nasiona marihuany

Pomocy noname pali ją..

Wyszukiwarka Forumowa:

Tomi buchfliger ?

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
111
Buchów
14
Hejka mam krzaczka nasionko z dobrego palenia pewnie osiedlak haze hahhaa ale zasadzilem rosło fajnie dostała nawozu w patyczkach 2 patyczki odmierzone na parapecie stoi i na balkonie zaczęło ją palić (czasami woda spadła na liście) teraz dostała biohumusa oraz odrosty bardzo powoli idą.. Dodam jeszcze że robiłem jej lst i było spoko czy robić dalej lst?



 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Nic nie pali raczej głodna jest i może jakieś robaki się w***ały, tymi dolnymi liściami się zbytnio nie przejmuj
 

Tomi buchfliger ?

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
111
Buchów
14
Nic nie pali raczej głodna jest i może jakieś robaki się w***ały, tymi dolnymi liściami się zbytnio nie przejmuj
Dałem biohumusa teraz półtorej nakrętki myślę że na dłużej starczy i ma jeszcze takie coś wsadzone były 4 bo wedle szerokości doniczki się wkłada ale myślałem że przez to wypala ja.. Co polecasz?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Pałeczki się długo uwalniają dobre do kwiatów balkonowych, biohumus to raczej dodatek do nawozu
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
1. Jaką masz ekspozycję okna? Bo parapeciak ma sens tylko przy południowej SSE-SSW
2. Wiele osób twierdzi że przezroczyste doniczki szkodzą korzeniom. Nie wszyscy
3. Jakiej wielkości jest doniczka, bo wygląda że zdjęcia na litr, co niedługo będzie za mało
4. Czy aby nie była to odmiana indoorowa, ma za zimno, za ciemno, za małą wilgotność powietrza, za ubogą glebę...
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
PS. W haszyszopedii jest kilka plansz i tabeli niedoborów, zerknij na nie, to będzie pomocne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół