nasiona marihuany

Pomocy czy to pleśń?

Wyszukiwarka Forumowa:

Krabinator69

New member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
3
Buchów
0
Witam, przy ścięciu roślinki znalazłem w szczytowym topie nadgnity listek, pozbyłem się go i oczyściłem okolice… zioło wyschło, chyba nawet przesuszyłem je troche… smak i zapach wydaje się taki sam jak rok-dwa lata temu ale mam troche schize że mogła pójść jakaś infekcja :( proszę oceńcie
 

Załączniki

  • Top.pdf
    105.3 KB · Wyświetleń: 9
  • Top2.pdf
    311.1 KB · Wyświetleń: 2

Krabinator69

New member
Rejestracja
Wrz 20, 2022
Postów
3
Buchów
0
Generalnie nie widze tam nigdzie takiej „pajęczynki” jak na zdjęciach z neta, topy są suche, brązowe są tylko pręciki ale jak patrze pod lupą to mnóstwo białych włosków jest. Okej wiem że trichomy, ale czy tylko…? Plecha chyba powinna być widoczna gołym okiem? Na innych zdjęciach na forum widać albo że brązowieją topy albo ten „meszek/pajęczyna”
Suszyło się tydzień w kartonie na dworze powieszone na sznureczku, wrzuciłem podkładke chłodzącą z 3 wentylatorami do obiegu powietrza plus worek ryżu… temp na dworze w dzień 15-17 w nocy 8-10… Help bo niewiem co zrobić?
 

cyder

Member
Rejestracja
Wrz 7, 2015
Postów
20
Buchów
1
Foty slabe, ale ja tem plechy nie widze, nie schizuj sie. Tym bardziej jak palenie smakuje dobrze, po smaku od razu idzie poznac, ze cos jest nie teges.
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
nie ma tu plechy. Czasem jak się rozmaże małe miejsce na fotografii to sprawia takie wrażenie.
 

AnonymousX

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2022
Postów
132
Buchów
287
Odznaki
3
Powąchaj je, bo nic nie widać a pleśń ma swój dość charakterystyczny zapach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół