nasiona marihuany

poradźcie coś...

Wyszukiwarka Forumowa:

byd

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2006
Postów
17
Buchów
0
Witam wszystkich farmerow i bakaczy.
Mam taki maly problem. Chodzi o to ze w tym roku planuje swoj pierwszy outdoor (4 nasionka Easy Buda). Jako ze mieszkam z rodzicami a oni by mnie zabili wszystko odbywa sie incognito. I chodzi o to ze jezeli wyrosna te cztery krzaki (czy tam mniej) trzeba bedzie to wysuszyc. W domu nie ma opcji. Wiec jak? Da sie jakos na dworze? A moze nie trzeba suszyc tylko takie zebrac i do sloikow? Albo bez suszenia calych krzakow zebrac same kwiaty i je suszyc gdzies?
Poradzcie cos, jak to zrobic i gdzie... no i pozniej w jaki sposob przechowywac stuff... Bylbym dzwieczny! http://www.forum.haszysz.com/images/smiles/icon_thumright.gif :salut:
 

rusko

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
116
Buchów
0
trzeba suszyć!! najlepiej w jakimś pomieszczeniu np. na strychu czy w piwnicy;] na dworze nie suszyłem ale raczej się nie da bo to juz bedzie póżna pora(jesień) zaczną się deszcze i jaranie pójdzie sie je**ć. Najlepiej popytaj się kumpli (zaufanych) jak bedziesz miał juz jaranie czy nie mogą gdzieś tego ususzyć. Napewno mają miejsca na chacie gdzie nikt nie zagląda.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
zbuduj suszarke z filtrem węglowym
na dwoze suszyłem ale lipa bo jak siano smakowało wiec nieradze
 

byd

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2006
Postów
17
Buchów
0
hmmm a jak zbudowac ta suszarke z filtrem weglowym? i co to w ogole jest i jak dziala?

powiedzmy ze mialbym u kogos na strychu czy w piwnicy miejsce do suszenia. jak to zrobic, zeby po calym strychu nie walilo? ale opcja ze strychem cos malo prawdopodobna jest.

wiec prosze o porade, jak na dworze mozna krzak ususzyc! nie wiem, moze skonstruowac jakies zadaszenie...?

no i najwazniejsze: czy jezeli sie wysuszy po zerwaniu z krzaka a nie caly krzak to jakas roznica jest? jak to wtedy zrobic?

dzieki za pomoc.
 
P

pxr

Guest
w poprzednim sezonie tez mialem taki problem, zrobilem tak:
-duzy karton (po tv)
-folia (np do malowania lub szklarni)

poprzywieszalem nitki, zrobilem 2 wentyle wszystko przykryłem folią. Postawiłem na ziemi parenaście metrów od domu :sunny: tylko troche zamaskowałem za drzewami... Połowa zgniła, palenie gryzło, ogólnie lipa... Nie mam jeszcze patentu na ten sezon, ale jestem dobrej myśli

pozdro
 

rycerz

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
71
Buchów
0
a co myslicie czy mozna suszyc w suszarce do grzybow
czy to niw wlynie na jakosc matexu :thumleft:
 

byd

Member
Rejestracja
Kwi 10, 2006
Postów
17
Buchów
0
a wpadlem na taki pomysl... poradzcie czy dobry.

niedaleko mojego spota znajduje sie stary opuszczony bunkier. ma on dziury: jedna na drzwi i chyba jedna na okno. czyli przewiew jest. ochrona przed deszczem bankowa. czy moglbym wiec po zbiorach tam suszyc krzaki podwieszone na suficie? czy moze byc tam zimno? i czy krzaki musza wisiec pionowo? w razie jakby ktos tam wpadl to przykleilbym je poziomo tasma klejaca do sufitu zeby sie w oczy nie rzucaly ;)
 
C

Canabis_16

Guest
Ja susze na dworzu i robje tak jakby kondony.... Tylko zamiast kut*sa jest łodyga z topami a za kondon robją torebki zczepione zszywaczem biore kilka torebek takich na bułke do szkoły u cinam w nich dno i zszywam tak żeby zrobić taką długą torebke. Zakładam ją na krzaczek a tega przywiązuje jakimś sznurkiem do gałęzi jakiegoś drzewa. Deszcz nie zmoczy roślin a przez folie świałó jest mocne i jest dużo cieplej. Ale najlepiej suszyć w pomieszczeniu!!! Mam nadzieje,że mnie zrozumieliście...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół