nasiona marihuany

Pozytywny po 31 dniach??

Wyszukiwarka Forumowa:

dominik05

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
10
Buchów
0
witam wszystkim.

mam taki przypal mialem 9 testow na narkotyki i tylko 1 przeszedlem wiec starzy mi powiedzieli ze jak jeszcze raz nie przejde to mnie wywala z chaty, wiec przestalem calkowicie palic, ciagle dilowalem i kumplowalem sie z tymi samymi kumplami itp itd. przestalem palic 1 stycznia pamietam ten dzien jak dzis :( wiadomo nie moglem spac itp itd ale trzeba byc twardym, minielo 31, byl 2gi luty i starzy stwierdzili ze to ten dzien i wyciagneli testy. Ja pewny siebie ze napewno przejde wyciagnelem ''siusiaka'' i zrobilem co mialem zrobic. mamusia wsadzila tescik do moczu nadszedl czas czekania. minelo 5 min a tu tylko jedna kreska!?!?!?! nie moglem w to uwierzyc.

Chodzi mi o to czy mozliwe jest wynik pozytywny przez to ze przebywalem w pomieszczeniach z ludzmi ktorzy palili skuna?

Albo jakim jeszcze innym cudem moglem miec pozytywa po 31 dniach?

z gory dzieki za odp Dominik
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Cóż nie wydaje mi się żeby przebywanie z osobami palącymi miało jakiś konkretny wpływ na test.... niemniej jednak... najwidoczniej czas pakować walizki...:freak2: trzymam za Ciebie kciuki i twoją tułaczkę po świecie... :freak2: tak w ogóle to ile ty masz mistrzu lat ?
 

growmeup

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2010
Postów
192
Buchów
0
ziomek thc w moczu utrzymuje sie dluzej niz miesiac, chcesz sie go pozbyc? pij w k***e mleka a przed samym testem nawpie****aj sie cebuli ze 3 wystarcza, zreszta mozna jarac non top i jak w***iesz cebule na dzien przed testem to nic ci nie wyjdzie :)
 

Homer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 24, 2009
Postów
911
Buchów
10

Starzy laduja cie w bambuko,pewnie chca troche przyoszczedzic wiec chca sie pozbyc zbednej " mordy" do karmienia...

A tak bez jaj :

Zemsta jest slodka-wpie**** im w zarcie troche ziola przez kilka dni i pod h*j ich wezdajac im test :p - udowodnij ,ze sie myla dajac im mozliwosc "sprawdzenia" tych z***anych testow....ja bym tak starych w***al gdyby byli z***ani....

Napisalbym ,ze nie masz nic do stracenia....ale masz - dach nad glowa ,cieply prysznic i szamke za freee.

Powodzenia
 

dominik05

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
10
Buchów
0
Cóż nie wydaje mi się żeby przebywanie z osobami palącymi miało jakiś konkretny wpływ na test.... niemniej jednak... najwidoczniej czas pakować walizki...:freak2: trzymam za Ciebie kciuki i twoją tułaczkę po świecie... :freak2: tak w ogóle to ile ty masz mistrzu lat ?


lat 17 :) a robia mi testy od ponad roku a jaram od 14 :p po tym jak mi zrobili testa to sie wk***ilem i zjaralalem lolka z 1.5g w polowie malo sie nie ozygalem ale to szczegół w ten sam dzien zjaralem jeszcze 5 lolkow z kumplami i dzisiaj minelo 6 dni, wlasnie zrobilem sobie sam testa i dalej pozytyw. a od 6 dni siedzie prawie codzinnie w pubie, wy***alem spokojnie z 30 litrow piwa, wczoraj przy***alem kosku i pocilem sie jak swinia. wiec h*j wie co z tymi testami... starzy dali mi ostatnia szanse niby.. chca mnie jutro testowac lol
 
F

fredo

Guest
No to inetligentne.... Co oni Ci te testy maja zamiar co tydzien robić i mieć nadzieje ze tym razem nic nie wyjdzie na nim?

Na to trzeba czasu....

A i tak Cie nie wypie... i tak... Masz 17 lat dopiero wiec jeszcze wierzysz w takie rzeczy :sunny:
 

Rychuuu

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
318
Buchów
0
Też tak miałem... Przez prawie rok miałem prze***ane ze starymi... testy, kary, kiedys jeszcze kieszonkowe dostawałem. A teraz ? Czasem pale z ojcem. Jak nie masz zamiaru przestać brać dragów to przyzwyczaj ich do tego, moze wkoncu odpuszczą i pogodzą się ze mają ćpuna w rodzinie. Nie rób tego dzień w dzień, mów, ze tylko okazyjnie palisz. A jak robisz to dzień w dzień to kitraj się przed nimi.
 

dominik05

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
10
Buchów
0
No to inetligentne.... Co oni Ci te testy maja zamiar co tydzien robić i mieć nadzieje ze tym razem nic nie wyjdzie na nim?

Na to trzeba czasu....

A i tak Cie nie wypie... i tak... Masz 17 lat dopiero wiec jeszcze wierzysz w takie rzeczy :sunny:

znam swoich starych wole nie ryzykowac.. mieszkal z nami kuzyn, wrocił z odwyky, smigał na heroinie i jak go starzy zbakanego zlapali to polecial na zbity ryj, siora wpie****al koks, uciekla z domu, starzy ja przyjeli spowrotem, zrobili jej test, wyszła koka i tez dostala buta na ryj, oni mysla ze jak zaczne od marihy dzisiaj to zatydzien bd dawal w zyle... to wszystko przez ta ***ana polska telewizje i polskie myslenie (ja mieszkam w angli) tu kazdy jara, idziesz ulica i gdzie nie pojdziesz to czujesz skuna, w szkole na przerwach kazdy stoi w grupach i kreci lole, ale starzy tego nie rozumia bo poogladaja fakty raz na rok a tam o zatrzymanych za mj itp..
 

dominik05

Member
Rejestracja
Wrz 14, 2008
Postów
10
Buchów
0
dziwisz im sie? po takich przejściach? postaw sie na miejscu twoich starych, mieli takie,a nie inne doświadczenia, i teraz próbują cie uchronić przed tym

ja wiem, i to mnie wlasnie w k***ia, bo ja tez to przeszedlem i widzialem przec co przechodzil moj kuzyn, a pozatym to boje sie igieł.. i uwazam ze to pie****y a nie prawda ze kazdy kto pali konczy na marysce.. hery bym nigdy nie dotkna a maryske uwielbiam :harvest:<sex>:spalony:<joint>:smokee:<shiza>:jocolor::joker:
 
E

eMCe0

Guest
Trzeba było dziennie po 2 bronki walnąć i w ch*j herbaty z cytryną, soczki owocowe itp to być nie miał przypału z testami!
 

Wilczur

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2009
Postów
50
Buchów
0
czy tak ciężko odstawić ci nawet na 3 miechy, wzbudzić w rodzicach zaufanie zacząć dobrze się uczyć... pokazać rodzicom że się potrafi. Ja to teraz robię tylko tyle że jarająć ale naprawiam krzywdy wyrządzone rodzicom w przeszłości i wreszcie zaczynam się z nimi dobrze dogadywać... same pozytywy
 

dtouch

Member
Rejestracja
Lip 25, 2009
Postów
8
Buchów
0
jestem tu nowy ale ci napisze jak ja swoja matule do trawy przekonałem.
Na początku gdy sie dowiedziała to mnie od ćpunów nawyzywała i też mnie z domu wywali, powiedziałem że może sobie pomarzyc i zaczołem przeglądac to forum w poszukiwaniu argumentów na moja korzyśc. znalazłem film union i super high me i kupa argumrntów ze alkochol i fajki są bardziej szkodliwe. w koncu w sobote usiadłem znią i powiedziałem że chce pogadać i sie zapytałem czy ma mnie za skonczonego debila i czy myśli ze biore wszystko jak leci,a ona ze sie boi bo sie w telewizji nasłuchała ze to ZŁO itd. I tu ja jej powiedzialem kiedy wracałem zbakany i czy cos odpierdzielałem, i ze zawsze spokojny usmiechniety i tu mi przytakneła. No to dalej czy by wolała zebym wracał nawalony wódką i sie awanturował i rzygał, jak wiekszosc moich kolegów ktorych nieraz wieczorem spotyka nawalonych jak wraca z pracy.no i powiedziala ż e w sumie to nie. i pokazalem jej filmy i gadka ze w holandii legalne, w czechach tez i ze jakby bylo złe to te kraje juz by nie istnialy. i ze niech mi wierzy ze do innej chemi mnie nie ciągnie i ze jak nie ktorzy lubia sie nawalic to ich sprawa ja lubie sobie lolka spalic. cala ta akcja trwala okolo 2 tygodni ale bylo warto teraz mnie rozumie i nie przeszkadza jej to a po obejrzeniu the union sama sie dziwi ze to zabronione jest i ze papierosy i alko są gorsze.

takze trzymaj sie i rozmawiaj tylko szczerze bez ściem i wyjaśnij wszystko po kolei że to nie jest złe a może i twoi rodzice sie przekonają.
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Forum jest od 18 wiec papapa6 dni po paleniu to normalne:pl:GratulujeJak nie jestes pelnoletni to nie mooga cie wyj***c z domu
Wszystko mogą, wyrzekną się praw rodzicielskich i niech sobie żyje chłopak
 

Kula

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
56
Buchów
0
to może zmien branże bo w tej ci cos nie idzie <coolpalacz> Zawsze moga go oddac do domu dziecka <rotfl>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół