• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Poppers

Rivi1

Well-known member
Buchów
1
Działa. Izopropyl nitrate i izopropyl butylu próbowałem.
Jak to działa ? sztachasz nosem kilka razy i czujesz mocne bicie serca, głowe zalewa ciepło, cięzko sie oddycha.
efekty .. z 30-50 sekund i powoli schodzi. mogą nastąpić zmiany kolorow, liście drzew ciepnieją, możesz na fioletowo widzieć chwile.
serce zaczyna napierdalać bo cisnienie krwi spada a serce chce nadrobić i zeby wyrównac cisnienie musi mocniej byc.
czy to takie straszne, nie. spróbować raz czy dwa dla 'zabawy' w towarzystwie pośmiać się i zostawić, taka głupota nic poważniego ale działa dosyć intensywnie, serio mówię można sie wystraszyć.
no i głowa czerwona sie robi :) :) i te zdziwienie na twarzach hehe

TatraMoc

500+ madafaka
Buchów
0
Jak dla mnie to duzo smiechu po tym jest. Testowalem wiele lat temu przy piwku na bulwarach. Cala fiolke tego wywachalismy. No i jak ktos lubi w dupala ponoc tez latwiej haha :freak:

btw.
ale odkopales <peace>

Football Manager

Well-known member
Buchów
5,734
Odznaki
3
Stare dobre czasy... Kiedyś to się robiło, że temat zamoczyliśmy w popersie i do lufki jak zapaliłem to odleciałem... taki małe doświadczenie z kolegami zrobiliśmy. Ogólnie ja po tym miałem taki odczucie jakby dropsa zjadł taka wkręta przez 30s.

Góra Dół