nasiona marihuany

Potrzebuję porady odnośnie sprzętu do uprawy

Wyszukiwarka Forumowa:

CowboyFromHell

Active member
Buchów
3
Witam zamierzam zainwestować w zupełnie nowy sprzęt. Lampa lumatek ATS 300W pro(wiem że jest na tylko 1m2 ale chcę trochę więcej miejsca)
-Szukam namiotu o wym. 120x120x200 solidnego, budżet-ok 250€
- wentylacja wyciąg z regulatorem prędkości i temperatury+ filtr 250€
Za wszelkie porady będę wdzięczny.

vermonmiskinski

Well-known member
Buchów
164
Czyli jak mam lampę na 1m2 i będzie większy namiot to jakieś straty będą czy o co chodzi? To są moje początki a tym bardziej z wyborem sprzętu.
Straty, lepiej by było wziąć bardziej prostokątny namiot i tylko jeden bok.by miał więcej miejsca

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,800
Odznaki
4
@CowboyFromHell lampę i ilość światła dobiera się pod metraż a nie pod ilość roślin. Na 1m2 potrzebujesz lekko 50 000 lumenów. Na 1.44 m2 dodatkowe 20 000 - 25 000 czyli z 70k - 75k lumenów. Jak to Twój początek to lepiej zacznij od czegoś mniejszego - takie moje zdanie.

vermonmiskinski

Well-known member
Buchów
164
@CowboyFromHell lampę i ilość światła dobiera się pod metraż a nie pod ilość roślin. Na 1m2 potrzebujesz lekko 50 000 lumenów. Na 1.44 m2 dodatkowe 20 000 - 25 000 czyli z 70k - 75k lumenów. Jak to Twój początek to lepiej zacznij od czegoś mniejszego - takie moje zdanie.
Robię swoją pierwszą hodowle i mogę stwierdzić, że 50k/m² to może być trochę mało później i lepiej celować w coś większego(z regulacją), żeby móc w przyszłości to wykorzystać, dodać co2 i więcej papu

Eko

997
Weteran
Buchów
4,546
Odznaki
13
Witam zamierzam zainwestować w zupełnie nowy sprzęt. Lampa lumatek ATS 300W pro(wiem że jest na tylko 1m2 ale chcę trochę więcej miejsca)
-Szukam namiotu o wym. 120x120x200 solidnego, budżet-ok 250€
- wentylacja wyciąg z regulatorem prędkości i temperatury+ filtr 250€
Za wszelkie porady będę wdzięczny.
Prawiej w każdej fotorelacji możesz sprawdzić co ci potrzebne, prawie każdy podeje setupy w dodatku dość popularny metraż, w czym problem?

Przykład https://forum.haszysz.com/threads/led-mars-fc-e-480w-autopot-1-44m2-starship-🚀.133209/

Ciężko przeglądnąć zakonczone fr indoor? Jeszcze rozumiem jakbyś miał.jakis problem nadzwyczajny do rozwiązania w stylu box nietypowego wymiaru albo box podwoeszany pod sufitem ... a tak mając budżet jakiś chyba nie kupisz najtańszego namiotu

Ostatnia edycja:

CowboyFromHell

Active member
Buchów
3
Prawiej w każdej fotorelacji możesz sprawdzić co ci potrzebne, prawie każdy podeje setupy w dodatku dość popularny metraż, w czym problem?

Przykład https://forum.haszysz.com/threads/led-mars-fc-e-480w-autopot-1-44m2-starship-🚀.133209/

Ciężko przeglądnąć zakonczone fr indoor? Jeszcze rozumiem jakbyś miał.jakis problem nadzwyczajny do rozwiązania w stylu box nietypowego wymiaru albo box podwoeszany pod sufitem ... a tak mając budżet jakiś chyba nie kupisz najtańszego namiotu
Przeglądałem i żadnych konkretnych porad np. odnośnie jakości wykonania namiotu, konkretnego producenta. Jeśli chodzi o wentylację to chciałbym żeby była cicha, konkretny parametr ile M3 na kubaturę konkretnego namiotu. Nadzwyczajnym problemem może być Twój komentarz, który zniechęca do zadawania pytań. Chcę zainwestować w swoją uprawę konkretne pieniądze, więc pytam doświadczonych growerów żeby nie wyj***ć na jakieś chu*a warte Tipi. A tak ch*j dowiedziałem się, że pomocy w zakresie sprzętu nie otrzymam.

BetonowyDaniel

Well-known member
Buchów
1,800
Odznaki
4

Eko

997
Weteran
Buchów
4,546
Odznaki
13
Nadzwyczajnym problemem może być Twój komentarz, który zniechęca do zadawania pytań.
Czyli tak jak powinno być, skoro nie umiesz znaleźć odpowiedzi na tak proste pytania to co będzie dalej :)
tak ch*j dowiedziałem się, że pomocy w zakresie sprzętu nie otrzymam.
Setki fr pytanie powtarzające się kilkanaście razy w roku więc co się dziwisz

W dodatku opisy produktów w sklepach legitnych są obecnie praktycznie prawdziwe

Chciałbyś cichy wentylator? Lupkę widzisz u góry?

1000008646.jpg

1000008644.jpg

1000008645.jpg

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół