nasiona marihuany

Polny&Miedza Polskie Niebo & Powietrze 30sez/65 auto

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Znam temat tez mam nowego spota i tez kilka sezonow na poczatku roslo w 35l worze ale duze dziury pod spodem zrobilem ;) Tak to juz jest zwlaszcza jak wszystko robi sie samemu. Nasyp kopiec wilgotnej spotowej ziemi pod krzak napewno kopa dostana.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Somsiad wjechał dziś w południe w pole. Obserwujcie swoje kuku spoty bo w tym roku kukurydza na ziarno będzie zebrana szybciej niż zazwyczaj. Rano szybkie dokończenie harvestu na automatach. Pozdro
 
P

PolnaMiedza

Guest
Plon z pierwszych 17 automatów. Nie mam pojęcia ile gram, wazone będzie łącznie z resztą 43 krzaków.







Powodzonka
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Z 17 af tylko taki sloik? Ja z dwoch AF mam taki sam prawie pełny
 

zalejak

Member
Rejestracja
Lip 16, 2018
Postów
12
Buchów
0
z dwóch AF miałem 2 pełne słoiki , dosyć konkretnie otrymowane, zapraszam na moją relacje, bedzie okolo 200 zdjęć od kiełka do plonu :) 85g/krzak :)
 
P

PolnaMiedza

Guest
A więc tak. Przygoda w kukurydzy zakończyła się już jakis czas temu. Był to ciekawy jak dla mnie projekt, może nie jakiś rekordowy jeśli chodzi o plony, ale chcę przypomnieć też, że ten dział nazywa się fotorelacje a nie wścig po korone króla forum<shiza> Atomaty dały około 850 g. Średnia plonu to 14,5 g z krzaka. Pierwsza kosa małych auto zaniżyła średnią ale hÓj, to tylko nic nie znaczące cyfry służące do statystki. Palenia starczy lekko do następnego sezonu więc jak najbardziej uprawa zakończona sukcesem. Zostały jeszcze sezony więc to nie koniec fotorelki, a tymczasem serwuje troszke fotek:



































Z fartem Panowie i Panie:spalony:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Założenie było takie, że ma być schludnie i przyjemnie dla oka. Jeśli chodzi o uprawe w kukurydzy charakteryzuje się ona dużą higieną pracy. Nie ma w niej tyle robactwa, które próbuje w***ać Cię żywcem, zwykłe codzienne ubranie też w zupełności starcza. W przyszłym roku będe opierał uprawe prawdopodobnie o podobne projekty.

Pozdrawiam !!
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Projekt w kukurydzy zrobił na mnie wrażenie.
Powiesz mi jak były ułożone rajki z kukurydzą? Wschód-zachod, północ-poludnie?
Pro tip dla Ciebie kolego.
Po wysianiu kukurydzy odwiedź je po którymś tygodniu jak fajnie wzejdzie i popatrz za miejscem gdzie jej się nie udało. Tam sadź. Więcej słońca, wiatru i względnie kamuflaż. Chodź tutaj bez dewastacji, a wygląda to kozacko.
Powodzenia!
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jeśli chodzi o położenie geograficzne to od lewej strony wschód, prawa zachód. Dzięki za info. Przyszły rok dalej w podobnym schemacie a więc na pewno zwrócę na to uwagę.
Pozdrawiam
 
P

PolnaMiedza

Guest
Siemka !

Noce robią sie juz zimnne a moje Panie chciały by pożyć jeszcze ze 3 tygodnie, czas pokaże czy będzie im to dane. Co do samych roślin są średnio przeciętne ale ten temat był tu już wałkowany.
Lecimy z fotkami :

Sativa Mass





Shaman:





Passion1 :







Maroc:


























Troszke szkoda mi, że przez moje różne nieprzemyślane decyzje jest co jest ale i tak oko cieszy i serce raduje.:smokee:

Pozdrawiam koleżanki i koledzy zza miedzy <shiza>
 
P

PolnaMiedza

Guest
Panny poszły już pod kose 2 tyg temu. Jak znajdę chwile czasu zrobię fotki suszu, podsumuje wynik i fotorelację. Wrzucam dwie ciekawsze fotki co by nie robić sztucznego zamętu w fotorelce, że czemu tak, siak, ni jak.:pr:





Pozdrawiam i z fartem.<peace>
 
P

PolnaMiedza

Guest
No cześć.
Na wstępie cieszę się, że moja fotorelka nie wylądowała w niedokończonych <peace>
Z sezonów skosiłem 500g. z hakiem na dwa blanty. Mało, bardzo mało, ale tak się stało:crazy:





Sezon ciekawy. Przygode z atomatami w kukurydzy na pewno śledziła tu nie jedna osoba.
Jak dla mnie najciekawszy motyw tegorocznego outa. Na pewno dopracuje ten sposób uprawy w przyszłym sezonie.
Co do sezonów z***ałem Ja, upały, i to, że brakowało czasu. Nie ma co się nad tym rozwodzić. Brak odpowiedniej ilości wody, duża ilość roślin + brak czasu i wychodzi to co wychodzi.
Myślę, że każdemu w jakiś sposób fotorelacja się podobała. Na horyzoncie już sezon 2019. Pomysłów dużo, czas leci więc pora planować nowe projekty.
Dzięki jeszcze raz wszystkim i oficjalnie zamykamy w tym sezonie dział fotorelacji<peace>

Proszę o przeniesienie do działu zakończone.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół