nasiona marihuany

POMOCY MOJA ROŚLINKA WIĘDNIE!!!!!!!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sola

Guest
moja roślinka jest młoda ma ok 7 cm i listki tak by więdły opadają i wyglądają takie osłabione możę przesadziłem z wodą albo nawozem?????

B

blancik

Guest
sola napisał:
moja roślinka jest młoda ma ok 7 cm i listki tak by więdły opadają i wyglądają takie osłabione możę przesadziłem z wodą albo nawozem?????

Nawozów takiej mlodej roślince się nie daje, jeżeli rzeczywiście stosujesz już nawozy to może być od tego, a jak nie to może za malo podlewasz i tak podobnie slabo wtedy roślinka wygląda.
Opisz co i jak

S

sola

Guest
chyba to juz koniec:( wygląda bardzo słabo i juz prawie sie przewróciła może można ją jeszcze jakoś odratować??

[ Dodano: 2006-09-14, 14:37 ]
i liście zrobiły sie z lekka żułte

[ Dodano: 2006-09-14, 14:52 ]
:pl: :pl: :pl: :pale: :pale: :cat: :salut: :scratch:

kombajn

Well-known member
Buchów
0
sola napisał:
chyba to juz koniec:( wygląda bardzo słabo i juz prawie sie przewróciła może można ją jeszcze jakoś odratować??

[ Dodano: 2006-09-14, 14:37 ]
i liście zrobiły sie z lekka żułte

[ Dodano: 2006-09-14, 14:52 ]
:pl: :pl: :pl: :pale: :pale: :cat: :salut: :scratch:

skoro zolte to poczytaj o niedoborach

VipGrower

Well-known member
Weteran
Buchów
1
Nastepny znawca :pl: przeciez pisze ze nawozi choc troche za wczesnie moim zdaniem to przelanie :tongue:

I

igrow-box

Guest
potrebny ci jest stymulatur korzeni ktory daje sie roslince od samego poczatku az do 4-5 tygodnia wegetacji

Shadow

Well-known member
Weteran
Buchów
15
potrebny ci jest stymulatur korzeni ktory daje sie roslince od samego poczatku az do 4-5 tygodnia wegetacji
nastepny post na czasie...
btw po co takie cos? roslina sama powinna dac rade.. Jak nie daje to znaczy ze koles cos spie.r.dolil

geez

Well-known member
Buchów
0
A ja bym ja przeplukal (korzenie) , i jeszcze raz do nowej ziemi . I tak zdycha wiec co moze sie jeszcze stac.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół