nasiona marihuany

Popalone żółte liście i brak przyrostów.

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Maj 30, 2020
Postów
19
Buchów
0
Witam, mam nagły problem mianowicie od kilkunastu dni parę liści stało się żółtych i zauważyłem poparzone lub uschnięte boczne krawędzie. Próbowałem podawać jej magnez i wapń ale nie pomogło, siarka też nie pomaga. Używam plagrona na kwitnienie, po i green Sensation. Tydzień temu wykonałem flusha 25 litrami wody, roślinka ma już 54 dni kwitnienia i widać że buduje topy o wiele wolniej od pozostałych a jest wyższa.
W zasadzie liść na zdjęciu jest już bardziej uschnięty niż żółty.
Z góry piona za każdą możliwą radę bo już sam nie wiem co mam robić.
 

pillowman

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
59
Buchów
40
Wyglada jak niedobor potasu, jak juz zrobiles tego flusza to daj im teraz wiecej tego green sensation, z tego co widze sa to nawozy mineralne wiec na efekty nie powinienes dlugo czekac a jesli to nie pomoze to sprawdz ph, moze sie roslina zablokowala, na stronie producenta twoich nawozow jest napisane ze sam green sensation wystarczy i nie musisz juz podawac zadnych innych nawozow na flo, wiec tego plagrona bym odstawil.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Z jakiej części rośliny to są liście? jak są to dolne to niedobór, jak z wyższych partii to nadmiar.
 
Rejestracja
Maj 30, 2020
Postów
19
Buchów
0
Z jakiej części rośliny to są liście? jak są to dolne to niedobór, jak z wyższych partii to nadmiar.
Pierwsze zdjęcie jest ze szczytu drugie ze środka krzaczka. Zapomniałem dodać że ta jedna roślinka jest w ziemi ogrodowej uniwersalnej, a dwie inne są w ziemi canna profesjonal i nie ma z nimi problemów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół