nasiona marihuany

Pomoże ktoś rozpoznać niedobór lub inną przyczynę?

Wyszukiwarka Forumowa:

Najkman

New member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Witam Jest to mój pierwszy post na tym forum i jestem świeżakiem, ale czytam i przeglądam forum dość często od ok roku i mam problem w rozpoznaniu niedoboru niestety :/ Od razu zaznaczam, że szukałem na forum cóż to może być za niedobór, ale to było bezskuteczne i nic nie znalazłem:pl: Prezentowany krzak to Amnesia Tasty od Tasty'ego Ziemia to canna terra professional plus, a sam plant jest już gdzieś w 4-5tyg kwitnienia. Nawozy jakiś używam to trypack indoor od Biobizz'a. Zauważyłem, że zbyt często podlałem ostatnio bo te bardzo małe liście na samym dole są oklapnięte ;/ Liście zaczęły żółknąć od samego dołu, ale żółkną nie od końcówek tylko od środka właśnie. Wcześniej był problem Mg, ale na szczęście został zażegnany. Posiadam jeszcze Super Skunka od SensiSeeds i Bangi Haze, które mają się dobrze, ale to już inna historia... Pomoże ktoś? :/ bo ja już naprawde nie mam pojęcia co to moze byc :(











 
O

OdcieńZieleni

Guest
A co ile podlewasz i czym? Jakie warunki masz, wyglada na niedobor jedzenia, w jakich dawkach dajesz ? Sam biobizz na oucie mialem i trzeba konska dawke
 

Najkman

New member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
3
Buchów
0
Dzięki bardzo za szybką odpowiedź! :D Podlewam jak jest sucho, czyli mniej więcej co jakieś 3-4 dni na zmianę top max'em i biobloom'em. Stopniowo podawałem od 2ml/l, a teraz 3ml/l (może błędem, było sugerowanie się Super Skunkiem, któremu tyle ''papu" wystarcza w zupełności) ;/ próbowałem znaleźć tą odmiane na forum, ale niestety nie było, więc nie miałem na czym sie sugerować.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół