nasiona marihuany

pomocy!!

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrom

Guest
mam taki problem musialem wyjechac na jakis czas na oboz i nie mial kto zaopiekowac sie roslinami podlalem je obficie i wyjechalem jak wrocilem zobaczylem ze :
osobnik meski jest za***isty ladnie kwitnie i wogole ladnie wyglada 2 inne krzaki tez sa wmiare ale tez zaczyna dziac sie z nimi cos zlego jak z ta jedna ktorej wstawiam rysunek ( nie jestem jakis maytejko).
dolne partie lisci zaczeli zulkonac pozniej usychac i robic sie brazowe i odpadac..
moze to z suszy bo jak mnie nit bylo przez 3 tygodnie to tu malo padalo ale mama mi mowila ze raz na tydzien padalo tak wmiare...
poszlem do sklepu po biohomus ale nie bylo i sprzedawca doradzil mi florovit wiec w tym tygodniu juz podlałem woda z nawozem.. powiedzcie co jescze robic zeby roslina nie umarala bo tego boje sie najbadziej... i zeby z innymi sie tego nie stalo podlewam teraz co 2 dni rosliny woda z nawozem..
rysunek w zalaczniku..


:bball:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Przede wszystkim je podlewaj i narazie to chyba na tyle zobaczysz jak sie beda zachowywac no i jesli nie zalezy ci na nasionach wykonaj wyrok na meskim krzaku chyba ze krzaki sa bardzo daleko od siebie i niema takiego niebezpieczenstwa ze zapyli kobietki :thumright:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hmm sproboj podlac nawozem i moze wszystko wroci do normy

pozdro
 
B

blancik

Guest
Tak, teraz ci tylko czekanie pozostaje, ale jeżeli za 4-5 dni się nie poprawi to wtedy będzie coś z ziemią w tym miejscu. I lepszy teraz bylby biochumus zdecydowanie i najpewniej jak niezabardzo sie wie o co tak naprawdę roślince chodzi. Bo moim zdaniem jakby byla za malo podlewana to by cala uschla a nie tylko dolne partie liści.
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
chrom napisał:
i zeby z innymi sie tego nie stalo podlewam teraz co 2 dni rosliny woda z nawozem.
To tez jest blad! za duzo nawozu. spalisz je i uschna!
a co do tych lisci to pewnie bylo jej malo wody i substancji zeby dobrze rosla.
podlewaj je 2 razy w tygodniu w tym raz nawozem i powinno byc wszystko dobrze.
 

kris_kros

Member
Rejestracja
Lip 27, 2006
Postów
11
Buchów
0
Ziom za dużo tej wody chyba lejesz dlatego ci liście żółkną podsusz je troche i nie dawaj za dużo na wozu bo ci zostanie sama łodyga.
 
I

invit

Guest
VERSACZ, dobrze mowi, zrob wedlug jego instrukcji. I po pierwsze, nie panikuj ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół