nasiona marihuany

pomoc w doborze vaporyzatora

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Info dla posiadaczy Mighty. Uważajcie na wyświetlacz, bardzo łatwo go porysować.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
@spor w sprzęcie który się użytkuje ma prawo się coś porysować. To jak auto które ma mieć 100 000km robić na rok i po przejechaniu 300 000 ma mieć lakier igła hehe
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Ja od siebie polecam vapki od Sticky Brick Labs , działają nieporównywalnie mocniej niż mighty. Dużo większe chmury, chłodniejsza para i ta moc. Przy moim Hydrobricku mam wrażenie że mighty to sprzęt dla dzieci

Hydrobrick w akcji:
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja mam jeszcze ze 4 litry izopropanolu.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Siemaneczko. Czy ktoś mógł by mi coś powiedzieć na temat wapa Fenix mini?
Chce coś na początek do 300 zł. Wiadra to już przeżytek, jointy się znudziły bonio już też mnie nie zadowala z resztą trzeba trochę zadbać o siebie.
Co poradzicie?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Kupuj coś droższego. Nie będziesz żałował napewno. Ja wziąłem tańszego i żałuję bo mogłem od razu kupować coś droższego.
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Nie będę ściemniał. Palę rzadko . Haha w porównaniu do kiedyś to rzadko, wieczorem dla relaksu po pracy, nie dużo buszek dwa trzy max. Kiedyś liczone w wiadrach teraz buszkach?
W związku z tym że jest to jeszcze w konspiracji przed wszystkimi, no i z tematem krucho powiem prosto... Nie stać mnie więc pytam o coś wartego uwagi z dolnej półki cenowej. I wiem wiem.. będziesz żałował wiem będę żałował ale jak się nie ma co się lubi...
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja mam x-max starry 3.0 I jestem zadowolony. To raczej ta półką cenowa co cię interesuje. A fenix to taka klasyka którą wiele osób ma. Jedni chwalą jedni nie. Ale planuje coś lepszego i tak kupić. U mnie przy zakupie zaważyło to że Starry ma wymienny aku. Można sobie dokupić i mieć w rezerwie.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
chwala sobie te vapki dyna vap m do tego mozna zrobic tania nagrzewnice na 12v lub grzac zarowa zapalniczka kasowo mozna nowego naer tw okolicy 200zl kupic ok 30zl nagrzewniczka
 

lolekodbolka

Member
Rejestracja
Kwi 2, 2021
Postów
5
Buchów
1
Witam. Coś od siebie dodam. Używam Mighty od pół roku. Dopiero od miesiąca mam problemy z gardłem po użyciu. Nie boli, nie drapie podczas zaciągania, ale później po inchalacji boli. Boli jakby podniebienie gdzieś z tyłu, czasami zdarzają się nawet odczucia jak po chorobie gardła. Z początku myślałem, że moje zatoki mi się nasiliły. Zrobiłem sobie RTG zatok. Krew, Mocz, Wymaz gardła, Poziom Wit D, mam skierowanie do laryngologa.
Fakt, ze po gardle spływa od czasu do czasu, oczy ostatnio mam zaropiałe, a to też można powiązać z zatokami, a co za tym idzie, ogólnym podrażnieniem gardła. Ale po za tym spływaniem, wszystkie te badania nie wykazały problemów. Badania zrobiłem tym chętniej, kiedy przeczytałem, ze marihuana zwiększa zapotrzebowanie na witaminy. Wniosek może być taki, że mechanicznie uszkadzam gardło Mightym. Zmniejszyłem sobie temp do 205. Zaciągam się trochę krócej i ciągnę z różnych miejsc w ustach, żeby "poziomy słup" gorącego powietrza nie atakował jednego miejsca na podniebieniu. Ostatnio nawet biorę łyka zimnej wody i ciągnę trzymając ją w ustach (kupię bublera). Dodam, ze ten ból już utrzymuje się miesiąc i wraca przeważnie na koniec dnia, jeśli codziennie wapuję swoje 0.50 trzy razy dziennie.
Zaczęło się to w dniu w którym zrobiłem sesję z fifki po długiej przerwie od niej po przesiadce na Mighty. Ból z dnia na dzień staje się mniejszy, jeśli mniej wapuję, albo wcale.

Ktoś miał podobne odczucia?
 
Ostatnia edycja:

Aleona

New member
Rejestracja
Cze 29, 2021
Postów
1
Buchów
0
Hej, mam pytanie. Czy to normalne, że starry max 3.0 co chwilę mi się zapycha? Co robię źle ewentualnie? Praktycznie po 2 sesjach po 5 min to muszę go czyścić bo jest zalepiony
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Może masz takie żywiczne topy że zakleja po 2 sesjach. Albo zbyt wilgotne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół