nasiona marihuany

Pomoc...

Wyszukiwarka Forumowa:

Turek__thc420

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2022
Postów
32
Buchów
1
Witam, chciał bym się zapytać co mogę robić źle że mój automat tak słabo rośnie jest mały chudziutki rośnie ponad 2 miesiące a tylko jakieś małe topy się robią. Nie chcę słyszeć nie milych komentarzy ale jestem początkującym a każdy kiedyś był początkującym i nie wiedzieli za dużo tak jak ja teraz.
Automat stoi od 20 Maja na daszku co jest dobrze oświetlony, ziemia jest uniwersalna, woda ze studzienki ponoć najlepsza bo naturalna, nawóz biohomus stosowany co 3 podlewanie.

 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Taki urok automatów,nie raz postawisz 5 szt.obok siebie tego samego producenta i każda będzie inna,poza tym nie wyglada źle wiec nie masz co się zadręczać.Na przyszłość proponuje zerknąć na fotrelacje kolegów i zobaczyć co jak rośnie niż skupiać się nad tym co producent podaje w opisie.Pozdrawiam i powodzenia✌️
 

Turek__thc420

Active member
Rejestracja
Mar 1, 2022
Postów
32
Buchów
1
Taki urok automatów,nie raz postawisz 5 szt.obok siebie tego samego producenta i każda będzie inna,poza tym nie wyglada źle wiec nie masz co się zadręczać.Na przyszłość proponuje zerknąć na fotrelacje kolegów i zobaczyć co jak rośnie niż skupiać się nad tym co producent podaje w opisie.Pozdrawiam i powodzenia✌️
Okej dzięki za radę a czy jesteś w stanie określić ile jeszcze czasu do ścinki? Zdjęcie jest z dziś
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Obstawiam ze 6 tygodni ale to jest czysty strzał
 

astronautax

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2022
Postów
66
Buchów
15
Jeszcze dużo mu brakuje do kosy. Poza tym, czy mi się wydaje, czy na pierwszym zdjęciu widać nadmiar azotu (ciemne liście).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół