to finał byłby zupelnie inny. na szczescie nie trzymam w domu zadnych rzeczy związanych z hodowla, sprzedaża tematu ani niczym co mogloby na to wskazywać poza tym co znaleźli ale tak na dobra sprawe ciutke suszu czy blanta może mieć nawet 50 letni hodowca karpi, nie wazne narkotyk to narotyk w polskim prawie i nie ma tłumaczenia. Dlatego przestrzegam, jesli juz macie boxa w domu, i czasem kupujecie coś od kogoś to w gre wchodzą tylko i wyłacznie pewni gracze, zadnych wag, suszu " przecierów " z konopi nie trzymajcie w domu, bo od tego moze zależeć wasza przyszłość.
Ja teraz musze się bardzo pilnować i zapewne jest to moj jeden z ostatnich postów do momentu wyjaśnienia sprawy.
 
Ostatnia edycja:

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
mordo, nie chce Cie obrażać ale to wszystko co napisałeś to oczywista oczywistość i to jest taka podstawowa wiedza, moge Cie pocieszyć ze za niecały gram suszu dostaniesz umorzenie na 100%, dostaniesz pismo od proroka ze mała szkodliwość społeczna czynu i elo, nie oraj sie za bardzo, chyba ze za gazetke dodawaną do pestek do***ią Ci dożywocie

CHATE
 

Kadaffi

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2019
Postów
222
Buchów
149
Odznaki
1
Gorzej było, Brawo bili .
Akcja ekstra :jprd: no ale uważać trzeba... racja .

Lub "upawiać" tylyyyle by u froidków nie kupować :teasing-with-poking

A dla kumpla co powiązał ... :the-finger-smiley-e

Bedzie dobrze wujek :):) co nie zmienia faktu ostrozności nigdy dosyć
cudów też w domu nie trzymać bo nie Bazylia rośnie w "szafkach"

PoZdRawiam !
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
jaki z tego morał? je**c dilerów

trzeba ogarniać receptę i hodować na własny użytek, sąd już uniewinnił growera z recepta w Pl. :dancee:
to ile miał krzaków lub suszu ze go uniewinnili ?
mordo, nie chce Cie obrażać ale to wszystko co napisałeś to oczywista oczywistość i to jest taka podstawowa wiedza, moge Cie pocieszyć ze za niecały gram suszu dostaniesz umorzenie na 100%, dostaniesz pismo od proroka ze mała szkodliwość społeczna czynu i elo, nie oraj sie za bardzo, chyba ze za gazetke dodawaną do pestek do***ią Ci dożywocie

CHATE
Pisze to ku przypomnieniu byku, jestem ciekawe co u ciebie by znaleźli jak by ci dzisiaj o 6 rano k***y wjechały na hate ;) Dobranoc, śpij spokojnie
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Polecam jak Żul mówi ogarnąć tą 'receptę'. W większych miastach są centra leczenia marihuaną leczniczą, koszt wizyty 200-250pln, na miejscu mówisz, że depresja Cie gniecie i dostajesz papier że jesteś pacjentem medycznej konopii ważny 6 miesięcy, można też to ogarnąć online. U mnie nawet ludzie co tylko jarają mają te papiery, i kto odważniejszy to lata z tematem po mieście z cyknietymi na telefonie zdjeciami papierów i recept. Jest to o tyle fajna opcja, że nawet jak komuś powinie się noga przy 'bhp' to ten papier autentycznie może uratować du*ę.
Biorąc pod uwagę jak ciężko dostępny jest susz w polskich aptekach, w przypadku wpadki z grow działa to na naszą korzyść. Tak samo może pomóc z prowadzeniem auta po jaranku i stężeniem powyżej 2ng jak wyjdzie w badaniu.
Ogólnie przydałby się taki pościk na głownej opisujący ten temat, bo koszt 250pln + ewentualny wykup recepty (chociaż ja tam pie***le płacic 60pln za g, jakbym miał kupować w aptekach przypisaną dawkę to prawie 2k miesięcznie za terapie), to jest nic, bo może nas uchronić od zarzutów o posiadanie/uprawę/prowadzenie auta po jaraniu.
Panowie, to jest ku**a złoty glejt naszych czasów. Cena detaliczna piątki baki może uchronić przed poważnymi konsekwencjami, więc polecam się zainteresować tematem ;)
 
U

Usunięty 79633

Guest
Pierwsza najważniejsza rzecz to taka że jak narkotyki kupujesz to prokurator Cię będzie ganiał, ale jak się leczysz i to jest Twój lek, a nie narkotyk, stawia to Cię w zupełnie innym świetle.
No i masz odpowiedź z racji tego że 2k kosztuje twoja kuracja, a Ty zarabiasz 2.5-3k to musisz uprawiać, bo inaczej nie przeżyjesz. Nie stać cię na leczenie dlatego uprawiasz, w dodatku suszu w aptekach brakuje, nawet mając receptę możesz mieć problem z dostaniem leków.

 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
to ile miał krzaków lub suszu ze go uniewinnili ?

Pisze to ku przypomnieniu byku, jestem ciekawe co u ciebie by znaleźli jak by ci dzisiaj o 6 rano k***y wjechały na hate ;) Dobranoc, śpij spokojnie
wiem ze najlepiej uczyc sie na czyichś błędach ale wiedząc ze masz niecałego grama na chacie wpuszczasz psy? mogłeś zrobić z tym wszystko, bo przeciez nie wjechali Ci z buta, w***ać sie przez gadanie bzdur przez tel to tez dla mnie skrajna głupota, robić interesy z przypalowcami także, jakby mnie czapli z gramem i psy zaczeły mnie straszyć, że "teraz posiedzisz" to chyba posikałbym sie ze smiechu XD zreszta w***ać sie z gramem to trzeba być asem społecznym, tu gdzie mieszkam nie mam nic na chacie, chałupa i prad gdzie jest planta nie jest na mnie, jak chcesz uprawiac to nie mozesz byc jednoczesnie dilerem bo to szybka droga do w***ania się.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Jakiś czas temu zapukała a raczej napie****ała policja w drzwi omojego domu z sądową decyzja o nakazu przeszukania. 3 policjantów przeszukiwało moj dom, garaże i samochód, znaleźli u mnie nie cała sztuke suszu i gazete dodawaną do pestek w gratisie. Z miejsca zakuli mnie w kajdanki i wywieźli na komende. W drodze zaczeli zadawać pytania, ja do tej pory nic się nie odzywałem gdyż w domu nie chcieli mi powiedziec co jest powodem przeszukania.
Po kilku minutach rozmowy doszedeł do wniosku ze kompletnie nie chodzi o moja uprawe, tylko o kupno przeze mnie w tamtym roku narkotyku. Dotarli do mnie przez połaczenia w tel, nie wiem czy ten mnie sprzedał ze to od niego kupowalem czy może był na podsuchu w momencie naszej rozmowy.

Właśnie poczekaj, bo ja z początku myślałem że oni wjechali Ci na chate, bo myśleli że to Ty gonisz, a tu okazuje się, że wpadło Ci o 6 rano 3 chamów bo Ty kiedyś kupiłeś coś od kogoś?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to sama podstawa wjazdu jest mocno wątpliwa co by nie powiedzieć komiczna, dziwi mnie w ogóle że otworzyłeś drzwi, tym bardziej nie pytając wcześniej nawet o co chodzi/powód przeszukania. Jak nie widziałeś żadnego papieru to mogli Ci wszystko przecież powiedzieć. Dziwna akcja, w takich sytuacjach dostajesz wezwanie na przesłuchanie na którym Cie pytają czy kupiłeś od podejrzanego, wjazd do domu z rana gościowi co mógł kiedyś kupić coś od jakiegoś dila brzmi jak jakaś abstrakcja. No chyba, że coś po***ałem to mnie popraw, ale z Twojej wypowiedzi tak to zrozumiałem. :tiphat:
Jak już musicie telefonów używać, to piszcie/dzwońcie na signal, jak online to polecam steam + prvnote i jest w miarę bezpiecznie, ale prawda taka, że w tych czasach trzeba się mocno pilnować, bo możliwości do inwigilacji jak i samych służb mundurowych są nieporównywalne do tego co było chociażby dekadę temu. No i jak wyżej, albo jedno albo drugie bo jak wpadniesz przy obu to nawet dobry papużka przed odsiadką może nie uchronić. Przy tej sztuce i czystej karcie to bankowo warunkowe umorzenie więc się nie stresuj, no chyba że sam powiedziałeś coś co może działać na Twoją niekorzyść to może będzie chciało im się w to brnąć ale nie sądzę, wystarczyło odmówić zeznań i temat zamknięty.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
s[ra
Telefon Ci sprawdzali czy nie?
sprawdzali wiadomosci i fb na moim tel.

Właśnie poczekaj, bo ja z początku myślałem że oni wjechali Ci na chate, bo myśleli że to Ty gonisz, a tu okazuje się, że wpadło Ci o 6 rano 3 chamów bo Ty kiedyś kupiłeś coś od kogoś?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to sama podstawa wjazdu jest mocno wątpliwa co by nie powiedzieć komiczna, dziwi mnie w ogóle że otworzyłeś drzwi, tym bardziej nie pytając wcześniej nawet o co chodzi/powód przeszukania. Jak nie widziałeś żadnego papieru to mogli Ci wszystko przecież powiedzieć. Dziwna akcja, w takich sytuacjach dostajesz wezwanie na przesłuchanie na którym Cie pytają czy kupiłeś od podejrzanego, wjazd do domu z rana gościowi co mógł kiedyś kupić coś od jakiegoś dila brzmi jak jakaś abstrakcja. No chyba, że coś po***ałem to mnie popraw, ale z Twojej wypowiedzi tak to zrozumiałem. :tiphat:
Jak już musicie telefonów używać, to piszcie/dzwońcie na signal, jak online to polecam steam + prvnote i jest w miarę bezpiecznie, ale prawda taka, że w tych czasach trzeba się mocno pilnować, bo możliwości do inwigilacji jak i samych służb mundurowych są nieporównywalne do tego co było chociażby dekadę temu. No i jak wyżej, albo jedno albo drugie bo jak wpadniesz przy obu to nawet dobry papużka przed odsiadką może nie uchronić. Przy tej sztuce i czystej karcie to bankowo warunkowe umorzenie więc się nie stresuj, no chyba że sam powiedziałeś coś co może działać na Twoją niekorzyść to może będzie chciało im się w to brnąć ale nie sądzę, wystarczyło odmówić zeznań i temat zamknięty.
Mieli decyzje sądowa z nakazem, poza tym jak oni przyjechali to ja akurat mnie nie bylo, wiedziałem tez wczesniej ze sa u mnie :) w garazu mialem cała reklamowke lisci przytopowych i popcornu i nie znaleźli xd. ch*j im w du*e ja sie tym nie stresuje, ale moze to utrudnic moje dostanie sie do pracy jako grower w duzej firmie produkujacej susz cbd.

Polecam jak Żul mówi ogarnąć tą 'receptę'. W większych miastach są centra leczenia marihuaną leczniczą, koszt wizyty 200-250pln, na miejscu mówisz, że depresja Cie gniecie i dostajesz papier że jesteś pacjentem medycznej konopii ważny 6 miesięcy, można też to ogarnąć online. U mnie nawet ludzie co tylko jarają mają te papiery, i kto odważniejszy to lata z tematem po mieście z cyknietymi na telefonie zdjeciami papierów i recept. Jest to o tyle fajna opcja, że nawet jak komuś powinie się noga przy 'bhp' to ten papier autentycznie może uratować du*ę.
Biorąc pod uwagę jak ciężko dostępny jest susz w polskich aptekach, w przypadku wpadki z grow działa to na naszą korzyść. Tak samo może pomóc z prowadzeniem auta po jaranku i stężeniem powyżej 2ng jak wyjdzie w badaniu.
Ogólnie przydałby się taki pościk na głownej opisujący ten temat, bo koszt 250pln + ewentualny wykup recepty (chociaż ja tam pie***le płacic 60pln za g, jakbym miał kupować w aptekach przypisaną dawkę to prawie 2k miesięcznie za terapie), to jest nic, bo może nas uchronić od zarzutów o posiadanie/uprawę/prowadzenie auta po jaraniu.
Panowie, to jest ku**a złoty glejt naszych czasów. Cena detaliczna piątki baki może uchronić przed poważnymi konsekwencjami, więc polecam się zainteresować tematem ;)
taki susz na recepte może zawierac thc w jakims wiekszym sterzeniu ? albo chociaz poł na poł z cbd bo na depresje to pewnie dostaniesz z thc powyzej 0.2. predzej na jakieś silne bóle nurologiczne z wyższa zawartoscia thc, tylko czy lekarz wypisze od reki recepte ? czy trzeba podpierać sie innymi badaniami ?
 

Akulumbustan

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
158
Buchów
153
Odznaki
1
@Rajski żniwiarz - są w aptekach susze powyżej 20 i 22 % THC z tych co widziałem. Bez recepty Ci pewnie nie sprzedadzą. A na ból głowy czy palca też recepty nie dostaniesz. Polecam zacząć od silnej depresji? A cena jest kooonkretna.. Ciekawe jak kopie??
 
Ostatnia edycja:

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
@Rajski żniwiarz - są w aptekach susze powyżej 20 i 22 % THC z tych co widziałem. Bez recepty Ci pewnie nie sprzedadzą. A na ból głowy czy palca też recepty nie dostaniesz. Polecam zacząć od silnej depresji? A cena jest kooonkretna.. Ciekawe jak kopie??
znajomy miał teleporade z lekarzem i mówił, że chce recepte na migrene i z początku gość mu powiedzial że nie da rady, a za chwilę sam oddzwonił i powiedział, że recepta zatwierdzona. to są dla nich pieniądze więc powód wcale nie musi być jakiś poważny.

a co do samego przypału kolegi wyżej, to wygląda trochę jakby złapali tamtego i on się pochwalił komu gonił
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół