nasiona marihuany

Pomocy potrzebuje dorady co wypuscic w ta pore

Wyszukiwarka Forumowa:

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
Witam serdecznie potrzebuje pomocy odnosnie nasionek
zastanawiam sie mocno co zamowic na dzien dzisiejszy co bedzie w stanie dojsc do konca i osiagnac calkiem ladny plon
zamawialem ostatnio ze stronki f2seeds 25 nasionek tylko 15 mi przetrwalo wogole poorobily sie czarne kielki przy kielkowaniu na wacikach


prosze o pomoc i dorade jakie automaty beda najlepsze na ta pore , na cel przeznaczone mam 250 pln

z gory dziekuje za jakie kolwiek rady
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Witam serdecznie potrzebuje pomocy odnosnie nasionek
zastanawiam sie mocno co zamowic na dzien dzisiejszy co bedzie w stanie dojsc do konca i osiagnac calkiem ladny plon
zamawialem ostatnio ze stronki f2seeds 25 nasionek tylko 15 mi przetrwalo wogole poorobily sie czarne kielki przy kielkowaniu na wacikach


prosze o pomoc i dorade jakie automaty beda najlepsze na ta pore , na cel przeznaczone mam 250 pln

z gory dziekuje za jakie kolwiek rady

Większość automatów ci jeszcze dojdzie, jeżeli pospieszysz się z kupnem. Im szybciej tym lepiej, może lepiej jakieś pelnosezonowki posadzić? Wydaje mi się, że to by było lepsze wyjście. Powodzenia!
 
M

Manto

Guest
Tez tak myślę jak przedmówca ze jak już sadzić to sezony , jak zadbasz o nie to dadzą i tak większy plon od af a na pewno nie mniejszy , masz jeszcze smiało 3,5 miecha na to by coś wyprodukować przed zimą .
 

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
wlasnie szczerze myslalem ze pelnosezonowki nie dadza juz rady na ten czas , zdaje mi sie ze jest troszke za pozno
chodz wiosna nam sie spoznila a pogoda jak narazie nie zadowala mialbyc mega upaly a jest mega lipa
a konkretnie jestescie w stanie polecic jakies sprawdzone odmiany
 
M

Manto

Guest
wlasnie szczerze myslalem ze pelnosezonowki nie dadza juz rady na ten czas , zdaje mi sie ze jest troszke za pozno
chodz wiosna nam sie spoznila a pogoda jak narazie nie zadowala mialbyc mega upaly a jest mega lipa
a konkretnie jestescie w stanie polecic jakies sprawdzone odmiany

Półautomaty od GGS posadz i bedziesz zadowolony , to chyba najlepsza opcja wybór masz na f2seeds.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół