nasiona marihuany

Powywijane końcówki liści. Pomoc potrzebna na CITO!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
Właśnie wróciłem do domu i zobaczyłem takie coś
Co robić?
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
Lepiej zacznij od nowa, szybciej skończysz z dobrze prowadzonym automatem niż ratując tego, na plonie też się to odbije.
 

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
Lepiej zacznij od nowa, szybciej skończysz z dobrze prowadzonym automatem niż ratując tego, na plonie też się to odbije.
póki co to jest tylko jeden, a wolę chociaż spróbować uratować, to pierwszy grow i trochę szkoda
nieważne ile wyjdzie, ważne że swoje
lać ten nawóz czy czekać?
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,971
Odznaki
11
A ja zauwazylem ze ona zaczyna Ci juz kwitnac :D Bez kitu do wy***ki, bez stresu na nowo, wez se jakiegos sezona tera lepiej w razie co i ziemie kup normalna
 

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
Rzeczywiście, jakieś włoski tam już widać, jak @druh nabuhah napisał. Siej nową!
mam peche sezona, posiałbym ale ku**a nie mam gdzie tego trzymać żeby miała dobrą ciemnie, mam boxa ale nie wiem czy światła nie za mało i trochę mały ten box jest (64x34x60). Poza tym, miałem plany jakąś kase wymotać i kupić coś do mierzenia ph, nawilżacz powietrza etc a narazie tego nie mam, co z tego że posieje skoro też będzie chu*nia?
szkoda trochę bo już ponad miesiąc ma plant
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,971
Odznaki
11
No niestety :D Tak czasem wychodzi, kup se ph meter ten zolty za 20 zl i tez dasz rade, ja bez nawilzacza jade
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,719
Odznaki
10
No, z***ałeś, późno się zgłosiłeś, to masz efekty, ale to też nauka ;)

Sezona możesz trzymać od razu w cyklu 12/12, to nie wyrośnie duży. Zrobisz mu LST i będzie ładnie zmieszczony.
Elektroniczny Miernik pH to jakieś 30 zł z przesyłką z Allegro. Nawilżacz możesz sobie odpuścić. Lepiej kup dobrą ziemię.

Podaj, co tam masz za światło.
 

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
No, z***ałeś, późno się zgłosiłeś, to masz efekty, ale to też nauka ;)

Sezona możesz trzymać od razu w cyklu 12/12, to nie wyrośnie duży. Zrobisz mu LST i będzie ładnie zmieszczony.
Elektroniczny Miernik pH to jakieś 30 zł z przesyłką z Allegro. Nawilżacz możesz sobie odpuścić. Lepiej kup dobrą ziemię.

Podaj, co tam masz za światło.
3 żarówki po 15w

No, z***ałeś, późno się zgłosiłeś, to masz efekty, ale to też nauka ;)

Sezona możesz trzymać od razu w cyklu 12/12, to nie wyrośnie duży. Zrobisz mu LST i będzie ładnie zmieszczony.
Elektroniczny Miernik pH to jakieś 30 zł z przesyłką z Allegro. Nawilżacz możesz sobie odpuścić. Lepiej kup dobrą ziemię.

Podaj, co tam masz za światło.
a jaką ziemie byś określił jako dobrą?
jakby było siano to by było pięknie, ale warun jest jaki jest, był w planach zakup growtenta jakiegoś fajnego ale ch*j z tego wyszło

patrze na te testery i sobie myśle skąd ja ku**a wezme wode destylowaną
 

Vodka81

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
60
Buchów
7
Dostajesz juz skalibrowanego
no chyba że tak

jak ten krzun padnie to się wk***ie i pie****ne tym wszystkim dopóki jakaś kasa nie wpadnie w łapy to nie będę próbował. a tak to kupie dobry sprzęt, growtent, jakieś dobre dedykowane nawozy i wtedy coś będę działał..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół