nasiona marihuany

Pomoże ktoś?

Wyszukiwarka Forumowa:

xcslawko

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
79
Buchów
0
Witam ...
otoz mam w niewielkim boxie ( nieduza szafa ) 2 automaty 9 withe widow XXl auto od dinafem .. jede ma 2 miesiace drugi miesiac ... oby kwitna .... swiatlo jest ustwaione na 18/6 ... problem polega na tym ze zrobilo sie strasznie ciasno w boxie ...busz na maxa ... co myslicie zostawic taki busz czy lepiej zmieniac rosliny w boxie co 12h ... wtedy fotorapid by byl dlanich 12/12 ... dziskuje za szybka odpowiedz
 

Kuszman

Active member
Rejestracja
Paź 13, 2015
Postów
34
Buchów
1
12/12 nie może być. lepiej wywalić młodszego
 

xcslawko

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
79
Buchów
0
serio ?? moze byc ?? tej starszej zostaly jakies 3 tyg wiec potem bym wriocil z mlodsza na 18/6

---------- Post Zaktualizowany 16:53 ---------- Data pierwszego postu 16:51 ----------

a jak moge tu wrzucic foty ?? pozmienialo sie od mojego ostatniego razu tu
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
serio,nawet bardziej optymalnie wychodzi to w kosztach,plon niezauważalne mniejszy a rachunek za prąd zauważalnie niższy,zawsze daje automata na flo 12/12
 

xcslawko

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
79
Buchów
0
wiesz nie chodzi juz o koszty ...... szukam najleprzego rozwiazania problemu... a z racji na to ze obie sa piekne chce je do konca doprowadzic do orgazmu ... :)
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Śmiało zostawiaj nie takie busze bywały na tym forum tylko ja bym faktycznie podgolił wiatraki do których nie dociera światło
 

xcslawko

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2014
Postów
79
Buchów
0
Śmiało zostawiaj nie takie busze bywały na tym forum tylko ja bym faktycznie podgolił wiatraki do których nie dociera światło
dziekuje brachu ... tak tez uczynie i zobaczymy co bedzie ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół