nasiona marihuany

pomóżcie!!!lampa hps bez babechów. to działa?

Wyszukiwarka Forumowa:

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ku**a ale scierwo, nie dotykac, juz po zarowce widac ze to nie HPS
 
K

Kacperek1224

Guest
Weź gościu nie kupuj na allegro
Popytaj sie ludzi tutaj
Ja mam lampe HSP 250 kupiłem żarówe z takim stalowym gniazdkiem za chyba 60zł i układ zapłownowy i jeszcze taki zasilacz dałem w sumie ok. 200 zł. Idź do elektryka dobrego w twoim mieście i powiedz żeby ci zbili ten układ. I git mi to zrobili dobrze ale wymieniłem kabelki bo były za krutkie. Dalej zbiłem skrzyneczke na ten układ zapłonowy i zasilacz i w tej skrzyneczce zrobiłem 2 dziury 1 na wyjście do kontaktu wtyczki a drugą na górze skrzynki. Włożyłem w tą dziure taką pustą aluminiową rurę. Przeprowadziłem wcześniej przedużony kabel od lampy na góre rury. Na dole rury( odcinek w skrzyneczce) sciołem pod kątem 45 stopni żeby nie przecieła kabla. Do pionowej rury aluminiowaj dołączyłem poziomą rure (krudszą) za pomocą takiego uchwytu jak w prysznicach ( żeby można ruszać na góre i na dół). Dalej ten kabel od lampy ( u góry pionowej rury) zostawiłem luźno. Lampe wraz z tym stalowym Gniazdem umieściłem na końcu poziomej rury(zrobiłem dziurdę na końcu poziomej i włożyłem kawałek tego gniazda (idealnie pasował) i przykręciłem taką małą śrubeczką to gniazdo od lampy do rurki przez tą dziurke w rurce). Luźny kabel podkleiłem do poziomej rury i Git wszystko gotowe.
Z moją lampą jest problem w boxach, bo trzeba robić długą pionową dziurę na aluminiową rurką( poziomą) żeby można było podnosić lampe wraz ze wzrostem roślinek.
Polecam wszystkim wykonanie tak taj lampy jeżeli przyda wam sie nie tylko w boxach.

Ostanio nie miałem Boxa więc musiałem roślinki w***ać w takie małe pomieszczonko bez drzwi. Zamiast drzwi zakryłemja folią (taką z worków na śmieci) Ale wszystko działało, tylko trudno było o wentylacje i roślinki były bardzo łamliwe :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No to jest zarowka podobna do HPS'a (raczej taka sama:p) ale popatrz na wlacznik. Mialem tak isam przy starej lampce na biurko hahaha.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół