nasiona marihuany

[OFFTOP]Pomiary żarówkoledów i nie tylko.

Wyszukiwarka Forumowa:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Nie wystarczy przez pastę termo, albo termogluta?
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Nie wystarczy przez pastę termo, albo termogluta?
Po co prościej, jak można skomplikować ?
Zawsze to da dodatkową masę do bezwładności, hydraulika będzie pracować 24h, więc lampa będzie nocą oddawać to co zabrałem jej w ciągu dnia. Gdyby akwarium-bufor miało koło 20- 30 l to wydaje mi się (naiwnemu artyście- humaniście) że powinno dać radę w cyklu dobowym
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Hydrozagadka ;)

Mi jednak to lutowanie nie leży _ niby na miękko za wysokiej temp ni ma_ ale przy takich rozmiarach i grzaniu palnikiem kontrola temp jest kiepska. Nie zdejmę mcpcb z diodami na czas zabawy. Jakoś mniej mi się te naświetlacze podobają, może kilka 50W evolution z wentylami nad ?? _ a właśnie -> ostatnio miałem w ręce zasilacz do taśm led niedrogi 12W _ chyba idealny do zasilania wiatraków z komputera niewielka skrzyneczka. Szkoda, że nie kupiłem. Nieduży i sensowny w sam raz jakby stworzony do ;)

Opcja akumulowania ciepła mi także jakoś umkła. Poza tym wydaje mi się, że łatwiej jest w razie czego dać po prostu elektryczna grzałkę + układ sterujący _ przepływu powietrza w nocy i tak nie będzie _ przydatne to jest w nieogrzewanych/niedogrzanych pomieszczeniach w sezonie zimowym.. Dobra koniec pustej gadaniny ;) Miałem obmierzyć lampkę _ ze 3 czekają na.

Muzyczka:

#Scooter #GodSaveTheRave #Techno
Scooter - The Logical Song (Official Video)

od zjaranego emeryta [ apropo budowy rakiety "forumowej" pojawiło sie jakis czas temu w knajpie ;) ]

#fakenews #BOSA #bosniansinspace
Dubioza Kolektiv - Space Song feat. Earl Sixteen

ps : lutownica : nitownica : zestaw z zacisk-arką : 20 m kabla : 3 kg profili Al. _ chyba pora się zebrać i zamówić diody i zasilacze :lol: ... chyba sobie jeszcze piłę kupie.

The Prodigy - 'Breathe'

Wracając do opcji akumulowania ciepła :
Imo. zbiornik do odbioru ciepła pośredniczący + z wymuszonym przepływem cieczy + pompa ciepła i izolowany termicznie akumulator wypełniony H2O mającą dużą pojemność cieplną _ rurkami glikol do chłodnic aluminiowych ;) skoro ma na al być zrobione. Oddawanie ciepła bym raczej zrobił nie przez układ chłodzący lampę a osobny z wykorzystaniem nagrzewnicy ;)
Koszty/chęci _ + odrobina szaleństwa

shadoki.jpg


#INA #Shadoks
Comment compter comme les Shadoks ? | Archive INA
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
a właśnie -> ostatnio miałem w ręce zasilacz do taśm led niedrogi 12W _ chyba idealny do zasilania wiatraków z komputera niewielka skrzyneczka. Szkoda, że nie kupiłem. Nieduży i sensowny w sam raz jakby stworzony do ;)
Stara ładowarka od fona też da radę. Szfung nie musi być duży.
Wreszcie weekend.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,170
Buchów
5,061
9c0_87_4U_28_ Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).
Ale mam lenia. @sub23 działasz coś?
Wędruje. Jak skończę i bede bardziej stacjonarny.... zamawiam trochę gratów i robię w koncu pomiar dialla 19 W 2700K_ ładnie się zapowiada. Drogi tylko jest jak sam diabeł. Zapewne ?? będzie miał strumień niewiele lepszy od 15 W V tac a kosztuje więcej. Wazy tyle co 3 V tac jest na 90% do skórowania idealny.
Wrozka _ mode_ => Wypadnie imo. lepiej od osrama 19W _ diody gorsze bo deklaracja sprawności taka sama a jest ich bardzo dużo. Na pudelku 5 lat gwarancji _ i chyba przy tak obciążonych diodach jest to prawdopodobne. Ciekawe czy ocena na oko się sprawdzi ;)
O wiem do ikei chyba skocze ;) _ mam tu w okolicy zobaczę ich lampki :lol:

Pozdro.

ps: lampka na paskach skończona ??
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
ps: lampka na paskach skończona ??
Miałem tylko niedzielę wolną i musiałem wypocząć. A w planie jeszcze lampki do namiotu 60x60, przeróbka parapaciaka i przeróbka tej z namiotu.......
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Widzieliście już może, żeby ktoś montował chłodzenie na V-Tac 50W? Z chęcią skopiowałbym jakieś rozwiązanie xD Ewentualnie macie jakąś fotkę z chłodzeniem na lampie, którą mógłbym się zasugerować?
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Widzieliście już może, żeby ktoś montował chłodzenie na V-Tac 50W? Z chęcią skopiowałbym jakieś rozwiązanie xD Ewentualnie macie jakąś fotkę z chłodzeniem na lampie, którą mógłbym się zasugerować?
Widziałeś już to :)
Wentylator PC, gumki, haczyki z przewodu elektrycznego.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Ojeju, gdybym pamiętał, to bym nie pytał xD W sobotę będe u kumpla, on ma od za***ania gratów komputerowych, może będzie miał coś na zbyciu :) Teraz dopiero mi zaświtało, że u siebie robiłeś. Poszukam. Dobra, trafiłem przez PW, dzięki :D
@Gość. a taki wentylatorek PC można podłączyć do kabli z v-taca czy lepiej puścić osobno zasilanie?
 
Ostatnia edycja:

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
@Gość. a taki wentylatorek PC można podłączyć do kabli z v-taca czy lepiej puścić osobno zasilanie?
Zasilacz wentylatora, bo wentylator potrzebuje niskiego napięcia stałego 5-12V. Można.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Dzięki, to już to jakoś opanuję z tymi informacjami :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół