nasiona marihuany

Pomoc w rozpoznaniu deficytu lub nadmiaru substancji czynnej!

Wyszukiwarka Forumowa:

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
Witam, proszę o diagnoze bardziej doswiadczonych kolegow oraz rade czy będzie cos jeszcze z tego, na moje oko troche za dużo nawozów ale martwię się czy to nie martwica liści.. też łodyżki troszkę czerwone są
swiecę hps 150w temp dzien 31stopni wilg 30-40% noc 27stopni wilg 50-60
leje nawozy od hessiego, w mniejszych dawkach niż zaleca producent
dzisiaj zrobiony flusz na roślinkach oraz zamówione asahi sl
Czy można coś zrobić żeby mazar (mniejszy) w koncu ruszył na wysokość ? brak przyrostu nowych pięter i troszkę wykrcone nowe listki, roślina się określiła ale na tym staneło tak wiem że to indyjka
Dziękuje wszystkim za rady




MAZAR


Po lewej mazarek karzeł i blade wyciągniete AK

z góry dziękuję za wsparcie i porady <3
 
M

mlodygru

Guest
Jakie ph wody. Przenawozenie to raczej niej jest... na niedobór też mi nie wygląda. Podejrzewam zle ph pożywki ibrosliny się poblokowaly

---------- Post Zaktualizowany 14:17 ---------- Data pierwszego postu 14:16 ----------

Rdzawe plamy na liściach to może być ewentualnie niedobór K.
 

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
Jakie ph wody. Przenawozenie to raczej niej jest... na niedobór też mi nie wygląda. Podejrzewam zle ph pożywki ibrosliny się poblokowaly

---------- Post Zaktualizowany 14:17 ---------- Data pierwszego postu 14:16 ----------

Rdzawe plamy na liściach to może być ewentualnie niedobór K.

ph wydaje się byc w normie, mierzone papierkami... ale juz do mnie leci zestaw helliga więc będze wiedział dokładnie
najbardziej martwią te plamy na liściach
jak moge jej podac sam potas?
 
M

Master4

Guest
przenawożenie też może być (nadmiar azotu co widać po liściach) plus dodatkowo złe ph, mniej nawozu lej i ureguluj ph
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jeżeli nastąpiła nekroza liści, to warto je usunąć. Z pewnością nie odzyskają dawnego blasku, a mogą przyczyniać się do rozwoju patogenów.
Jeżeli zrobiłeś porządny flusz, a nie podlałeś raz czystą wodą, to polecam czekać. Na stres, zamiast asahi, polecam tytanit, można nak***iać przez cały okres uprawy.
 

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
Jeżeli nastąpiła nekroza liści, to warto je usunąć. Z pewnością nie odzyskają dawnego blasku, a mogą przyczyniać się do rozwoju patogenów.
Jeżeli zrobiłeś porządny flusz, a nie podlałeś raz czystą wodą, to polecam czekać. Na stres, zamiast asahi, polecam tytanit, można nak***iać przez cały okres uprawy.

przelane trzema litrami odstanej wody
mam tylko asahi :(
czyli mówisz żeby odciąc te najgorsze liście i zrobic oprysk? jakie proporcje asahi dac?
 

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
Asahi tez mozna, nie powoduje hermienia :D (przynajmniej u mnie)



1ml/1l

Czy nikt dalej nie rozpoznaje deficytu u roślinki ? Sytuacja się pogarsza, dzisiaj robie oprysk z asahi i podleje dolomitem

---------- Post Zaktualizowany 12:19 ---------- Data pierwszego postu 12:07 ----------

Halo pany ? co to jest ? proszeeeee ratunku! co mam robić ? łodyżki chorych lisci są delikatnie czerwone


 
M

Makrobiolog

Guest
asahi? :D
pryskaj, chetnie sprawdzimy czy to mit z tym hermieniem czy prawda ;)
ewidentnie wygladaja na zablokowane przez ph. Jaka ziemia dana?
 
Ostatnia edycja:

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
asahi? :D
pryskaj, chetnie sprawdzimy czy to mit z tym hermieniem czy prawda ;)
ewidentnie wygladaja na zablokowane przez ph. Jaka ziemia dana?

Ja pryskałem na flo i nic sie nie działo,a miałem hermy w boxie,hermiły mi do 4 piętra bodajże.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół