nasiona marihuany

Popalone koncówki oraz plamy na lisciach

Wyszukiwarka Forumowa:

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Witam chciałbym się zapytać czy ją przenawozilem ponieważ ostatnio lałem pierwszy raz pk 13/14 od producenta dawka zalecana to 1,5ml na litr ja dałem tyle tylko ze na dwa litry i mi koncowki popalily i jakieś dziwne plamy na liściach są możecie mi powiedzieć czy coś się stanie?

 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Lej wodę i obserwuj czy tych plam jest więcej.
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Czyli rozumiem, że odstawić pk ? Czytałem że to tylko się leję w 3-4 tygodniu obecnie jest 3 tydzień i jak zastopuje lanie pk czy to się odbije jakoś na roślinie w sensie, że topy nie będą rosły czy coś
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Nie mówię że do końca odstaw na tydzień i lej wodę. Popaliłeś ją od nawozów chcesz ją jeszcze popalić bardziej? Sprawdzasz ph?
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
PH mam dobre bo sprawdzałem, odkąd wlałem pk takie cuda się dzieją. Dobra dzięki za pomoc w takim razie odstawie, ponieważ szkoda czasu by się zniszczyło :)
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Odkąd w poniedziałek wlałem wodę i w środę wieczorem, już liscie z plamkami nie pojawiają sie tak znacznie ale za to liście żólknieją, czy coś robię nie tak czy to ustąpi?

 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
daj im siarki i azotu. W pozniej flo mozesz sobie pozwolic na deficyt N ale tutaj dziewczyny dopiero sie rozkrecaja
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Podlewałem je wczoraj, czyli następne podlanie było by w sobotę, czy liscie nie odlecą do tego czasu :D
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Jak pod ledem uprawiasz to myślę że cal mag by załatwił sprawę z azotem np cal mag xtra od an
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Uprawiam pod attisem 300w, jak wleje terra flores też posiada azot z tego co czytałem na ulotce bo taki mam to chyba też da radę co?
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
A używasz jakiegoś calmag wogle? Dolomit mieszałeś z ziemią?
 

Dawid98

Active member
Rejestracja
Kwi 1, 2021
Postów
42
Buchów
1
Mam ziemię biobizz light i nie mieszałem z dolomitem, kupowałem boxa to z nim mam cały zestaw nawozów oraz boosta calmagu nie było, więc nie dodawałem tego

 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
To szukaj w necie cal mag xtra od an bo inaczej to się nie uda, pod Ledami trzeba dawać Ca i Mg bo jest większe zapotrzebowanie i zaczną Ci wychodzić na Flow niedobory
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Przyda się napewno, posiada chelaty żelaza itp nie wyrzucisz pieniędzy w błoto jak jedziesz na mineralce, zaufaj. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół