nasiona marihuany

Powiedzcie czy będzie dobrze!?

Wyszukiwarka Forumowa:

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
POsiadam boxa podstawa tylko 25 x 25 wys. niecały 1 m . Oświetlenie Lampa HPS 400W
Oczywiście box wyklejony folią alu. Wentylacja jest. Nasiona które juz mam to Greipfrut z cannabis.fr.pl oczywiście. Mam małą obawe czy moje światełko niespali mi roślinki ? tak an marginesie to chce w tym boxie hodować tylko jedną roślinę.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
za dużo światła na taki mały box.

Chyba 150w ci starczy na takiego boxa.
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
niechodzi czy starczy tylko chodzi mi czy sie roslina niezjara przy 400w??
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
zjara sie :p bedziesz mial ogromny problem z temperatura! bedziesz mogl se tam obiad ugotowac :] moj box ma wymiary 67 x 41 cm podstawa i 120 cm wysokości i mam tez lampe 400W :) oraz posiadam 2 wentylaory łazienkowe o wydajności 94 m3/h i mam temperature pod 30*C odradzam lampe 400W na tak małego boxa :) Pozdro :thumright:
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
to trudno zamontuje wentylator kuchenny jakis hardkorowy :p:p
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
powieksz boxa :) albo bardzo moca wentylacje :p ale i tak czy to nadarzy :p widziales ile to ciepla daje i światła ? :D chyba nie...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Lepiej zrobić większego boxa na taką mocną lampę. Po co będziesz wyawał kasę na mocną wentylację?
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
no bo tylko taki mam dostępny i to w moim pokoju w niedwidocznm miejscu piszcie na gg 6205662 to poprzesylam foty o co biega :p
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
jezeli nie masz wyboru to mozesz kombinowac z super wydajna wentylacja ;] tyle ze to sie mija z celem, latwiej bedzie znalesc inna szafke chociazby przy smietniku :wink: ale jak chcesz uprawiac koniecznie jednego krzaczka to mozesz sprobowac tez zalozyc na lampe jakas szybe tudziez pleksi, temp emitowana przez lampe znacznie spadnie.

pozdrawiam
 
P

predator

Guest
Wentylatory powietrza najlepiej zaj***ć gdzieś z kiba np: w szkole,domu kultury,hali sportowej itp... :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół