nasiona marihuany

Potrzebuję pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
5 nasion wysadzonych 2 lutego i dzisiaj wyglądają jak na załączonych zdjęciach problem polega na tym że to już bardzo długo a mam wrażenie że one nie kwitną jak powinny więc nie wiem o co chodzi dodam że to mój pierwszy raz. Świece 18.6 i tylko z tymi rozkrzaczonymi mam problem bo te które są mniejsze są poprostu dosadzane później . Lampa hps 400
 

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Ja tu nic nie widzę żeby w ogóle zaczęły kwitnąć.. musisz im przełączyć światło 12/12 jeśli to fotoperiody
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Ja tu nic nie widzę żeby w ogóle zaczęły kwitnąć.. musisz im przełączyć światło 12/12 jeśli to fotoperiody
Słuchaj ja jestem amatorem w tej dziedzinie i wszystkiego się uczę że tak to nazwę . Wszystkie nasiona to automaty z tego co wyczytałem to powinny też kwitnąć przy 18/6 ale nie kwitnie i panika ?i jak bym przełączył na 12/12 nie stracę tego co mam ?? Pisz jak trzeba więcej fotek czy jakiś informacji dodam ze leje co drugie podlanie bloom micro grow pH Perfect mam jeszcze top maca
https://galeria.haszysz.com/image/few30 https://galeria.haszysz.com/image/fe7Tq
 
Ostatnia edycja:

OtoPepe

Well-known member
Rejestracja
Mar 3, 2021
Postów
238
Buchów
288
Odznaki
2
Jak dla mnie wyglądają na zdrowe, może doznały stresu i potrzebują chwili jeszcze na ogarnięcie się. Może lekki deficyt MG, ale spokojnie obserwuj je. Jest dobrze. Sprawdź na pudełku jeśli jeszcze masz takowe czy na pewno to automat.. ja zamawiając ze sklepu stacjonarnego pestki podawałem wszystkie parametry gościowi, sam później wszystko powtórzył aby upewnić się że jest git zamówienie- co się okazało. Dostałem odmiany sezonowe.. jakby tego było mało zauważyłem to po 48 dniach wega... Więc upewnij się i Ty. Jeśli masz na pewno automaty to zostań przy 18/6.. one są fotoobojętne, a gdy zmniejszysz na 12/12 to plon będzie mniejszy. Lać wodzianke i obserwować, jak za 10dni się nie obudzą to będziemy myśleć..
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Spokojnie świeć 18/6 jeszcze ruszą to boxa nie ogarniesz
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Ok tak zrobie może za późno zrobiłem lst i za wcześnie zaczelem odcinać nie potrzebne liście i dlatego . Ale tak jak mówię jestem amatorem i się dopiero uczę więcej wprawy mam w outdoorze ale to inna bajka dlatego wybrałem automaty . Wiesz nie mam już tych pudełek bo to trochę inna historia bo 5 pestek dostałem od koleszki i on twierdzi że to były napewno automaty . A 5 innych dosadzilem troszkę później ale poczekamy zobaczymy co sie będzie działo . Zresztą po 40+ dniach myślę że indorki by były dużo większe a to poprostu się zatrzymało na kwitnieniu dzięki za podpowiedź w razie w będę się oddzywal narazie mam problemy z dodawaniem fotek męczyłem się z 30 min żeby je wstawić ?
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Przyjaciele a jak robic z odrzywkami tak jak pisałem mam pH Perfect bloom grow micro i mam dodatkowo topmaxa może macie jakieś doświadczenie jak je lac. Od początku startowałem 1ml na litr doszedlem do 3 ml na litr dawać coś więcej a może coś dokupić ?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Dlatego zakłada się fr. Nic nie dokupuj. To wwedług mnie nie są automaty. Odmiana, producent?
 

ZielonaMangusta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2021
Postów
48
Buchów
10
Moze byc tez tak, ze ziemia jest przenawozona azotem i to ma wplyw na wydluzony weg, aczkolwiek liscie nie sa jakies mega ciemnozielone, dlatego predzej stres lub to po prostu jest sezon.
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Przyjaciele a jak robic z odrzywkami tak jak pisałem mam pH Perfect bloom grow micro i mam dodatkowo topmaxa może macie jakieś doświadczenie jak je lac. Od początku startowałem 1ml na litr doszedlem do 3 ml na litr dawać coś więcej a może coś dokupić
Dlatego zakłada się fr. Nic nie dokupuj. To wwedług mnie nie są automaty. Odmiana, producent?
Nie pamiętam bo tak jak pisałem pestki dostałem od kolegi wiem że napewno dwie są super lemon haze z quakemind
Tyle wiem
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Wiec jak myslicie zrobic tak jak kolega pisał poczekać z 10 dni i jak dalej będzie stało w miejscu to wrzucić na 12/12 ? Bo tak jak widzicie nic mi się z nimi nie dzieje nie są jakieś ponadgryzane jedynie co ich może stresować to za niska temperatura w nocy ale bez przesady bo jest 13+ stopnia teraz napewno cieplej bo mamy cieplejsze noce
 

Lopiashi

Member
Rejestracja
Lut 12, 2021
Postów
9
Buchów
0
Przyjaciele a jak robic z odrzywkami tak jak pisałem mam pH Perfect bloom grow micro i mam dodatkowo topmaxa może macie jakieś doświadczenie jak je lac. Od początku startowałem 1ml na litr doszedlem do 3 ml na litr dawać coś więcej a może coś dokupić

Nie pamiętam bo tak jak pisałem pestki dostałem od kolegi wiem że napewno dwie są super lemon haze z quakemind
Tyle wiem

Dlatego zakłada się fr. Nic nie dokupuj. To wwedług mnie nie są automaty. Odmiana, producent?
Fr ? Mógłbyś to rozwinąć ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół