nasiona marihuany

Pomocy! jestem ślepy

Wyszukiwarka Forumowa:

PozyczMiOczy

Member
Rejestracja
Sie 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
Witam, 2 grudnia wystartowałem z plantem 5 x Gorilla Glue (AF) oraz 5 x Red Dragon (myślałem że AF). GG wyszły wszystkie, RD niestety tylko 3 ale nie w tym problem. Minął 8 tydzień a na RD zero oznak kwitnienia, więc czytam opisy tej odmiany itp i nie mogę dojść ocb. Przed chwilą sprawdziłem zamówienie i okazało sie że to nie automat. Czy jest ktoś w stanie mi powiedziec czy da rade to sprowadzić do fazy kwitnienia i czy nie będzie do kolidować z GG[AF]? :pl:
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
dawaj 12/12 i już poka krzaczory :p
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Zdjęcia możesz obrocic w każdej chwili na strobie galerii zdjęć
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
O ku.. wyjdą dachem te red Dragony.. he

Jaka masz wysokość boxa???
 

PozyczMiOczy

Member
Rejestracja
Sie 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
a po co ? ;]
tak gęsto strasznie się zrobiło :harvest:

O ku.. wyjdą dachem te red Dragony.. he

Jaka masz wysokość boxa???

z tego co pamiętam to 160 cm [tak wiem że mało ale nie mam wiecej miejsca (poddasze ma 175 cm) a po drugie podczas zakupów byłem nastawiony pod projekty max 4 rośliny]

lampa to hps 400w
żarcie wszystko od biobizz (na bogato<peace> ): Root Juice, BioGrow, BioBloom, TopMax.
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
tak gęsto strasznie się zrobiło :harvest:



z tego co pamiętam to 160 cm [tak wiem że mało ale nie mam wiecej miejsca (poddasze ma 175 cm) a po drugie podczas zakupów byłem nastawiony pod projekty max 4 rośliny]

lampa to hps 400w
żarcie wszystko od biobizz (na bogato<peace> ): Root Juice, BioGrow, BioBloom, TopMax.

Jak to femki to bez łamania może się nie obejść one mogą urosnąć 3 krotnie podczas indukcji he

Papu też nie dawaj tak dużo od biobizz się czeka na efekty mniej więcej tydzień może mniej także też uważaj..

A całkowity metraż to jaki masz ??
 

PozyczMiOczy

Member
Rejestracja
Sie 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
Jak to femki to bez łamania może się nie obejść one mogą urosnąć 3 krotnie podczas indukcji he

Papu też nie dawaj tak dużo od biobizz się czeka na efekty mniej więcej tydzień może mniej także też uważaj..

A całkowity metraż to jaki masz ??

specialnie mierzyłem: 150x120x60 Powieszchnia: 0.72 m2

nie widzę żeby je paliło od nawozów, mam troche za wysoką temperature ale już 2 projekty za mną i nie byłem zawiedziony :)

Gorille glue masz z jakiego banku?
FastBuds Seeds
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Aaaa to automat ja mam od dark horsa GG#4 s1 ...i to nie jest gorilla widzialem w kanadzie GG#4 klona, i wszytko w seedsach to nie to samo.
 

PozyczMiOczy

Member
Rejestracja
Sie 25, 2015
Postów
20
Buchów
0
To nie ucz się na auto tylko na sezonach masz więcej czasu na poprawienie błędów i sam ustalasz czas weg..
Automaty nie wybaczają błędów..
Pozdrawiam
Dzięki za rade, może następny projekt będzie z sezonów. Mam kilka pestek na OUT'a, więc może też spróbuje. No i przydałaby się jakaś fotorelacja, tylko że ja mam zawsze bałagan i wstyd zdjęcia wstawiać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół