nasiona marihuany

pomocy odwiedza mnie dzik

Wyszukiwarka Forumowa:

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
mordy mam problem z dzikiem przychodzi co tydzien wiem ze to dzik bo mam fotopułapke i złapała go prubowałem wszystkiego mocz anty dzik i nic po odwiedzinach zawsze cos trace
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ogrodzenie pomoże nic innego nie da rady :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Drut kup zrób 2-3 pasy żeby się nie przecisnął nic trudnego albo postaw mu stracha na dziki hehe
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Benzyną nasącz jakieś szmaty, stary t-shirt, coś teges, byle jaką tkaninę po prostu.
Lanie benzyny po roślinności lub na ziemię wiele nie da... Szybko ulotni się zapach. Tkanina absorbuje go na dłużej i nie szkodzi środowisku jak lanie beny po okolicy spota.

P.S. Od benzyny lepiej sprawdza się ropa.
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
ogrodzenie nie jest trudne mocno masz rozrzucone rosliny na spocie ? kup sobi siatke lesna oczko 10x10 lub wieksza jak tylko na dzika pare tyczek bambusa albo kolkow zastruganych i przeplatasz przez oczka i wbijasz w ziemie mega szybko sie robi i daje rade zero strat przez zwierzyne
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Drut kup zrób 2-3 pasy żeby się nie przecisnął nic trudnego albo postaw mu stracha na dziki hehe
strachy nie działaja ma szczekacza na ruch nawet tego sie nieboja pomysle ztym drutem bo to da sie zrobic
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
ogrodzenie nie jest trudne mocno masz rozrzucone rosliny na spocie ? kup sobi siatke lesna oczko 10x10 lub wieksza jak tylko na dzika pare tyczek bambusa albo kolkow zastruganych i przeplatasz przez oczka i wbijasz w ziemie mega szybko sie robi i daje rade zero strat przez zwierzyne
tak tez mysłałem jets tylko jedno miejsce gdzie przejdzie reszta odgrodzona jezynami tamtedy niepowinien przejsc
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
to najszybszy sposób cos ok 100z za siatke z oczkiem 10x10 25m do tego pre kołków lub pare tyczek bambusowych przekladasz przez oczka i wbijasz w glebe nic nie musisz miec z narzędzi chyba ze gleba ciezka to młotek i masz ogrodzone
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół