nasiona marihuany

Policyjna kamera na spocie

  • Autor wątku Usunięty 63729
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 23746

Guest
Policyjne czy nie - zasada oświetlania jest ta sama. Kamera w telefonie, aparacie wyłapie to światło.

Kolega mówił o diodach używanych w tanich kamerach co widać gołym okiem w nocy.

Mam fotopułapkę, ale nie sprawdzałem jej w ten sposób z budowy wyglądało jak standardowa kamera. Nie sprawdzę, bo na wypożyczeniu jest. Jak wróci mogę sprawdzić.

Bardzo ciekawe, nie wiedziałem o tym bajerze z fotopułapką i kamerą w nocy:D. I faktycznie droższe czarne diody nie są do wychwycenia w nocy ale gołym okiem, z elektroniką to nie sie nie znam, szkoda, że mi za***ali fotokamerkę bym szybko sprawdził :/
 

Pretorianelo

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2021
Postów
28
Buchów
4
Też podzielę się pewną akcją z psiarskimi.
Z moim bardzo dobrym koleżką mamy taką tradycję że co rok przed bożym narodzeniem jedziemy sobie we dwóch po choinki do naszych domów. Rzecz działa się jakieś 5-6 lat temu. Wsiadamy w mojego kombiaka i ruszamy na poszukiwanie choinek. Były to czasy tych wielkich elektronicznych papierosów, nie tych patyczków tylko wielkich takich boksów. Byłem posiadaczem takiego wariata i waliłem z niego oporowe chmury, ta informacja jest na potrzebę dalszej części historii.
Ruszamy po drzewka, ja mam przy sobie 2g, ziomek 5g.
Zajeżdżamy pod tego zielonego obiego, tuba, uchylam szybkę, i kociołek. Popalamy, gadamy, jakieś tam śmieszki, do momentu jak koło mojego okna przechodzi jakaś parka, i słyszę jak foka mówi że tamci jarają w aucie. Wychylam głowę i rzecze do niej zajmij się swoją dupą. Poszli. My również dupsko z auta i do wejścia do sklepu. Ze mnie taki majsterkowicz jest to przeczołgałem ziomka po działach narzędziowych dobre 1,5h zanim kupiliśmy choinki. Drzewka do bagażnika i ruszamy w drogę powrotną. Jedziemy trasą, zjeżdżamy naszym zjazdem i stajemy na światłach na rondzie. Ja na lewym do skrętu. Nagle słyszę trąbienie z boku po prawej, jakiś typ w starej skodzie macha mi łapą. Otwieram szybę a ten mi ciach blachą przed oczami i nawija że mam zawinąć na cpn. Ja zesrany, morda moja zesrana, mówie mu wariacie dzwoń do żony niech kaucję szykuje. Wjeżdżam na stację, palenie do schowka i ahoj przygodo. Wy***ali nas z auta i z ryjem co mamy, dawać to hu*e, cię zawiozę na szoł szeng itp ogólnie majty ku**a brudne bo jak zajrzy do schowka to dopiero się skończy domniemanie niewinności.
I tak sobie jedną półkulą go słucham a drugą zastanawiam się czy trudno będzie skitrać w dupie np hajs czy nożyczki.
Rzuca mnie na maskę i drze ryja wszystko z kieszeni! Wszystko z kieszeni!
To ja pyk, portfello, kluczę i taką dużą buteleczkę własnej roboty tego płynu do epapierosa, duża bo 100ml i pies ją łapię i pyta co to, to odpowiadam że płyn do boxa a on co to box? Mówię pudełko tylko po angielsku pajacu. Nie no tak nie powiedziałem ale mogłem tyle że dalej byłem zesrany w h*j.
To wyjąłem z drugiej kieszeni tego papierocha i mówie mu że to jest box i chciałem pociągnąć temat bo zauważyłem że się zaciekawił tym fajkiem i mówię że ogromne chmury puszcza. On mi go oddaje, ja biorę łapie macha takiego byczego i ***ie w niego taką hmurą wielką jak we mgle kinga. Pies zdziwiony, podchodzi do swojego koleżki i coś tam szepczą do ucha sobie. Po chwili wraca i mówi że dostali wezwanie że ktoś na parkingu tego obiego czy jak tam się zwie że ktoś siedzi w aucie i kotłuje ziółko a ja myk pomysł i mówię że to tak to my ale nie ziółko było palone tylko ten kiep mój. Nagle jak za dotknięciem różdżki atmosferka się rozluźniła, ciśnienie opadło i się rozeszło po kościach, do auta nie zajrzeli i pojechaliśmy w swoją stronę wszyscy.
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Dobrze zrobiłeś wracając i niszcząc rośliny. Nie było zdjęć na których jesteś widoczny, krzaków też nie, na gorącym nie złapali, że wie, to nic nie mają. Przechytrzył kryminalnych nie niszcząc im narzędza pracy to teraz ten się pucuje. :dela::brawo:
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Drodzy przyjaciele BHP przede wszystkim.
Polecam wykrywacz zabawek misiaczków:
https://bekker.pl/sklep/wykrywacze/...-lokalizatorow-gps-podsluchow-gsm-kamer-wifi/

Sam z Bekkera korzystam, co prawda nie na spocie, bo out już mam za sobą, ale tam też się sprawdzi. Ma wizjer przez który się patrzy i mryga bardzo szybko światłem, w momencie najechania na obiektyw kamery od razu ją widać.
Ja akurat sobie furkę weryfikuje pod kątem lokalizatorów przed wyjazdem na miejscówkę, telefon obowiązkowo wyłączony to podstawa, nikt nie chce się odbić od nadajnika będąc w miejscu tajnym :)

Elektryka prąd nie tyka! :kis:
 

Czarna2905

Active member
Rejestracja
Gru 17, 2020
Postów
32
Buchów
9
Nie złe przygody mieliście. Na spocie oczy do okoła głowy trzeba mieć i jak lis się skradać.
Zasłonięta twarz i inne ubranie to jednak podstawa.
Z fartem wszystkim w zbliżającym się sezonie :thumbs-up-smiley-em
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Bardzo ciekawe, nie wiedziałem o tym bajerze z fotopułapką i kamerą w nocy:D. I faktycznie droższe czarne diody nie są do wychwycenia w nocy ale gołym okiem, z elektroniką to nie sie nie znam, szkoda, że mi za***ali fotokamerkę bym szybko sprawdził :/

Sprawdzisz na diodzie z pilota do TV itp ;) Mruga, ale i tak ją wyłapiesz na kamerce smartfona, czy nawet aparatu fotograficznego.
 

Vanionek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2020
Postów
88
Buchów
419
Policyjne czy nie - zasada oświetlania jest ta sama. Kamera w telefonie, aparacie wyłapie to światło.

Kolega mówił o diodach używanych w tanich kamerach co widać gołym okiem w nocy.

Mam fotopułapkę, ale nie sprawdzałem jej w ten sposób z budowy wyglądało jak standardowa kamera. Nie sprawdzę, bo na wypożyczeniu jest. Jak wróci mogę sprawdzić.

Dody i aparat włączają się tylko podczas robienia zdjęcia i wykrycia ruchu nie świeca się cały czas więc nie wystarczy iść na spota, w nocy z włączonym aparatem.
Trzeba jeszcze wychwycić moment w którym fotopułapka będzie Ci robić fote i oczywiście patrzyć na nią wtedy przez swój aparat cyfrowy.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Dody i aparat włączają się tylko podczas robienia zdjęcia i wykrycia ruchu nie świeca się cały czas więc nie wystarczy iść na spota, w nocy z włączonym aparatem.
Trzeba jeszcze wychwycić moment w którym fotopułapka będzie Ci robić fote i oczywiście patrzyć na nią wtedy przez swój aparat cyfrowy.
Dokładnie, już lepiej zainwestować w wykrywacz, on bazuje na obiektywach kamer / foto pułapek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół