nasiona marihuany

pomóżcie

Wyszukiwarka Forumowa:
M

misty1

Guest
witam , potrzebuję następującej podpowiedzi : gatunek zioła lub nazwa seed banku zawierająca nazwę " chronicle lub hronicle " , a już mówię dlaczego .Przyjechał mój stary ziom z anglii nie było go lat kilka przyjechał z ziołem oczywiście i zdjęciami z pokoju -otóz mieszka on z jamajczykiem -chodują we dwoje i to zioło NIE potrzebuje lampy- mało tego jamajczyk mówi ze nie bardzo aby miało wiecej jak 8-10 godz swiatła -zaokiennego.Zdjęcia widziałem zioło paliłem - dla mnie rewelacja tylko ze zapomniałem nazwy a z ziomkiem nie bede miał szybko kontaktu - moze kts wie jak to sie nazywa ja pamietam tylko to chronicle Dzieki z góry
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
wądpie zebys odnalazł rosline którą paliłes
ale mozesz przeciesz uprawiac cos poidbnego w highu który miałaes po jej spaleniu
na oknie nie bedzie takich rezultatów co pod lampą
 
M

misty1

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
wądpie zebys odnalazł rosline którą paliłes
ale mozesz przeciesz uprawiac cos poidbnego w highu który miałaes po jej spaleniu
na oknie nie bedzie takich rezultatów co pod lampą
posłuchaj ja nie zaczynam hodowli robie to od paru ładnych lat , twojego zdania byłem do przedwczoraj pzdr ( pokaż mi krzaka in który da ci 300 gr bardzo dobrych topów rosnąc pod lampą -mówie o mieszkaniu ) ten rósł na parapecie i dał 3 stówy widziałem foty paliłem -rewelacja, zimek też zaczynał z 10 lat temu i wierze w to co mówi- a nasiona tego kosztowały 85 funtów (i nie były feminizowane)-a ja zapamietałem wszystko prócz nazwy-matoł ;)
 
G

Green

Guest
posłuchaj ja nie zaczynam hodowli robie to od paru ładnych lat , twojego zdania byłem do przedwczoraj pzdr ( pokaż mi krzaka in który da ci 300 gr bardzo dobrych topów rosnąc pod lampą -mówie o mieszkaniu ) ten rósł na parapecie i dał 3 stówy widziałem foty paliłem -rewelacja, zimek też zaczynał z 10 lat temu i wierze w to co mówi- a nasiona tego kosztowały 85 funtów (i nie były feminizowane)-a ja zapamietałem wszystko prócz nazwy-matoł

gadac kazdy moze pokaz mi foty bo jak narazie niechce mi sie w to wierzyci i nie uwierze bo jest to dlamnie zwyczajnie smieszne dziwne ze wszystko zapamietales oprocz nazwy odmiany...co za niefart
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
misty1 napisał:
pokaż mi krzaka in który da ci 300 gr bardzo dobrych topów rosnąc pod lampą -mówie o mieszkaniu
growerzy z holandi [ci najlepsi] potrafia wyciagac z krzaka 500gram i wiecej
na oknie niezapewnisz roslinie takich warunków jak pod lampą
misty1 napisał:
gatunek zioła
misty1 napisał:
posłuchaj ja nie zaczynam hodowli robie to od paru ładnych lat
teraz mysle ze doszukałem sie błednu chyba chodzi ci nie o gatunek ale o odmiane i czy niewystarczyła by ci jakas mocna sativa i duzą iloscia topów
 
G

Green

Guest
i jak ch*j z tego 300g na oknie wyciagniesz chyba ze mokrego i bez trimu
 
M

misty1

Guest
Green napisał:
i jak chu* z tego 300g na oknie wyciagniesz chyba ze mokrego i bez trimu
a ty masz chyba za mało latek żeby starszych nauczać wiem co widziałem , słyszałem i próbowałem a jak wyciągnę mniej niż 300 dam ci znać to będziesz mógł poszczekać jeszcze troszkę Fachowcu :):):) wakacje ci sie kończą ;)
 
G

Green

Guest
a ty masz chyba za mało latek żeby starszych nauczać wiem co widziałem
juz pisalem wczesniej pokaz mi foty bo gadac kazdy moze, i nie przypierdlaj sie do wieku bo rownie dobrze moge to samo powiedziec o Tobie
 
O

oGroDniK

Guest
kolega ma racje jest to Chronic z seriousseeds, duzy plon do 600gr z m2, 15 nasion na wyspach w UK kosztuje 50 funciakow, moj kumpel to uprawial ale pod HPS a nie na parapecie :pPP, bardzo mocna roslina potrafi przezyc niemal wszystko nawet temp ponad 45 st, zaje.... palonko bardzo mocne. Prawdopodobnie twoj ziomek wkrecal ci ze roslina potrzebuje malo swiatla i daje znakomite plony, poczytaj na forum seriousseeds jakie kolesie uzyskuja plony z Chronic... Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół