nasiona marihuany

Pomysł na rosady automatów......

Wyszukiwarka Forumowa:

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Witam,
Szykuję się do kolejnego outa po małej przerwie. W skład panienek wchodzi miedzy innymi ponad 130+ automatów. Co myślicie na temat mojego pomysłu, może zrobilibyście to w inny sposób....?



Doniczka ma długość 100 cmx20cm

Czekam na wasze sugestie co do tego......

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zakaz wstawiania linków do portali aukcyjnych ;) fotki wstaw
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witaj, nie do końca wiem o co tobie kaman. Chcesz rozsiać wszystkie w jednej doniczne a później pikować w małe donice? Jeśli tak to bez sensu. Tace rozsewną lepiej, mi się sprawdza. pozdro
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Myślę że to idealny sposób na uszkodzenie korzeni przy przesadzaniu i w konsekwencji 130 automatycznych karłów po max 5g sztuka. Albo splątanie korzeni na amen.
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Nie rozumiecie co mam na myśli. Chcę po kiełkowaniu powsadzać w takie cudeńka automaty. Wcześniej wszystko przygotowane. Ponad 20 takich doniczek będzie, każda będzie podzielona na 5 części i wkopana do ziemi tak, żeby wystawała z 5 centymetrów. Dół doniczki zetnę przy samym spodzie tak żeby było w ziemi ponad 10cm doniczki. Mam na myśli posadzenie auto, kiełkowanie osobno. To ma być miejsce docelowe.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Po ch**u, przekop ziemię, uzyznij i do gleby je daj. Wtedy pokażą pełen potencjał. Pozdro
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Wkopię 20 doniczek, mniejszy przypał...
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Nie lepiej tak jak [MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION] pisze? Po co się pierdzielic z automatami w doniczce tym bardziej jeszcze na out? Co by na celu miało włożenie doniczki i wycięcie dna?? jeszcze je jakość dzielić niepotrzebnie. Ładuj panie w glebe bez doniczek
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Doniczki nie mają sensu. Jeszcze bym zrozumiał jak byś chciał oddzielić tymi doniczkami kupną wsypaną ziemie od tej słabej na spocie to ok. Lub z tą możliwością przeniesienia, a bez dna to raczej nie możliwe. Więc skoro jeszcze ma wystawać 5 cm w góre to nie wiele jej zakopiesz więc co ma to dawać? Automaty dobrze jest często podlać Weź lepiej wykop dołki bardziej w głąb niż wszerz żeby to tak nie wysychało. A jeśli miałeś dawać głębsze dołki to tym bardziej taki kołnierz nie ma sensu. . Szkoda pieniędzy i marnowania plastiku którego i tak za dużo na świecie. Kop mordo normalne dołki, każdy tak robi i ma to najlepszy efekt.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół