nasiona marihuany

Pomocy - mam nasionka z Narko.pl i nie kiełkuje :> czemu?

Wyszukiwarka Forumowa:

sethzzz

New member
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
2
Buchów
0
Witam. Kupilem nasionka Early Misty na www.narko.pl doszly do mnie po 7dniach od 4 lub 5dni czekam az wykiełkuja i nic :> probowalem juz 2ch sposobow hodowli najpierw w 1.Wacie na 2 dni ( i nic sie nie stalo) potem przesadzilem do 2. ziemi (przygotowanej wg. poradnikow o hodowli) Nasiona sa teraz białe 2 dni temu były zielone a niektore sa czarne i brazowe. Dzis jak wyciagnalem z Ziemi i ponownie postanowilem sprobowac w Wacikach dopoki nie wykiełkuja zaobserwowalem ze jedno z nich jest białę i ma piekniecia na sobie. w zwiazku ztym mam pare pytan : 1. Co mam zrobic zeby one wykielkowaly? 2. Czemu Nie chca kiełkowac chociaz robilem wszystko jak w poradniku 3. Co moge zrobic zeby wszykstko wyroslo jak nalezy?. Mam wszystkie potrzebne nawozy z www.hemp.pl w sumie wydalem ponad 200zl na wszystko i teraz czekam na Kiełki. Ostantie Pytanie: jak zamkne je w Ciemnym cieplym miejscu i dam waciki z nasionami pod swiatlo nagle zacznie cos rosnac?? porsze o odpowiedzi hodowcow ktorzy juz to kiedys robili. Z gory Dzieki !!
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
Re: Pomocy - mam nasionka z Narko.pl i nie kiełkuje :> cz

sethzzz napisał:
Witam. Kupilem nasionka Early Misty na www.narko.pl......
to byl błąd trzeba czytac forum... NARKO TO OSZUst ;] jesli ci wykelkowalo by co kolwiek to mial bys szczesie :)
stracileś 200 zl .....
SRY ale nic z tymi CANNABISAMI od narko nie zrobisz
PeaCe
 
G

Green

Guest
stracileś 200 zl .....

stracil tylko tyle co za nanasiona produky z hemp.pl sa dabre, jezeli zostalo ci jeszcze kasy to zamow z cannabis.fr, baner na dole strony
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
dokładnie, nawet nie baw się tymi sionkami, stracisz niepotrzebnie czas i nerwy, bo kasa juz poszła ;-/. Co do kiełkowania.. zrobiłem kiedyś mały experyment, kiedy już nasionko nawet pokropione biohumusem (zdesperowany a podobno działa) nie chciało wykiełkować, przypomniałem sobie , że na biologii jak nie chciały kiełkować sionka avocado to robiło się w pestce przecięcie lub otwór, jak pomyślałem tak robiłem, cięcie skalpelem, pestka nieco się otworzyła, potem druga warstwa łupiny i jest środek. Zauważyłem, że kiełek jest tylko nie potrafił chyba wyjśc z pestki :). Zostawiłem na srajtaśmie pestki i na drugi dzień śliczne kiełki, wszystkie rośliny z niewykiełkowanych w tradycyjny sposób rośliny były ok.

ps: jedna pestka i tak odeszła do bozi ale to mój błąd zgniotła sie :p.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Nie no pobawić się może ale wyrośnie mu jakiś chwast :) może jakaś przemysłówka :D:d chociaz wprawy nabeirze :) a co do pestek może też z www.seed.pl ;)
 

siersciuh

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2006
Postów
197
Buchów
0
glupi jestes bo typ z kanabisu przecierzs sprzedaje orginalne nasiona w paczkach co ty nie wiesz otym czy ki h*j
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
co to za problem podrobic opakowanie?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
W sumie żadne panie Shadow, ale skąd wiesz że są to trefne pestki ??
 
H

haszyszekk

Guest
Protektus napisał:
ale skąd wiesz że są to trefne pestki
sklep seed.pl jest eraz w fazie testowania, ale wygląda wiarygodnie... jak równiez bizneswoman, która go prowadzi :) Chyba mozna zaryzykować kupno nasion z tej strony... pzdr
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
ja ryzykuje :p :p kupuje Snow White tylko musze sie cos dowiedzie ć o tej odmianie niektórzy mówią że to to samo co WW ale na nirvanie SW i WW to całkowicie inne odmiany przy sprzedarzy. Wiecie coś o niej wejdżcie na nirvane i napiszcie co o niej wiecie. Pozdro licze na was :)
 
H

haszyszekk

Guest
Protektus napisał:
napiszcie co o niej wiecie
Niestety o tej odmianie wiem niewiele... moge ci tylko powiedzieć że WW, podobne i pochodne są tak sam łatwe w uprawie jak każda konopia tyle ze są zaj*** mocne :) pzdr
 

lodzio

Member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
24
Buchów
0
kurde 1 żecz to nie wyciągaj z ziemi i poczekaj tak tydzień do dwóch(w ziemi).żeby wilkoć cały czas miały!i powinno wyrosnąć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół