nasiona marihuany

Pomysłowa Maria - konkurs fotograficzny z nagrodami

  • Autor wątku Synek z zawodu
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

ScoobyDoo

Well-known member
Rejestracja
Sty 4, 2012
Postów
235
Buchów
0
Porobilem pare fotek bo pare pestek do kolekcji moze sie przydac a na wiosne moze outdoor sie duzy szykuje :) na paru fotkach wystepuje #.com wiec wiadomo ze ogarnac mozna ze to to samo miejsce.Zdjecia robione aparatem 3.2 mgpx a ten BOOMBOX posiada oryginalna kasete Eminem Encore z czego jestem dumny kOchma OldSchool Na koncu moja mala kolekcja pestek :) .. lecimy






 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Witam, ja też zapodam wam zdjęcie mojej kobiety do kategorii można się domyślić raczej jakiej :)




jest mały znaczek na brzuchu, ale bez .com
jeżeli to przeszkadza, postaram się namówić na jeszcze jedno zdjęcie :)

---------- Aktualizacja posta 22:30 ---------- Czas poprzedniego posta 20:38 ----------

Dodaję kolejne " Maria podróżniczka"

Wiele osób może powiedzieć że nie zgodne z tematem. Ale czyż nie chcielibyśmy teraz poznawać, podróżować po tak pięknym ciele? :)

 
D

delete

Guest
Oj przeszkadza musi byc koniecznie com najlepiej na pupie ;]

Dobrze :) Ale najpierw! Ty coś wrzucisz, konkurs po sezonie powoli gaśnie i odchodzi w dalszy plan. Wspomóż nasz wszystkim czymś miłym i przyjemnym! Turkuć. Oczywiście wszystkich trzeba zachęcić do dodawania zdjęć :)
 

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
jest mały znaczek na brzuchu, ale bez .com
jeżeli to przeszkadza, postaram się namówić na jeszcze jedno zdjęcie :)

Oj zdecydowanie przeszkadza :D Nie chcę Cię martwić, ale ten znaczek nie spełnia warunków regulaminu, zatem jak co, musisz jeszcze jedno cyknąć :crazy: :D:jaraczz:<szatan> :p
 
D

delete

Guest
Oj zdecydowanie przeszkadza :D Nie chcę Cię martwić, ale ten znaczek nie spełnia warunków regulaminu, zatem jak co, musisz jeszcze jedno cyknąć :crazy: :D:jaraczz:<szatan> :p

Z zmartwieniem odpowiem JIm zgodził się na dodanie zdjęcia do konkursu.
Napisałem! Jak turkuć wrzuci to dodam i ja 3 zdjęcie :)

BTW JIM, ja właśnie moją ubieram i stroję, za parę dni coś dodam :)

Przepraszam za off. Czekamy na następne foty!
 

DesmonDse2

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
61
Buchów
1
Niewiem czy to jeszcze aktualne bo nikt nic nie daje ale i ja dodam.

Młode haszyszowce :D







 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Witajcie, nie wiem czy aktualne czy zamknięte ale coś dodam bo cisza w temacie <peace>

 

skuter

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
78
Buchów
0
a tu dalej trwa konkurs? bo jutro sie wybieram w wyprawe w poszukiwaniu nowej miesjcówki na out 2013 i bedą ładne widoki. moge zabrac ze sobą aparat :smokee: i porobic pare zdj do konkursu oczywisice ze znakiem # :jaraczz:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół