nasiona marihuany

Pomoc przy doborze nasion i porze wysadzania.

Wyszukiwarka Forumowa:
L

luksan

Guest
Witam
Mam zamiar zrobić coś na outdoor, jakieś 20-40 roślinek.
Miejsce mam już bardzo dobre, znaczy wybrałem kilka miejsc i tam nigdy nikt nie łazi:p
Teraz mam dylemat, jakie roślinki wybrać, najbardziej podoba mi się Early Misty, Early Special oraz Holland's Hope (to by było razem 30 nasion i miałbym nadzieje ze 90% by wyrosło). Na cannabis.fr.pl pisze że zbiory są w Sierpniu to chyba koniec wakacji czyli dla mnie najlepiej.
Tylko kiedy musiałbym je wysadzać? Jak rozpoznać że nadają się już do zbiorów?
Dzięki za wszystki porady.
pozdro

PS.
Czy nasiona Outdoor na cannabis.fr.pl są feminizowane czy będe musiał nad nimi siedzieć i wybierać meskie.
Jeżeli nie są feminizowane to mniej wiecej ile jest mniej wiecej żeńskich w 10 packu?
Czy może się trafić 10 męskich...
 
B

bubak

Guest
na poczatek to dobrze jest podchodowac nasionka w domku pod lampa, a potem na pole do ziemi ale dopiero po ostatnich przxymrozkach. A to czy sa feminizowane to powinno pisac, jak nie pisze to prawdopodobnie nie sa, jezeli chodzi o meskie i zenskie to na 10 nasion przewaznie jest 50/50
 
L

luksan

Guest
To powiedzmy że kupiłem 40 nasion, wyrosly 24 żeńskie krzaki.
Jakie z tego mogły by być zbiory?
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Od 1kg do 5 kg nawet... w zależności od popełnionych błędów, chorób i farta :thumleft:
 
L

luksan

Guest
Hmmm co ja bym zrobił z nawet 2kg:/
Dilerem nie będe bo mi sie to nie podoba :D
Chyba że sprzedam komuś wszystko naraz... :geek:
Albo porozdaje połowe a reszte sobie zostawiem

Pozdro

EDIT:
Zdecydowałem się na Hollands Hope
Kiedy to wysadzać mam?
 
D

DaVIDeK

Guest
Kiedy wysadzic ... tak jak pisali po ostatnich przymrozkach ... ja zdecyduje sie na połowe Kwietnia ... jest to dobra pora na wysiew roślin ... pogoda jest już jako taka a sam wiesz co mówi sie o naszym Marcu ... no jak w garncu xD :bounce:

p.s. ile stafu wychodzi z feminizowanych nasion oczywiście na Oucie !!??
Nie wiem czy inwestować w zwykłe czy feminizowane ... no i ile ich kupić !! :scratch:

Tym czasem ide zzapalić Jointa bo przerwa 15 min bedzie !! peace Out :salut:
 
L

luksan

Guest
A jakbym wysadził w połowie kwietnia Hollands Hope, to bym mógł już ścinać w sierpniu/wrześniu?

Pozdro
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
nie zalezy kiedy wysadzisz, bo poczatek kwitnienia konopii zalezny jest od dlugosci dnia :p
 

grapefruit

Member
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
16
Buchów
0
chyba ze ja oszukasz i zaslonisz jej słonko kilka godzin zanim samo zajdzie,ale to sie chyba na oucie raczej nikomu nie udało:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół