nasiona marihuany

Pomocyyy.!

Wyszukiwarka Forumowa:

piesmorderca

Well-known member
Buchów
0
Wbijam dziś na szklarnię i znów to samo ;/ na szczycie między topami mam coś takiego jak jakaś szara pleśń nie wiem jak to opisac szara pajęczyna i jakby gniło. Nie wiem co się dzieje ostanio ściąłem jednego pomidora bo myślałem ,że to tylko na nim to siedzi ,ale przeszło na kolejne :pl::pl: nie wiem co robić jakiś oprysk.?? POMOCY tylko atakuje szczyt /!:pl::pl:

Kwiatek_Ban

Well-known member
Buchów
0
Oprysk fungicydem. Zakup w sklepie ogrodniczym i postępuj ściślw wg. zaleceń zawartych w instrukcji.

Shun

Well-known member
Buchów
0
Za tytuł twojego tematu na miejscu moda dał bym ci w mordę :freak:

Prontoprosto

Well-known member
Buchów
0
Wbijam dziś na szklarnię i znów to samo ;/ na szczycie między topami mam coś takiego jak jakaś szara pleśń nie wiem jak to opisac szara pajęczyna i jakby gniło. Nie wiem co się dzieje ostanio ściąłem jednego pomidora bo myślałem ,że to tylko na nim to siedzi ,ale przeszło na kolejne :pl::pl: nie wiem co robić jakiś oprysk.?? POMOCY tylko atakuje szczyt /!:pl::pl:

jak ci pleśń dotknęła planta usuń natychmiast zanieczyszczone szczyty lub topy bo innaczej pleśń dotknie reszte rośliny ! jest to bardzo ważne , nawet gdy zrobisz oprysk nie wiadomo czy pomoże ponieważ pleśń zżera rosline niczym szarańcza , aha i oddziel trująca rośline od innych plantów :salut:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół