nasiona marihuany

potrzebna pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:
R

ruski wentylator

Guest
jaka to roslina i który dzień ?
a jak podlewasz ? stosujesz wszystkie składniki biobizza ?
w oddali widać duże topy napuchnięte?
wszystkie ten sam gatunek czy ta inna ?
czym oswietlasz ?
niebrakuje azotu ? dodaj więcej grow i bloom
czy popalone koncowki od zabliskiej lamy ?
stosujesz cal mag exstra ?

SORY ZE TYLE PYTAN ...
 

pokoos

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
34
Buchów
0
to jest kalashnikov od niedzieli na kwitnieniu z woda raczej nie ma problemu odstana i ph kontrolowane i zawsze robię dla paru kwiatów miksturę z odżywkami i w 2 boxie tak leci http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...r/albums/userpics/84724/20170615_180322~0.jpg

posiadam cały komplecik biobizz i lecę równo z mapka to to w oddali to automacik żeby coś wcześniej było ^^ oświetlane led hydro mars2 700 wiec nie ma opcji przypalenia lampa
jedyne co maja dodatkowe to vitaminy od hesi ale wszystkie to samo dostają

stosujesz cal mag exstra ? <<<< to znaczy ???
 
R

ruski wentylator

Guest
Sensi Cal-Mag Xtra zawiera pełny zestaw mikroelementów, w tym odpowiednich ilości żelaza, a także 20 kwasów L-forma aminokwasów, aby zapewnić potencjał każdego składnika odżywczego w Sensi Cal -Mag Xtra . Każdy szczegół został uwzględniony, aby ten produkt był tak doskonały, jak jest to naukowo możliwe. Rośliny - podobnie jak wszystkie formy życia, w tym człowiek - wymagają pełnego zakresu podstawowych elementów, aby się rozwijać. Oczywiście, różne stężenia różnych składników są wymagane przez rośliny i zwierzęta na różnych etapach życia. Tak jak młode, rozwijające się dzieci potrzebują witamin i minerałów, rośliny potrzebują stałej podaży wapnia i magnezu, aby zapewnić energiczny i zdrowy wzrost.

Twoje rośliny muszą stale otrzymywać wapń i magnez, umożliwiające im silny i zdrowy wzrost. Lecz nawet doświadczeni hodowcy często pomijają inny pierwiastek, jakiego potrzebują wysokowartościowe uprawy: określone formy żelaza w precyzyjnie dobranych proporcjach. Jeśli stosujesz nasze nawozy bazowe, zapewniasz im już właściwe ilości tych niezbędnych składników. Ale jeżeli używasz nawozów bazowych innych marek, Twoje uprawy mogą mieć niedobory, co prowadzi do zahamowania wzrostu i żółknięcia liści. W takim wypadku potrzebujesz środka Sensi Cal-****‐Mag Xtra, jedynego suplementu wapniowo-****‐ magnezowego opracowanego tak, aby zawierał precyzyjne proporcje Ca, Mg i Fe dostosowane do potrzeb roślin, które uprawiamy. Zawiera również optymalne ilości zróżnicowanych mikroskładników odżywczych, których łakną Twoje rośliny.

Gwarantowany skład:

Azot ……………………………………………………****……4%

Wapń…………………………………………****…………….3,2%

Żelazo (chałat)………………………………****………………………1,1%

Magnez (chelat)………………………………****……………………0,05%

Cynk (chelat)………………………………****…………………………0,05%

Dawkowanie:

Dawkowanie:

Hydroponika: Użyj 2 ml na litr w celu usunięcia braków. Powtórzyć po upływie 1 tygodnia, w razie potrzeby.

Opryskiwania: Użyj 2 ml na litr. Powtórzyć po upływie 1 tygodnia, w razie potrzeby.


sory ale zacytowałem , ja stosuje raz w tygodniu dolistnie profilaktycznie, a także zwiększam dawki grow i bloom bo biobizz daje mało azotu i jakos nie wiem ale daje to rezultat mi to , sprobuj

---------- Post Zaktualizowany 22:55 ---------- Data pierwszego postu 22:17 ----------

chociaż masz witaminy od hesi....
ale ja nie wiem czy tez tak niemiałem jak miałem mars reflektor...
jakby brak fosforu ( podobno ledy robia duże braki) i ten azot...
 

pokoos

Active member
Rejestracja
Mar 30, 2015
Postów
34
Buchów
0
Oo dzieki ziomek zapomnialem o tym mam z biobizz mg acti-vera sie nazywa dzieki i dam znac czy pomoglo
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
robiles oprysk czy samo podlewanie dalo rade?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół