nasiona marihuany

Pomocy Półauto kwitnie po 30dniach?

Wyszukiwarka Forumowa:

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Witam byłem dzis zobaczyć co słychać i poprawic Lst a zobaCylem cos dziwnego jakby pomidory kwitły juz w 30 dniu zycia... Półautomat od Grzesia dodaje zdjęcia powiedzcie mi czy one kwitną czy nie i co mam robic :( czy odpuścić Lst czy dalej ... Niestety nie wstawię w temat zdjec ponieważ nie pokazuje mi na tel całego linku do skopiowania jakby ktoś mogl zajrzeć do mnie w galerie byłbym wdzięczny dzieki! Link do mojej galerii https://www.forum.haszysz.com/solarr/index.php?cat=93783
 
Ostatnia edycja:
S

SKL

Guest
Z półautomatami tak czasem bywa że roślina odziedzicza więcej genów po automacie, niż po sezonowej. Czasem jest odwrotnie.
W tym roku też posadziłem trochę półauto i kilka sztuk zaczęło pokazywać kwiaty/jaja.
Wybierając tego typu rośliny trzeba się z tym liczyć
 

meko

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
237
Buchów
0
nieraz ggs kwitna już w 3 tygodniu głównie crossy z ak
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
gdzieś Grześ pisał o tym że mogą zacząć pokazywać wcześnie kłaki ale będą się z tym ociągać i dopiero po jakimś czasie ruszą pełną parą z kwitnieniem
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Tak wiec dalej mam lac papu na weg ? Czy na flo juz ?
 
O

OdcieńZieleni

Guest
jak zaczeła kwitnąć to musisz zapodac standardowe pk w szczegolnosci fosforu, a nawóz na wega tez mozesz lać w tylko w miejszych ilościach, aby uzupełnic azot który jest tez wazny w fazie kwitniecia, jeszcze zalezy co za nawozy masz, najlepiej to obserwowac planta i dogadzać :) albo zamiast dawac nawóz na wega z azotem mozesz pryskać mocznikiem np.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Na razie lej na wega po za tym nie leje się od razu na flo jak wyjdą pierwsze łoniaki
 

Johny12

Active member
Rejestracja
Lut 3, 2017
Postów
43
Buchów
0
Nawozy to komplet od canny. W sumie czy po tych zdjęciach widac, ze kwitną ? Dzis zajdę podlać dam mniejsza dawkę canny weg. A co z Lst odpuścić ?
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Na ostatniej fotce widać już trochę białych włosków, zresztą wystarczy wpisać sobie w google jak wygląda kwitnąca konopia i będziesz wszystko wiedział. Lst dalej rób. Ile masz tych krzaków? Wszystkie tak samo wyglądają jak te na fotce (chodzi mi o etap kwitnienia). Możesz już ewentualnie dać do wody trochę czegoś na flo + podstawowa dawka weg. Jak się topy będą formułować to odstaw nawozy na weg i lej już tylko na flo (chyba że będzie jeszcze potrzebowała N ale to się dopiero okaże z czasem)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół