nasiona marihuany

Powrót po latach.. Szukam najszybszej odmiany.

Wyszukiwarka Forumowa:

BoneJuve

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
52
Buchów
0
Jak w temacie. Czas mam od świąt do lutego mniej więcej. Wyrobie się z czymś?? Ofc indoor :) dzięki za pomoc.
 

Sonny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2021
Postów
113
Buchów
481
Weź od Paradise Seeds - Delahaze
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Gorilla Fast i Black Domina Fast od gnomesgarden 12/12 od kiełka i w 70-80 dnii powinieneś się wyrobić.
U mnie wyglądało to tak:
 

rasta92x

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2021
Postów
42
Buchów
48
Siema. Ja bym polecił green poison fast versión od sweet seeds. Producent podaje że dochodzą w 42 dni i tak było u mnie ;) 30 dni Wega 14 indukcji i 42 flo daje 86 dni. Ale jak Ty masz czas od świat do lutego czyli coś koło 37 dni to wydaje mi się że nie ma opcji na takie ekspresowe ziarno
 

BoneJuve

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
52
Buchów
0
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Moją wizją było właśnie wzięcie czegoś szybkiego reg ofc 12/12 od poczatku. Automaty odpadają bo to ma lecieć na biotabs zestawie i praktycznie bez większej ingerencji.. ale poobczajam propozycje i na pewno zdam z tego jakaś relacje. :) Nie foto relacje ale napiszę tu kiedy co wyszło na świat i kiedy doszło :) pozdro! Jak ktos ma jeszcze jakieś pomysły to proszę śmiało walić jak w dym :)
P.S. a co od Pana Pestki jest najszybsze tak faktycznie nie teoretycznie?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,964
Odznaki
11
Z tego co probowalem szybkiego, pod koniec sezonu na oucie doszly mi do 65 dni - Royal Dwarf, Easy Bud, Quick One, Royal Creamtic cos takiego to od RQS i probowalem jeszcze Fruit Auto od diny, najszybciej z tego wszystkiego je scialem :)
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,325
Buchów
4,334
Odznaki
13
Z tego co probowalem szybkiego, pod koniec sezonu na oucie doszly mi do 65 dni - Royal Dwarf, Easy Bud, Quick One, Royal Creamtic cos takiego to od RQS i probowalem jeszcze Fruit Auto od diny, najszybciej z tego wszystkiego je scialem :)
Jemu o in chodzi
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,964
Odznaki
11
@ekoludek nie szkodzi, moze byc indoor, mowie tylko ze doszly szybko przy niesprzyjajacych warunkach pogodowych bo to koniec byl sezonu wiecej opadow niz slonca hehe. Czyli przy warunkach idealnych w boxie nie bedzie problemu :D
 

BoneJuve

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2012
Postów
52
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi. :) Najwyżej wymyślę tak żeby miesiąc były całkiem same. Ryzyk fizyk ;) myślę że dadzą radę :) a to jest złego w auto że w ch*j prądu idzie na ten syf a tak ustawie 12/12 od startu i tyle
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół