nasiona marihuany

Pomoc w diagnozie

Wyszukiwarka Forumowa:

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Przenawoziles jak byk tak mala doniczka 33 dzien flo i jak dobrze czytam dales pk 0.5ml na 200 ml wody? + boost i floores? Zobacz ile sie daje na 1 litr i zawsze zaczynaj od mniej niz 100% dawki lepiej zeby glodna byla niz przenawozona masz dziury w tej donicy? By nadmiar uciekl? I btw poczytaj sobie np Porady franco to zobaczysz ze ph takie jak dajesz to na weg na flo 6.2-6.6 jakos moze zblokowala sie tylko przez ph daj jej czystej wody z ph 6.5 i poczekaj kilka dni napewno ph zblokowalo 1 pierwiastek a 2 stworzyl nadmiar szukaj szukaj masz zrodlo nie ograniczonej wiedzy polukaj fotorelki ale ph za male napewno i doniczka tez :p pozdro daj jej wody tylko z ph 6.5 pozdrowki
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
tak sobie teraz sprawdziłem jakie dawki zaleca producent i trochę przesadziłeś, w sumie po liściach widać że popalone od nawozów. Dawki oczywiście można zwiększać ale na ph też trzeba patrzeć
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Koleszko to byla rada o ktora sam prosiles nie jestem mistrzem expertem itd zeby na 100% ci diagnoze dawac w ktora masz slepo wierzyc ja wyrazilem swa opinie zreszta co ja wiem nigdy na parapecie chwasta nie trzymalem elo powodzenia
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Przenawoziles jak byk tak mala doniczka 33 dzien flo i jak dobrze czytam dales pk 0.5ml na 200 ml wody? + boost i floores? Zobacz ile sie daje na 1 litr i zawsze zaczynaj od mniej niz 100% dawki lepiej zeby glodna byla niz przenawozona masz dziury w tej donicy? By nadmiar uciekl? I btw poczytaj sobie np Porady franco to zobaczysz ze ph takie jak dajesz to na weg na flo 6.2-6.6 jakos moze zblokowala sie tylko przez ph daj jej czystej wody z ph 6.5 i poczekaj kilka dni napewno ph zblokowalo 1 pierwiastek a 2 stworzyl nadmiar szukaj szukaj masz zrodlo nie ograniczonej wiedzy polukaj fotorelki ale ph za male napewno i doniczka tez :p pozdro daj jej wody tylko z ph 6.5 pozdrowki

tak dziury mam, donica wiem ze mała, zaczynalem od 50% dawki 3tyg temu, a zatrzymana nie jest - caly czas sie powieksza i wychodza nowe listki z topow + coraz wiecej trichomkow

tak sobie teraz sprawdziłem jakie dawki zaleca producent i trochę przesadziłeś, w sumie po liściach widać że popalone od nawozów. Dawki oczywiście można zwiększać ale na ph też trzeba patrzeć

jak dawalem 100% zalecanej dawki to bylo to samo. pewnien uzytkownik doradzil zeby dalej lac nawozy na flo wiec sprobowalem troszke ponad 100%, ale poprawy nie zauwazylem wiec zrobilem tu nowy watek :p

Koleszko to byla rada o ktora sam prosiles nie jestem mistrzem expertem itd zeby na 100% ci diagnoze dawac w ktora masz slepo wierzyc ja wyrazilem swa opinie zreszta co ja wiem nigdy na parapecie chwasta nie trzymalem elo powodzenia

tez na parapecie nie trzymalem nigdy :)

moge zrobic flusza?
mowicie ze przenawozona, spoczko, tylko co do fotki to czego jest tu nadmiar? P? K?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
To ty tego pipka w namiocie pod lampa trzymasz? W tak malej donicy? Co ile jej dajesz pic? Jak zrobisz flusz to wszystko wyplukasz sprawdzales ec przy podlewaniu? Ph wylotu?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
To ty tego pipka w namiocie pod lampa trzymasz? W tak malej donicy? Co ile jej dajesz pic? Jak zrobisz flusz to wszystko wyplukasz sprawdzales ec przy podlewaniu? Ph wylotu?

w szafkoboxie pod 4x clf 23w, doniczka mala bo to byl pierwszy moj plancik wiec nie bylem odpowiednio przygotowany :p co jakies 4dni mniej wiecej, podlewam jak susza. Tylko na poczatku przelana byla troszke. Ec nie mam jak sprawdzic, a ph wylotu nie sprawdzalem - zawsze sprwadzam jak podlewam.
Co do flusza to wiem, ze wyplukam wszystko, ale czy robic? czy ze dwa podlania sama woda wystarcza?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Masz mala doniczke to co 2dni daj jej 400ml wody ze 3 razy i powino byc git skoro nowe listki sa zielone i cale to raczej juz gleba sie unormowala jak liczysz flo? Od przelaczenia czy od wlosow? Bo moze zawczesnie je faszerowales moze masz chu**wa zimie a morze jest dlugie i szerokie mozna by polemizowac wody nie przedawkujesz wiec probuj no i najwazniejsze moze poprostu najstarsze wiatraki ci usychaja? Matka natura je odrzuca bo moze nie potrzebuje juz daj fotke calego planta :)) mikro klimaty nie dla mnie :D


Widzialem twoj temat i foto calej nie. Jest tak zle moze i azot wysysa daj jej wode jak pisalem jak zacznie sie robic jasno zielona za dzien 2 albo zoltawa to daj nawozu 100% metoda prob i bledow pozdrowki

Chociaz mam tez jeszcze taka teorie ze jak maja 30dni flo i ph dawales 6.2 to wyssaly prawie caly azot i dlatego zolka popacz na charty przyswajalnosci ph daj im samej wody z ph 6.5 :)) tylko woda im nie zaszkodzi hehe ale jak wiadomo co czlowiek to inna opinia :)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Masz mala doniczke to co 2dni daj jej 400ml wody ze 3 razy i powino byc git skoro nowe listki sa zielone i cale to raczej juz gleba sie unormowala jak liczysz flo? Od przelaczenia czy od wlosow? Bo moze zawczesnie je faszerowales moze masz chu**wa zimie a morze jest dlugie i szerokie mozna by polemizowac wody nie przedawkujesz wiec probuj no i najwazniejsze moze poprostu najstarsze wiatraki ci usychaja? Matka natura je odrzuca bo moze nie potrzebuje juz daj fotke calego planta :)) mikro klimaty nie dla mnie :D

poslucham rady, flo licze od pojawinia sie bialych wloskow - jest to af
ziema mozliwe ze chu**wa :D
starsze usychaja to wypierdzielam je juz. w pierwszym poscie masz link do fr :p (jest tam kazdy zapis kiedy i co podlewalem)
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Przesledze fr jak wroce z roboty popatrz sam po koleji kiedy sie zmienily i ocen czy na lepsze czy gorsze po danym update i cofaj blad po sznureczku do klebuszka :) przeczytaj edit up:)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
tak zrobie, dzieki wielkie za help :)
wchodzi niecale 250ml do tej doniczki, bo troszke wyplywa nawet jak powoli leje.
podlalem 250ml wody o ph 6.6 - wyplyw mial ph 6.7

 
Ostatnia edycja:

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
No i gitara pewno szczypte przyklapnie ale niedlugo odzyje :) az tak bardzo zle nie wyglada spojz w moja galerie mam tam autoblueberry co mama sie nim moja opiekowala i caly zolty byl :D bez nawozow jechal prawie do konca kapke dostal
 
Ostatnia edycja:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
zebym to wiedzial jeszcze jak w galerie wejsc :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół