nasiona marihuany

Polskie Odmiany w zwiazku z ustawa Jarosława Sachajko

Wyszukiwarka Forumowa:

informatik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2022
Postów
15
Buchów
6
Czy ktos sie orientuje co obecnie bedzie uprawiane przez instytuty w Polsce? Kiedy pojawi sie w aptekach?
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Na razie cisza, nikt nic nie wie nie ma konkretów. Ponoć wszystkim zajmie się instytut z Poznania... Wyjdzie z czasem czy coś będą potrafić. Generalnie to duże przedsięwzięcie i powinna być firma, która się tym zajmie z doświadczeniem, ale to już moje zdanie.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Oby coś się ruszyło w końcu....
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
957
Odznaki
8
Według mnie nie ma opcji zeby coś w tej sprawie się ruszyło... Komuś jest to na rękę żeby ściągać to z zagranicy i doliczać marże.

Sprawa zeby zrobić uprawy jest banalnie prosta w pracownicy mający pojęcie są na wyciągnięcie ręki.. Ja bym to rozwiązał w ten sposób , że zebrał bym ludzi którzy mają wyroki za duże planty zwiózł w jedno miejsce i powiedział tak "słuchajcie jest taka opcja pomóżcie nam zrobić uprawy medyka mówcie co jest potrzebne i jak to robić w zamian zbijamy wam połowę wyroku i po ukończeniu kary macie miejsce zatrudnienia"
Myślę , że bez problemu zrobili byśmy podobne uprawy do tych w USA.
W ten sposób państwo wykorzystało by potencjał jaki ma i nie jednej osobie by pomogli w tej całej resocjalizacji.

Pozdro ! :weed-2:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Genialne. A tych co maja wyroki za pobicia i zabojstwa wyslac na Ukraine, tych z wyrokami za produkcje amfy i hery zatrudnic przy produkcji vit C, a tych za machloje finansowe do Ministerstwa Finansow.
 

informatik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2022
Postów
15
Buchów
6
Kurde panowie ale poważnie tutaj rozmawiajmy, paranoja większą jak u Stalina. Macie spółkę co chce wejść z tym na rynek, jest ustawa gotowa, jest chętny instytut. Kwestia przejścia przez kwestie prawne.
 

Misionek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2010
Postów
63
Buchów
54
Oczywiście trzymam kciuki, oby na tych 'kwestiach prawnych' a raczej kto komu więcej zapłaci się nie skończyło. Niestety żyjemy w państwie układów, a już nie będę wspominał co prezes i większość starszych wyborców PIS sądzi na temat konopii ;) 'a komu to potrzebne?' Mimo wszystko mam nadzieję że się doczekamy lepszych czasów, albo mniej zaślepionego społeczeństwa.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Według mnie nie ma opcji zeby coś w tej sprawie się ruszyło... Komuś jest to na rękę żeby ściągać to z zagranicy i doliczać marże.

Sprawa zeby zrobić uprawy jest banalnie prosta w pracownicy mający pojęcie są na wyciągnięcie ręki.. Ja bym to rozwiązał w ten sposób , że zebrał bym ludzi którzy mają wyroki za duże planty zwiózł w jedno miejsce i powiedział tak "słuchajcie jest taka opcja pomóżcie nam zrobić uprawy medyka mówcie co jest potrzebne i jak to robić w zamian zbijamy wam połowę wyroku i po ukończeniu kary macie miejsce zatrudnienia"
Myślę , że bez problemu zrobili byśmy podobne uprawy do tych w USA.
W ten sposób państwo wykorzystało by potencjał jaki ma i nie jednej osobie by pomogli w tej całej resocjalizacji.

Pozdro ! :weed-2:
Większej bzdury nie słyszałem.
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
957
Odznaki
8
Instytut jest chetny? Z tego co sie orientuje oni nie są skorzy zeby uprawiac.. Tylko ta ustawa jest skonstrułowana pod nich. Po co? Według mnie żeby blokować Polskie uprawy. Susz z zagranicy do Polski jest ściągany podobno przez jedną firmę. 🙂
Czy tej firmie jest na rękę żeby tak było? Oczywiście!

Co do mojego wpisu jak można wykorzystać potencjał ludzki widzę , ze nie do końca to sprecyzowałem. Nie chodzi mi ze „rządzący” maja tak zrobić bo to jest nie realne. Chodzi mi tylko o to , ze jest potencjał ludzki który jest nie wykorzystany i na dobra sprawę marnowany.


Pozdro!
 

informatik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2022
Postów
15
Buchów
6
Instytut jest chetny? Z tego co sie orientuje oni nie są skorzy zeby uprawiac.. Tylko ta ustawa jest skonstrułowana pod nich. Po co? Według mnie żeby blokować Polskie uprawy. Susz z zagranicy do Polski jest ściągany podobno przez jedną firmę. 🙂
Czy tej firmie jest na rękę żeby tak było? Oczywiście!

Co do mojego wpisu jak można wykorzystać potencjał ludzki widzę , ze nie do końca to sprecyzowałem. Nie chodzi mi ze „rządzący” maja tak zrobić bo to jest nie realne. Chodzi mi tylko o to , ze jest potencjał ludzki który jest nie wykorzystany i na dobra sprawę marnowany.


Pozdro!
ok to dlaczego wypuscili te ustawe? Przeciez mogli nic nie robic i byla i tak nielegalna uprawa medyczna w Polsce.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
Na odczepke?. Gdyby ktoś poważnie o tym myślał, zwyczajnie umożliwił by uprawę zakontraktowana np. odmian na cele. Z badaniami składu i ewentualną wyrywkową kontrolą upraw z bardziej intensywną i ostrzejszymi wymaganiami przy odmianach z chemotypem THC i mieszanym, gdy mają one potencjalnie inne zastosowanie niż... ( Np. koncesje w takim wypadku + wymagania dotyczące ochrony.. etc. Nikt normalny kto miał by glejta by nie ryzykował.. nielegal bezpieczniej kręcić raczej bez papierów, zwykła analiza zysków i strat )

Zamiast tego zapewne jest jakiś kolejny narkofobiczny gniot byle był. Zapewne napisany tak aby się realnie nic nie dało zrobić.

Ps. Nic nie czytałem, po prostu żyje w tym kraju ładnych parę dekad.
 
Ostatnia edycja:

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
to moga zmienic, niech zmienia, nowa wersja ustawy..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół