nasiona marihuany

Powrót do normalności

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Siema

Moje auto w donicach było spory czas zostawione samych sobie, bez nawozów i do tego zalane wodą.
Całe zżółkły od niedoborów, liście opadły jednak topy są jak należy. Rośliny kiełkowane koniec maja / początek czerwca. Są to pestki od RQS 2x Royal AK auto i 2x Northern Light Auto.

Podlałem je terra flores, cannazymem i bootse. Pryskane tytanitem i topsinem.

Teraz pytanie, czy one mogą jeszcze wrócić do normalności i jest jakaś szansa żeby topy dojrzały i żeby zebrać coś z tego??











 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak to tylko od niedoboru, to powinny przeżyć. Nie wiem czy czasem nie miały za mało azotu na wega a nawozy które dałeś nie są zbytnio w azot bogate. Dostawały coś bogatego w azot na wega?
Tylko teraz, żebyś nie przedobrzył w drugą stronę i ich nie przekarmił. Jak już podnawoziłeś terra flores, cannazymem i bootse, to lej tydzień samą wodę zanim Dasz kolejną dawkę nawozu, żeby zobaczyć jak ta co dałeś na nie zadziała. Możesz zrobić im czystą odstaną kranówką bez żadnych dodatków oprysk. Jak dojdą do siebie usuń kciukiem do wskazującego wszystkie dolne brązowe liście, to dolne parte będą miały więcej światła.
 

Ryjek123

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2015
Postów
122
Buchów
0
J Jak dojdą do siebie usuń kciukiem do wskazującego wszystkie dolne brązowe liście, to dolne parte będą miały więcej światła.
a co to za techniki czego tak tańcować, normalnie martwe liscie wyrywac rownolegle w dol łodygi. :) zolte liscie to norma przy kwitnieniu i oznaka zarazem coby z diety suki do konca azotu nie odcinac
 

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Problemy prawdziwych krzakow ehh
Mi cos ostatnio (zapewne dzik) tak zaoral ziemie ze wywalil takiego 1,5 krzaczka z korzeniami razem ja wbijam na spota po 2 dniach jakos roslinka juz cala prawie uschnieta walnalem ja do nowej ziemi podlalem najbardziej uschniete listki pourywalem i se zyje dalej :D
Spokojnie beda ci rosly dalej elegancko jak o nie zadbasz wydaje mi sie :smokee:
 
R

rolnikdolpasz

Guest
a co to za techniki czego tak tańcować, normalnie martwe liscie wyrywac rownolegle w dol łodygi. :) zolte liscie to norma przy kwitnieniu i oznaka zarazem coby z diety suki do konca azotu nie odcinac

Jak tak pociągniesz w dół łodygi a liść będzie jeszcze żywy, to może się dalej kora z łodygi oderwać. Jak ułamiesz kciukiem do wskazującego przy głównej łodydze, to się tak nie ma prawa stać.
Opcjonalnie można dać lekko biohumusa jak jest niedobór na początku flo, ale bez tego się też obędzie.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ogólnie chu**wa sprawa teraz z podlewaniem bo sporo pada, to są donice, do tego hydrożel i aż się boje żeby nie zgniły.
Teren okazał się na maksa podmokły, widać na foto wszędzie woda po kostki. Zrobiłem prowizoryczne podstawki z gałęzi okolicznych krzaków.

Jedynym rozwiązaniem jest chyba podsypać jakiś nawóz z dobrą dawką npk i tyle.

Mam coś co ma N-12 P-10 K-18. Myślicie że się nada??
 

Kojot194

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2014
Postów
112
Buchów
0
Stary one tam pływają w tej wodzie. Podnieś je może do góry, żeby woda miała jak spływać z doniczek.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Teren okazał się na maksa podmokły, widać na foto wszędzie woda po kostki. Zrobiłem prowizoryczne podstawki z gałęzi okolicznych krzaków.

Czytanie ze zrozumieniem...

Przy kolejnej wyzycie wezme pare jakis listewek czy czegos podobnego i jeszcze wszytsko usprawnie.

Najgorzej, ze zeby tam dojsc musze w***ac sie w row do jejec wody.
 

paczygibon

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
170
Buchów
0
Stary one tam pływają w tej wodzie. Podnieś je może do góry, żeby woda miała jak spływać z doniczek.

Popieram kolegę, przelana jakieś 5dni, wypłukany azot, podlej 5 miarek bohumusa bez posrednio pod łodyge(bez wody) ja tak ocaliłem jedna rośline w tym sez. , pomidor wyglądał tak samo jak ten oklapły.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Nie mam biohumusa. Wezme terra flores i mocniejsze stezenie zrobie. Podleje po 0.5l kazda. Aby nie przesadzic bo popale. Do tego podsypie dolomit i nawoz npk zeby co chwile nie latac.
Do tego zrobie z desek male platformy. Moze dadza rade - mam nadzieje.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Byłem tam wczoraj. Zrobione podstawki żeby nie stały w wodzie.

Jedna NL nie przetrwała, korzenie gniły i nie dała rady ustać. Drugą NL czeka to samo, widać na foto.






Royal AK są jak widać dużo twardsze chociaż sporo mniejsze.

Ta nabrała kolorów i coś z niej będzie. Kiełkowana 7.06







Ta za to ma piękne kwiaty. Kiełkowana 24.05










Powiedzcie mi tylko czy gdy nie ma prawie wcale zdrowych liści, wszystko zżółkło i usycha, ma szansę dotrwać do końca?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół