nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Cześć i czołem :bounce:





Przyszedł czas na rozpoczęcie sezonu 2018 a co za tym idzie rozpoczęcie fotorelacji. A wiec zaczynajmy. Podjąłem decyzje o rozbudowie mojego zeszłorocznego spota i zrobienie conajmniej trzech dodatkowych. Nasiona narazie jeszcze nie zamówione ale wstępnie bedzie to 30 sezonówek i 65 automatów od naszego forumowego producenta GGS.
Plany planami ale gdzieś to trzeba wysiać i i przygotować. Z racji aklimatyzacji i dobrej pogody postanowiłem z dniem dzisiejszym ruszyć na podbój knieji. Ze względu na zeszłoroczne doświadczenia z dziką zwierzyną i pogodowym armagedonem postanowiłem ogrodzić zeszłoroczny spot drutem kolczasty i zrezygnować z pozostałych, które znajdowały się na otwartych przestrzeniach. Spotów będzie docelowo 3 ale narazie wróćmy do tego co jest.



Tak to właśnie wygląda. Jest to spot nr.1 pod sezonówki. A co tam macie klika przykładowych dołków:pr:<wodna>
Nawozy:
- azofoska
- dolomit
- weg. biohumus
- na flo jeszcze nic nie mam i zakupie to w późniejszym czasie










Nie będe was zanudzał trzydziestoma zdjęciami dołków ale jutro jęsli pogoda tylko na to pozwoli (aktualnie pada deszcz) ruszam dalej w tango ze szpadlem, saperką i resztą imprezowiczów. Postaram się cyknąć jakieś selfi do rekli. Planuje wykopać resztę dołków oraz przygotować teren do ogrodzenia drutem, który swoją drogą nie jest jeszcze nawet zamówiony. Na dziś to tyle zobaczymy co będzie jutro.


:bounce:Do miłego Panie i Panowie:bounce:
 
Ostatnia edycja:
P

PolnaMiedza

Guest
Sezonówki to guerilla-gold-easy-shaman-feminise i wszystkie tegoroczne atomaty z palety GGS
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Powiem tak wszystko ładnie pięknie. Taka skala sztuk to jest już troszkę. A ten quad jest tu nie potrzebny wedlog mnie za bardzo znaczny. Jak ktoś go zna i wie o tb to będzie filowac w kolo terenu. Chyba że masz bardzo pewnego spota. Nikt od cb z okolicy nie posiada drona? Q tak poza tym to z fartem. Powodzenia. :jaraczz:
 
P

PolnaMiedza

Guest
ProCannabisNL sąsiad ma motolotnie ale o niego jestem spokojny:bongo4: a ,,quada:lol3:" na pewno nikt nie pozna

Ps. Co miesiąc ma inny kolor. Jeśli trzeba to częściej
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
ProCannabisNL sąsiad ma motolotnie ale o niego jestem spokojny:bongo4: a ,,quada:lol3:" na pewno nikt nie pozna

Ps. Co miesiąc ma inny kolor. Jeśli trzeba to częściej

No i pewny siebie chłopak. Tak ma byc ten sąsiad to lepszy od drona. Ale znając życie razem w stodole lolki kopcicie więc jesteś spokojny.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Morninsta Dokładnie:spalony: Teren też tylko czas kopce rozmył:yeahh:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Na wtępie tego posta przepraszam moderacje za chwilowe złe umieszczenie tego wątku na forum oraz dziękuje za delikatne potraktowanie <peace>

Hasło przewodnie dzisiejszego dnia :

CARPIE DIEM

Jak to mówią wszyscy rolnicy ,, kto rano wstaje temu Biedronka daje'' więc dzisiejszego poranka wybrałem się na pielgrzymkę po okolicznych biedronkach.

Oto jest właśnie ziemia która zaopatruje większość Polskich rolników wywrotników<rotfl>



Nie jestem wróżbitą Maciejem ale jeśli tak wygląda rzepak, którego jeszcze 2 tyg. temu miałem zaorać to radze się w tym roku trzymać mebli :lol3:

Pogoda zmienną jest. Wczoraj była droga dzisiaj płynie strumyk<shiza>



W dniu dzisiejszym postanowiłem przygotować dwie ,,wanny'' pod automaty. Oto pierwsza z nich:



Oraz druga, której defakto jeszcze nie dokończyłem:spalony:



Dodatkowo odkopałem pozostałości zeszłego outa co w niedalekiej przyszłości zaowocuje mega mocnymi ciasteczkami:yeahh:


Do następnego <palacz>
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,304
Buchów
2,608
Odznaki
8
Jaka odmiana jest na stole?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Głownie wszelkie krzyżówki GGS ale znajdą się też inni producenci<shiza> Jak wszystko będzie już dograne będzie opis i foty.
Swoją drogą to widze, że temat wrócił do działu fotorelacje <lol>Jak by co to nie wnioskowałem jeszcze o przeniesienie ale miło, że znów tu zagościł.

---------- Post Zaktualizowany 13:36 ---------- Data pierwszego postu 13:34 ----------

Powoli do przodu


 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
Swoją drogą to widze, że temat wrócił do działu fotorelacje <lol>Jak by co to nie wnioskowałem jeszcze o przeniesienie ale miło, że znów tu zagościł.


zmienilismy podejscie i regul. odnosnie fotorelacji out wiec cieszta sie i obsiewajta te spoty ;)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Oto jest właśnie ziemia która zaopatruje większość Polskich rolników wywrotników<rotfl>
IMG_20180417_092327.jpg

Najlepsza ziemia<lol>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół