nasiona marihuany

pomocy odwiedza mnie dzik

Wyszukiwarka Forumowa:

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
to najszybszy sposób cos ok 100z za siatke z oczkiem 10x10 25m do tego pre kołków lub pare tyczek bambusowych przekladasz przez oczka i wbijasz w glebe nic nie musisz miec z narzędzi chyba ze gleba ciezka to młotek i masz ogrodzone
i tak zrobio mordo najprosciej i najłatwiej ale kupie drut kolczasty 3 kołki w ziemie i niepowinien wejsc dzieki za podpowiedz h*j z tymi anty dzikami wy***ałem 200 stówy na preparaty a niewpadłem na pomysł z drytem człowiek sie uczy na błłedach 5 ładnych panien poszło sie je**c
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
to dobra zecz drut lub siatke masz wielokrotnego uzytku a te plyny to sobie darowalem sporo wlasnie kasy efekty rozne raz cos pomagały raz nie a tutaj masz luzik jedyna zecz ze spota musisz miec pewnego bo wiadomo ogrodzenie siatka itp jest troche przypałowa widc z dalsza i nawet jakis przypadkowy przechodzien moze sie zainteresowac lesniczy czy inne sluzby tez ale jak spocik pewniak to nawet bym sie nie zastanawial
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Fotopulapke am od jesieni zero człowieka myślę że nikt tam nie wejdzie wszystko jeżynami zarośnięte ale się zobaczy sprawdzam co tydzień fotopulapke
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
A może klasycznie się wysraj na spocie. Podobno dzika zwierzyna nie lubi zapachu ludzkiego klocka.
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
A może klasycznie się wysraj na spocie. Podobno dzika zwierzyna nie lubi zapachu ludzkiego klocka.
Klocka niestawialem he ale szczochy nic nie dają stawiam ten płot bo ku**a następnym razem może wszystko zniszczy ***anty dzik
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Drut albo siatka z metra owinąć dookoła drzew i gra
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
A jak to nie da rady musisz kupić gloka i się zaczaić . Gdzieś widziałem też takie ostre druty jak kłusownicy zakładają
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
z sidłami i ostrymi drutami to może się opanujcie :fishh:.. w swoim przedpokoju,na schodach ,w wannie proszę sobie rozstawiać ;) więcej wyrozumiałości dla zwierząt w ich domu
trzym się dziku
wiem nie bedzie sideł niech se zyje zagrodze płotem musi wystarczyc
 
U

Usunięty 80704

Guest
Musiałbyś je przestraszyć (serio) , trzeba je pogonić z hałasem (może być niebezpieczne samemu) albo hukowo - inaczej z tego co piszesz, te dziki mają na wszystko totalnie wy***ane.
(jeśli to locha z małymi nawet nie próbuj samemu - jeśli samiec to można go samemu przestraszyć (o ile nie jest ranny - a na takiego nie wygląda)
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Jest i płot jak myślicie wystarczy
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Powinien się zdziwić i odpuścić
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół