nasiona marihuany

Pomoc potrzebna - co może być nie tak?

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Siemanko
Cos cicho w naszym kornerze, pozwole sobie troche Was zaktywizowac ;)
Panowie i panie co do chu*a? Trzeci raz z rzedu ten sam problem po przesadzeniu do kokosa rosliny stopuja i zolkna po czym powoli umieraja. zmienilem kokosa, nic zmienilem zrodlo swiatla nic trzy fu*k up'y pod rzad zbankrutuje na nasiona wkrotce ;)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
displayimage.php
[/URL][/IMG]
acha podlalem je raz rizothonic'kiem czy mogly sie przezrec? maja ponad dwa tygi od wykielkowania i tydzien od przeprowadzki do coco
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Trochę im może pizgać przy 23 stopniach. Ph wody zmierzone ? Może żelaza i azotu nie przyswajają przez ciulatą wodę, nie podlewasz tego zbyt często za bardzo ? Brak tlenu w korzeniach i powoli zdychają.
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
23 stopnie to dolna granica zdjecie z rana przez dzien okolo 26 stopni ;) PH 6,5 woda z butli z teskacza, obawiam sie o przelanie, odpalilem dwa mieszajace moze cos ruszy. czy jest szansa, ze odbija, czy ruszac z kolejnym sortem? bo mi sie palenie skonczy jak tak dalej pojdzie
;)
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Koleszko jak w nocy o 3 masz np 23 stopnie na gorze doniczek to przy podlodze moze byc milka mniej szczegolnie miedzy donicami gdzie nie ma cyrkulacji. Wyobraz sobie ze wylaczasz lampy na dworze 15 w pokoju 16 a w boxie 16.5. Jak 3 raz obstawiam za zimno do*** im olejaka niech przy wlaczonych nawet grzeje do 26-27 a przy wylaczonych ustaw 22 i daj na niego mieszaka niech chodzi 24. Problem solved ec jakie im dajesz? Ph i jak czesto psiukasz badz podlewasz to po ile? Tu wiekszosc ludzi siedzi w uk. Daj lampe nizej bedzie cieplej i sie juz wiecej tak mocno nie wyciagna. Niezly z cb as 3razy pestki do kubla :D same mieszaki zbija ci temp nie podwieksza.. Nabank temperaturka w nocy posiedz tam tyle ile lampy sa wlaczone i wynajdziesz o ktorej godzinie jest najnizsza polecam w***ac kamere do namioti na stacje pogody i sprawdzac :) pozdro

koleszko nizej on napewno to wie jak 3 raz zaczyna i pewnie cos tam poczytal a ze to jalowy do podstawa i 1 zasada koksu :)
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
podlewam co 3 dni 200 ml na doniczke, dorzucilem grezjni8czek tubowy, moze rusza? niech jada :p
22690327_1599600606770156_2068668108_o.jpg


---------- Post Zaktualizowany 15:34 ---------- Data pierwszego postu 15:27 ----------

zapomnialem dodac, ze mialem za***iste problemy z muszkami, fungusami neem oil, tanlin, plus klejace pulapki i zniknely dziady a teraz ich juz nie widze ale moze to to dziadostwo?
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
To juz masz swa odpowiedz takie male po 200ml? Co 3dni nawet e takiej temp nic nie odprauje i przy tej wilgotnosci podnjes temp zmniejsz wilgoc do 60 i sie poprawi przelales tak male siewki hehe i zmokly i zmarzly ze tak powiem :/ moze byc i taki nie uzywalem nie wiem jak mocno wysusza powietrze daj na niego mieszaka zeby mieszal pp calym boxie tzn 1 na grzejnik niech rozdmuchuje a reszta mieszakow rozdmucha dalej. One napwwno tez mialy swoj udzial zrob jak pisze z temperaturka i wilgocia ile wat masz lampe? I jak wysokos? Daj ja nizej
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Dzieki, madrego to i milo posluchac :p
swiatlo CFL od lumixa 125W jakies 30cm od roslin, jak zbuduja 3-4 pieterko wale MH 600W
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
To juz masz swa odpowiedz takie male po 200ml? Co 3dni nawet e takiej temp nic nie odprauje i przy tej wilgotnosci podnjes temp zmniejsz wilgoc do 60 i sie poprawi przelales tak male siewki hehe i zmokly i zmarzly ze tak powiem :/

ciach

nie zgadzam się z powyższym - ja leję od siewki codziennie i normalnie idą. Co do temp to też z dupy bo u mnie w boxie piżdzi prawie jak na dworzu...
Pytanie czy zmieszałeś kokos z perlitem, czy dajesz żreć i podstawa to pH dla kokosu 5,6 a nie 6,5 więc zbij pH i powodzenia

akutalnie: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?132106-coco-CFL-92W-0-12m2-Cheese-Jack-Herer
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
zle ph. Przy ph 6.5 w kokosie nie beda przyswaialy prawidlowo skladnikow. Dokarmiaj tak samo od poczatku jak koledzy radza. Nic nie wyrzycaj bo jak wszystko naprawisz zaraz odbija .
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Przepraszam za***any w pracy bylem i nie doczytalem o ph masz wchuj za duze jak kolega mowi to nie ziemia a i w ziemi 6.5 troche duzo na siewke ale temp i willgoc trzymaj jak mowie bedzie git poczekaj 2-3dni odbija. Amito ja ostatnio przelalem 2x jak kolega tylko na test w podobnych doniczkach. 3-4 dni siewka nie spije 200ml wody jednym korzeniem mieszanke mialem 70/30 coco perlit. a reszte sppryskiwaczem jechalem przez tydzien i bylo git. Moze dnx nam cos podpowie czy sie da? Jak ma korzenie rozbudowane to bankowo nie ale moim zdaniem siewka to siewka lepiej psiukac :) schlebiasz mi a nie jestem jakis turbo madry hehe co moge to pomoge oby bylo zawsze na+ hehe
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
dostaly catalyst, i evolution (spray) od Plant Magic do tego superthrive, czekam teraz na efekty.Ddzieki wszystkim za odpowiedzi. Musze chyba ograniczyc, bo zapomnialem o perlicie a normalnie to podstawa, sam nie wiem jak - dziury w mozgu i watrobie ;)
 

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
maly niespodziankowy Up ;) Tak to teraz wyglada.
PYTANKO - nasiona mialem ze zhermionej rosliny, na tych tez pojawily sie niestety jajca walcze urywam, ale czy to znaczy, ze z nasion hermy zawsze juz beda zhermione???
Pozdroweczki
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
raczej będą chermić ale nie jest to regułą, na 10 roślin może 2-3 będą jak normalne femki
reszta będzie obrastać w jajca
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
przewaznie chermią... chyba szkoda zachodu takie pestki sadzic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół