nasiona marihuany

POMOCY!!!JAK ZŁOŻYĆ LAMPĘ HPS!!!JAK NAJMIEJSZYM KOSZTEM!

Wyszukiwarka Forumowa:

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
Siema wszystkim mam pytanie jakie mam kupic czesci do zrobienia całej oprawy do lampy czyli wszystko co jest potrzebne oprucz żarówki bo zarówke mam 150W i jak ktos ma to jak moge prosic o wrzucenie jakiegos schemacika jak to popodłączac!!!Zapewne taniej wyjdzie niz bym miał kupic całą lampe!!dzieki z góry i pozdrawiam :salut:
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
potrzebujesz ids-a i sts-a , odpowiedniego dla 150W, dodatkowo kable i taki "śrubokręt" z lampką, który pokazuje gdzie w gniazdku jest prąd a gdzie niema, czasami tez bedziesz potrzebowac kilku kostek do połaczenia.

sam schemat jest na ids-ie oraz na sts-ie - jezeli kupujesz wszystko w hurtowni, to popros goscia, aby ci wszystko wyjasnił, do niewszystkie hps-y łaczy sie tak samo.

jak ci nikt w sklepie nie wyjaśni, to daj znać, a zrobie i wkleje DOKŁADNY opis, krok po kroku z "łopatologicznym" opisem + jak zrobic odbłysnik itd.
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
>>>

Jak nie sprawia ci to problemu to prosił bym zebys umiescił na forum albo wysłał mi na poczte dokładnie cały schemat zanim pujde do sklepu i mniej wiecej opisał te czesci i podał ich nazwe bo niechce isc do sklepu i zronbic z siebie pajaca jak nic prawie niewiem na ten temat.i jak znasz ceny poszczegulnych modułów to napisz w przyblizeniu z góry dzieki za pomoc!!!!
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
dzis wieczorem skleje tutaj fotki z opisem
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
a imho doac niezrozumiale (za ogolnie) z brakiem schematów itd. , no ale mówie, poczekaj do wieczora (pooooooźnego) :)
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
ehe, ten schemat, który tu przytaczasz jest bardziej czytelny (jeszcze bardziej jest ten ostatni), ale odbłyśnik nie jest zbyt dobry - wyjasnienie napisze niebawem (dziś wieczór) no ale poczekajmy :)
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
koleś w sklepie ci wszystko dobierze :) ja byłem w hurtowni takiej jednej i koleś powiedział że pokazał by nam jak to wszystko złożyć w jedna całość :] a z reszta masz wszystko narysowane na częściach :]
 
S

SOLARR

Guest
ONI tez się chyba na tym znają:)
normal_mar3.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół