nasiona marihuany

Polizei a narkotesty

Wyszukiwarka Forumowa:

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Siema zjarańce, jeżdżę busem po eu najczęściej po Niemczech, podobno niemiecka policja lubi robić narkotesty polskim kierowcom. Dwóch kolegów z pracy to spotkało, robią je na mocz.
Jest tu jakiś kierowca z doświadczeniem który ogarnia ten temat? Mam prawo do odmowy robienia takiego narkotestu? Co wtedy? Albo czy są jakieś patenty na te testy? (Kwasek nie wiem czy da radę, nowoczesne testy raczej wykryją zakwaszenie, jak się ma sprawa co do obcego moczu który stoi w pojemniku od kilku dni?)
Z góry zaznaczam że nie prowadzę pod wpływem. Pale jedynie na weekendowych pauzach lub w domu gdy zjeżdżam na kilka dni, żeby zaraz nie było afery
 

Dreamswitch

New member
Rejestracja
Sie 24, 2018
Postów
2
Buchów
0
miałem test na mocz z tym że radiowóz nie oznakowany był na holenderskich blachach ale było to już w niemczech, paliłem dzień wcześniej albo dwa ale wszystko było ok, bardziej chodziło im o coś twardszego chyba ;p
 

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Całkiem możliwe ;p tutaj polizei najpierw pyta czy jarasz weed i nie ważne co odpowiesz zaraz wyciągają test i każą lać do pojemnika
 

Samsung s10

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2019
Postów
25
Buchów
0
Ja jezdziłem po berlinie po koko i miałem kontrole, zawineli na dołek i kaucja 500euro i wychodzisz. Oni bardzo sie znają bo Niemcy to wylengarnia ćpunów i ***anych ruchaczy w czarnych lateksach kompletnie na odwrót niz u nas bo u nas każdy chleje :)
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
O testach na mocz nie slyszalem ale w niemcach biora wymaz z rak ust lub kierownicy i powinienes byc czysty 24 h od ost jointa
 

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
O testach na mocz nie slyszalem ale w niemcach biora wymaz z rak ust lub kierownicy i powinienes byc czysty 24 h od ost jointa


Jasne , dlatego będąc w trasie pale jedynie w soboty gdy kręcę pauzę i ruszam dopiero w poniedziałek.
Ale niestety dwóch kolegów z pracy miało robione na mocz, a wiadomo tam długo się utrzymuje.
Nie wiem jak to się ma do randomowych kierowców osobówek, ale z tego co mi wiadomo to niemieckie kontrole i policja zawsze starają się udupić polskich kierowców transportowych dlatego pewnie robią na mocz.
Wiem, że mam prawo do odmowy robienia testu, a na krew mogą mnie zabrać jedynie, gdy sędzia na to zezwoli. Niestety nie znam artykułu w języku niemieckim który mógłbym im przedstawić gdy będę odmawiał.
Bardzo lubię tą pracę tak samo bardzo lubię palić, nie chce rezygnować z tego lub tego dlatego szukam sposobu

---------- Post Zaktualizowany 23:29 ---------- Data pierwszego postu 23:25 ----------

Ja jezdziłem po berlinie po koko i miałem kontrole, zawineli na dołek i kaucja 500euro i wychodzisz. Oni bardzo sie znają bo Niemcy to wylengarnia ćpunów i ***anych ruchaczy w czarnych lateksach kompletnie na odwrót niz u nas bo u nas każdy chleje :)

A zakazu prowadzenia pojazdów po terenie Niemiec nie wystawili?
 

yyzielonyy

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2019
Postów
119
Buchów
0
Jasne , dlatego będąc w trasie pale jedynie w soboty gdy kręcę pauzę i ruszam dopiero w poniedziałek.
Ale niestety dwóch kolegów z pracy miało robione na mocz, a wiadomo tam długo się utrzymuje.
Nie wiem jak to się ma do randomowych kierowców osobówek, ale z tego co mi wiadomo to niemieckie kontrole i policja zawsze starają się udupić polskich kierowców transportowych dlatego pewnie robią na mocz.
Wiem, że mam prawo do odmowy robienia testu, a na krew mogą mnie zabrać jedynie, gdy sędzia na to zezwoli. Niestety nie znam artykułu w języku niemieckim który mógłbym im przedstawić gdy będę odmawiał.
Bardzo lubię tą pracę tak samo bardzo lubię palić, nie chce rezygnować z tego lub tego dlatego szukam sposobu

---------- Post Zaktualizowany 23:29 ---------- Data pierwszego postu 23:25 ----------



A zakazu prowadzenia pojazdów po terenie Niemiec nie wystawili?


Moze i robia na mocz ale chu*a moga ci zrobic bo w moczu to pewnie dluej siedzi , masz nie palic
24h przed jazda
 

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Moze i robia na mocz ale chu*a moga ci zrobic bo w moczu to pewnie dluej siedzi , masz nie palic
24h przed jazda

Pale max dwa dni przed rozpoczęciem mojej pracy. Nigdy dzień przed.
A czy w moczu nie jest wykrywalne przypadkiem nawet do miesiąca? Nie wiem czy 24h tu coś dadzą
 

Slexses

Member
Rejestracja
Wrz 10, 2019
Postów
5
Buchów
0
Jedźiłem na międzynarodówce, i nigdy mi się kontrola narkotestem nie zdażyła, chwile choć miałem pare kontroli, najbardziej to zawsze zolle były nakręcone aby coś znaleźć, ściągali na rentgen, mimo tego i tak na wyjazd brałem pięć bucha kitrałem na luzaku w czeluściach bagażu, później tylko doładunek w niderlandi, raz też miałem kontrole po tym jak zapaliłem rano, miałem już wolne, a o 12:00 dostałem ładunek, niedaleko po załadunku zatrzymały mnie policaje a ja w worku na śmieci zapomniałem kaczuchy wyrzucić, z worka dało sie wyczuć zapach, ale na szczęście widok pozostałości po puszkach rybnych mnie wtedy uratował i znięchęcił policjanta, parkingu to był często poruszany temat i ze wszystkich usłyszanych histori kończyło się na pozostaniu na parkingu do czasu kolejnego testu po 24 godzinach, mieszkałem w niemczech z kolegą którego złapali pod wpływem mety, wygięty był strasznie skończyło się na zakazue poruszania się po terenie niemiec
 

Person420

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2015
Postów
55
Buchów
0
Dzięki ci bardzo za konkretną odpowiedź :D
Dziś mnie zatrzymali, byłem po monsterku czyli trochę nakręcony i policjant uznał że ja nacpany i zrobili mi narkotesty. W niedzielę paliłem czyli 6 dni temu i nic nie wykazalo:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół