nasiona marihuany

potrzebna lampa sodowa do oświetlania pomieszczenia (zioło)

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mateusz

Guest
Witam
potrzebna mi jest lampa najlepiej 1000 w niema ktoś jak coś to za ile ??
 
G

Green

Guest
przeciez masz juz 3 lampy po 1000W a jezeli potrzeba Ci nastepnej udaj sie do hurtowni i zamow u nich, nie wiem w czym probem
 
H

haszyszekk

Guest
peace napisał:
3 lampy po 1000W
gówno ma a nie lampe :pr: to jakis dzieciak który ma jakieś marzenia porobane...
Ja bym mu dał warna albo ze 2 za bycie głabem i te tematy i posty, którymi forum zaśmieca... do tego jeszcze mnie skur*** szantazowac ku*** próbował :rendeer:
mateusz, Jak juz kogos cio*o Pier* szantażujesz to rób to dobrze. nawet na to ci jaj nie straczyło co dopiero uprawa. Możesz zaje** kwiatka mamusi i spróbuj z niego cos wychodowac. Założe sie ze nawet plesni byś nie umiał grownąc a co dopiero konopie. Jak masz jaja to sp*** z tego forum i daj spokuj uderom szmato!
Pop**ny ćpun nie tylko mnie napastował... Jak bym mogl to bym ci bana za twarz starej zapakował :spiderman: pzdr
 
L

lukabrasi

Guest
Ja mam taką na zbyciu. Przesyłasz połowę ceny (1000 PLN) na moje konto a drugą połowę płacisz przy odbiorze osobistym w hurtowni :thumright:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
mateusz wez sobie ten kabel co mowiles podepnij do linii wysokiego napiecia i druga strona w du*e wpakuj...

[ Dodano: 2006-05-06, 13:13 ]
moze Cie oswieci
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
ty baranie na ch*j ci kupować lampe skoro już 3 za***ałeś z jakiejś ulicy? po prostu weź następną ? niekumaty grzybie, nikt ci już nie pomoże na tym forum , bo zachowujesz sie jak niedorozwinięty leśny z***.

Trzeba było zachować się przynajmniej na te 13 lat.. :farao: żal mi cie idź lepiej stąd i już nie zawracaj dupy , szkoda mi na ciebie literek.
 
H

haszyszekk

Guest
mateusz napisał:
tamte niebyły po 1000 wat tylko po 250 !!!!!!!!!!!!!
Idź szmato z tego forum!!! Piszesz za każdym razem coś innego i czego ty ku** oczekujesz :scratch: że ktoś ci tu pomoże? Tobie raczej psychiatra by sie przydal.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
mateusz, ja mam do sprzedania lampe hps 1000w za 250zł. żarówka prawie nówka. Jesteś zainteresowany?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół