nasiona marihuany

Pomocy !

Wyszukiwarka Forumowa:

Hightler

Member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
6
Buchów
0
prosilbym o pomoc ,,na jeden temat mam nasionko AK xl .automat nasionko było w wodzie 48 h pękło samo i leży juz 7 dni będzie jutro i nie wyskoczył kielek jak delikatnie scisnolem to kielek jest tak jakoś na pol nie wiem jak to wytłumaczyć . Da się to uratować ? Czy tak ma być i WsAdzic do ziemi ogólnie to moja pierwsza roslinka............
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Nasiono do kosza i temat.
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
jak do kosza? pewnie wydal na nie wszystkie kieszonkowe jakie dostal od mamy
 

Hightler

Member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
6
Buchów
0
Czyli tylko kosz ? Kurcze a czym to może być spowodowane to moja wina czy tak musiało być ?
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Tak musiało być, ta metoda jest szybka, ale niebezpieczna bo jak w pore nie wyjmiesz to zgnije. Lepiej na wacikach.
 

Hightler

Member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
6
Buchów
0
Kolega tu chyba przymknięte oko ma :spalony: jest na waciki takim okrągłym na szafie w ciemnym miejscu sprawdzalem termometrem to 26° jest
 

michal1337

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
221
Buchów
0
Najlepiej położyć na wilgotny wacik i przykryć wilgotnym wacikiem. Mi tak w 3 dni wystrzeliło. Tylko że z tego nasiona co utopiłeś już nic nie zrobisz.
 

kawasaki0

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
298
Buchów
34
A to dalej lezy w wodzie?xD. Swoja droga kiedys mialem swoich nasion z 50 sztuk. Na jesien niecale 1,5 roku temu wrzucilem je do doniczki z kwiatem bo byly i tak od hermy. Tak po prostu, jak do smietnika. Podlalem. Po kilku dniach kilkanascie roslinek sie pokazalo- oczywiscie w dupie to mialem i padly po paru tyg. Potem na wiosne moja wystawila kwiata na balkon. Popadal deszcz i znowu pojawilo sie kilkanascie roslinek. Teraz po 1,5 roku wystawilem tego kwiata na deszcz i wyskoczyla jedna roslinka. Poczekaj, moze wyskoczy za pare miesiecy/ lat xD... Nie no akurat w twoim przypadku juz po ptakach, nasiono zgnilo. Pzdr.
 

Hightler

Member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
6
Buchów
0
Ale było w wodzie 48 po równych 24 było na powierzchni wody sprzawdzilem jak tam i nic wzioelm wlozylem utonęło to po następnych 24 patte pękło i od razu na wacik mokry dawalem troszke wody bo woda prawie wylądowała i teraz właśnie mija 7 dni jak nic się nie pokazuje . planuje wysadzić to do ziemi bo jak mam wyrzucić to sproboje chociaż bo pierwsza roslinka musi się udać

---------- Post Zaktualizowany 02:46 ---------- Data pierwszego postu 02:29 ----------

Nie nasionko było na waciku 7 śni minęło 10 minut temu ,? było w wodzie 24h w ciemnie i cieple sprzawdzilem nie pękło wlozylem drugi raz zatonęło po 24 h czyli 48 wiadome penseta wyjmuje . pękło i na wacik i tak 1 dzień drugi lekko podlalem co dwa dni i wczoraj patrzę ze dwa kiełki są i napisałem i teraz wsadzilem do ziemi bo wole sprawdzić niż wyrzucać do kosza zobacze może uda się
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
powiem tak, czytając ten temat troszkę gościa mi się szkoda zrobiło, 1 nasionko, 7 dni, prośba o pomoc, po czym dostaje odpowiedz że nic z tego nie będzie. Normalnie jak iść do lekarza i dowiedzieć się że nie ma leku na pana chorobę.
0001R95TUEH8NOG9-C122-F4.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół