nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PolnaMiedza

Guest
Nie ukrywam, że poraz kolejny jest to przerost ambicji nad zdrowym rozsądkiem, tym razem w kwestii lokalizacji tegorocznego auto spota. Ze względu na niski czas operacyjny lokalizacji uprawy, który mieści się w 3-4 minutach od zamknięcia drzwi domu, uważałem, że będzie to lepsza opcja niż latanie na drugi koniec pola. Teraz wychodząc na podwórko czuje charakterystyczną słodką woń w powietrzu. Na przypale albo wcale.
Pozdro
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Działasz tak jak ja widzę,tez sobie krzesełko rozkładam,wory i ogólnie piknik na łonie natury ;]

Jestem ciekawy jak by Ci porosły tam sezony :szczena:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Sezony to moja tegoroczna pięta achillesowa. Spot z tendęcją do przesuszania medium, zbyt rzadkie odwiedziny, troszku moich błędów. Sam ciekaw jestem co tam się dzieje. Niedziela to zły dzień na krecenie sie po miejscowkach, czekam do jutra.
Umilając sobie czas skręciłem makumbe:























Pasy zapięte, czekam na efekty.:jaraczz:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wreszcie długo wyczekiwana aktualizacja spota sezonowego. Na dzień dzisiejszy zostało 25 panienek :

100 dni życia

Sativa Mass:







Shamany :







Passion1 :



















Maroc :














Troszku wieje hÓjem przy takim roku jak ten, życie. Coś na ząb bedzie napewno.
Pozdro mordki<shiza>

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Więcej wody panie, bo bez wody to wyjdą sezonowe automaty :D
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Co tam masz za glebę że takie schorowane są? Nie śledziłem od początku Twojej fotorelacji ale coś jest nie tak z sezonami tzn z ich podłożem. Bez urazy kolego ale przy takiej pogodzie one wszystkie powinny mieć około 3m a ledwo wystają za trawę i wyglądają jak by umierały.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Ten rok dla mj jest wrecz idealny, tylko trzeba miec spot na wilgotnych terenach lub latac z baniakami raz w tygodni.
Ty miałeś nośić wodę a ze ci sie nie chciało to sezony wygladaja jak wygladają, przesuszone i brak wigoru
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wiem doskonale, że mają za mało wody. Wszystki rośliny są na jednym spocie gdzie 30 cm pod warstwą pruchniczą znajduje się glina. Rosną w dołkach i korytach od 20 litrów ( dołek ) 60 l (koryto ).Dodatkowo miejscówka znajduje sie na skarpie od strony zachodniej, więc słońce nak***iało w szczytowej formie od 8 do 19, a mało miało to wspólego z przyjemnym letnim słoneczkiem. Tyle ile mogłem podlewałem ( więcej niż mogło by się wydawać ). Chciało by się więcej serca w to włożyć, ale nie zawsze kiedy trzeba reagować jestem na miejscu. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie to się zmieni.:crazy:. Spot jeszcze kiedyś się popisze, z lepszym zapleczem lub troszke bardziej deszczowym latem, widze w nim potencjał. Wode dostają odkąd jestem w domu, już wyglądają lepiej niż na zdjęciach, które są z niedzieli. Palić już co mam i wiem, że małe co nieco jeszcze wpadnie więc cel osiągnięty. Nie ma co płakać Pany:freak:
 

Nożownik

Banned
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
6
Buchów
0
Wszystki rośliny są na jednym spocie gdzie 30 cm pod warstwą pruchniczą znajduje się glina. Rosną w dołkach i korytach od 20 litrów ( dołek ) 60 l (koryto ).Dodatkowo miejscówka znajduje sie na

Źle i tak nie jest. Pozdrów pchlarza zdaje się, że podobnego gdzieś widziałem.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Pchlarz wypił własnie poranną porcje mleka za twoje zdrowie nosaczu nożowniku:spalony: Genotyp umaszczenia, jest jednym z najbardziej popularnych, występujący w większych lub mniejszych wariacjach u rasowych dachowców. Mam jeszcze pare podobnych do siebie egzemplarzy:smokee:<shiza>
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Dolek 20l na sezon ???!!! No wes to ja mam sezony w workach po 80l i malo im ale troche inaczej wygladaja. Ten rok jest baaardzo obiecujacy ale dla tych co maja duzo wody na miejscu. Biedne panny podlewaj je !!!
Z fartem
 
P

PolnaMiedza

Guest
Obiecuje, bede podlewać:jaraczz: Spot wpełni przygotowany na igłe będzie dopiero w przyszłym sezonie. Więcej ziemi nie miałem czasu wytargać, trza było wysadzać. Były tam moje błedy, zasadniczo to tylko lst, które odkryło ziemie i korzenie z pod liściastego parasola co dodatkowo wzmagało wysuszanie gleby. Mogłem przykryć słomą, nie przykryłem, trudno głupota nie boli ale jest widoczna gołym okiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół