nasiona marihuany

Potrzebna zbita ciężka odmiana indoor

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Mar 27, 2021
Postów
12
Buchów
9
Witam
Zwracam się do was z zapytaniem jaką odmianę polecicie dla mnie.
Najpierw może opiszę swoją sytuację
Będzie to mój 5 indoor drugi w tym roku mam namiot 2.2m2 hps 600 i 400W z cooltube oczywiście, wentylator kanałowy 1050m3/h filtr węglowy i wiadomo resztę niezbędnych bajerów. Otóż lubię sobie robić indoor w sumie to z pasji nigdy nie handlowałem i nie mam zamiaru wszystko jest na własny użytek i cięższe czasy. I potrzebuje odmiany na którą będzie mi się przyjemnie patrzeć i da mi satysfakcję i dobry wynik dlatego musi być spora zbita, ciężka i zalana zywicą?
Najpierw o odmianach które miałem dodam że w grę wchodzą tylko sezony bo automaty to gra nie warta świeczki.
Wiec w moim boxie zawitały
1. 40 szt automazar
2. 35 sztuk auto BlackBerry
3.20 sztuki critical kush
4. 22 sztuki power plant
Zazwyczaj z jednej takiej uprawy zbieram 700-1000 gram suszu zależy od tego jak mi pójdzie. Zależy mi na odmianie która będzie w stanie zapewnić mi podobny wynik z tym że chciałbym osiągnąć maksymalnie zbite żywiczne topy więc potrzebuje odpowiedniej genetyki.
Używam nawozów przede wszystkim bardziej że tak to ujmę przemysłowych a dokładnie ubóstwiam kristalony pakowane po 3kg ?? do tego używam dużo royal sugar i raczej koszta to rzecz drugorzedna wiec mam odpowiednie środki do uprawy takiej odmiany w prawie idealnych warunkach.

Wiec chciałbym się dowiedzieć czy macie może coś godnego polecenia czego jeszcze nie miałem a będzie lepsze od odmian które posiadam ?

Jeśli zajdzie taka potrzeba mogę udostępnić zdjęcie jakiegos mojego krzaka jesli na podstawie własnych doświadczeń będzie łatwiej wizualnie stwierdzić czy ta odmiana która byście mi polecili będzie lepiej rosła niż te co uprawialem
??
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,607
Buchów
6,985
Odznaki
11
Dawaj foty zawsze fajnie na cos popatrzec, sprawdz OG Kusha @Rumcajz mial tluste bobki fest i rekord chyba pie****na na tej odmianie na zyrandoledach chyba?
 
Rejestracja
Mar 27, 2021
Postów
12
Buchów
9
Dawaj foty zawsze fajnie na cos popatrzec, sprawdz OG Kusha @Rumcajz mial tluste bobki fest i rekord chyba pie****na na tej odmianie na zyrandoledach chyba?
Narazie rzucę tylko zdjęcie power planta któremu nie robiłem żadnych treningów ani nic i dziś go tnę bo przy sobie mam tylko to zdjęcie jak wrócę to dam więcej. Ten akurat wyszedł zbity fajny ale jest kilka trochę mniej zbitych. I Chciałbym coś co jest bardziej stabilne i mocniej zbite prawie jak kamień. Mimo że fajna odmianka i mogę polecić brałem ja z speed banku dutch Passion
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,124
Odznaki
7
@druh nabuhah Ja swój rekord na GSCxRP :D ale fakt, że OG kushe które miałem, tez fajny plon i bobki kamień :D
 
Rejestracja
Mar 27, 2021
Postów
12
Buchów
9
Dobrze wiedzieć dzięki za rady napewno obyczaje te odmiany być może nawet zrobię uprawę z kilku odmian i w sumie zależy mi bardziej na jakości niż ilości gdyż komercha to nie jest a bardziej moja ciekawość i zainteresowanie ?
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś fajnie pomysły to bardzo bym się ucieszył gdyby się podzielił.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół