nasiona marihuany

próba wyłudzenia? Powinienem się bać? Taniesianie.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Te100

Active member
Rejestracja
Sie 28, 2014
Postów
26
Buchów
0
PRZEPRASZAMY

Post autora zaedytowany i usuniety z powodow ponizej....
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

SCuN

Haszzzysz Buuzzz
Obsługa forum
Administrator
Rejestracja
Lut 26, 2021
Postów
1,936
Buchów
1,243
Niestety temat bylismy zmuszeni wyczyscic ktory niby oczernial taniesianie.pl z powodu .... Oto mail z naszej skrzynki:

Decyzja o sklepie juz pozostaje w rekach userow, my mamy zwiazane rece.

Wezwanie do usunięcia wypowiedzi godzących w dobre imię firmy Kanclerz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach​

Szanowni Państwo,

działając w imieniu firmy Kanclerz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (pełnomocnictwo w załączeniu) niniejszym informuję, iż w ramach wątku dyskusyjnego na Państwa stronie internetowej znajdują się nieprawdziwe i godzące w dobre imię mojego Mocodawcy informacje.

Wypowiedzi godzące w dobre imię mojego mocodawcy:

https://forum.haszysz.com/threads/próba-wyłudzenia-powinienem-się-bać.128256/#post-1722675 / "próba wyłudzenia? Powinienem się bać?/dodam tylko ze korzystalem ze sklepu taniesianie" 2021-09-15

Informacje zamieszczone pod wyżej wskazanym adresem ewidentnie godzą w renomę mojego Mocodawcy, a ich celem jest przedstawienie firmy Kanclerz Polska Sp. z o.o. w złym świetle. W konsekwencji w wyniku utrzymywania powyższych treści na portaluforum.haszysz.com mój Mocodawca odnosi istotne szkody majątkowe i wizerunkowe.

Celem wyjaśnienia:

Z numeru 512 *** *** zostały wysłane do grupy klientów sklepu internetowego znajdującego się pod adresem taniesianie.pl administrowanego od wielu lat przez firmę Kanclerz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach SMS z pogróżkami. Chcę wyraźnie podkreślić, że reprezentowana przeze mnie firma nie jest nadawcą tych wiadomości i nie ma nic wspólnego z tą komunikacją i w tym świetle nieprawdziwymi są zarzuty dotyczące rzekomych oszustw, a tym bardziej sugerowanie, że firma grozi swoim klientom i próbuje wyłudzić od nich pieniądze.

Niniejsze zawiadomienie winno być traktowane jako zawiadomienie usługodawcy o bezprawnych charakterze przechowywanych danych w rozumieniu art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Żądam natychmiastowego usunięcia ww. treści.

Z poważaniem
Marcin Sztrubel
Legal24 sp. z o.o., ul. Jana III Sobieskiego 112 lok. 66, 00-764 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, Wydział XIII Gospodarczy,
KRS 0000400202, NIP 5242745806, REGON 145830500, kapitał zakładowy 10.000zł
http://legal24.pl, http://czyscimyinternet.pl,
 
Ostatnia edycja:

Observer

Well-known member
Rejestracja
Sie 4, 2021
Postów
73
Buchów
66
Mając na uwadze troskę Pana "Marcin Sztrubel" o swojego mocodawcę, co z troską o klientów mocodawcy ?

Celem wyjaśnienia:

Z numeru 512 *** *** zostały wysłane do grupy klientów sklepu internetowego znajdującego się pod adresem taniesianie.pl administrowanego od wielu lat przez firmę Kanclerz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach SMS z pogróżkami. Chcę wyraźnie podkreślić, że reprezentowana przeze mnie firma nie jest nadawcą tych wiadomości i nie ma nic wspólnego z tą komunikacją i w tym świetle nieprawdziwymi są zarzuty dotyczące rzekomych oszustw, a tym bardziej sugerowanie, że firma grozi swoim klientom i próbuje wyłudzić od nich pieniądze.
W w/w nocie sami stwierdzacie że użytkownik nr 512-***-*** posiadał lub nadal posiada dostęp do bazy klientów portalu taniesianie.pl. Zgodnie z tym stwierdzeniem odpowiedzialność za powierzone dane ponosi właściciel portalu. Dla klienta końcowego nie ma znaczenia czy użytkownik tegoż numeru komórkowego jest pracownikiem, kuzynem, wujkiem czy ciocią z hameryki. Dane zostały powierzone w celu świadczenia usługi - a zostały wykorzystane w celu przestępstwa.
Reasumując - nikt tu nie szarga "dobrego imienia" taniesianie.pl - post ten był pokłosiem zdarzenia którego dopuścił się portal taniesianie.pl - wypływ danych....

...ot takie drobne przemyślenie....
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

precus

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2021
Postów
109
Buchów
64
Hatfu, ziarenka od taniesianie to kiepścizna.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ja ***ie jakie RODO. To jak jest przypadł to nie powinniśmy się ostrzegać?
 

ticketplease

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2021
Postów
103
Buchów
44
Ja ***ie jakie RODO. To jak jest przypadł to nie powinniśmy się ostrzegać?
Oczywiście, że powinniśmy.

A sklep jak to sklep. Skoro miał wyciek danych to ma obowiazek poinformowania o tym wycieku UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych). Takie przepisy.
Chyba, że nie było wycieku. Wtedy nie ma czego zgłaszać.

Swoją droghą szkoda, że usunięto całą wiadomość. Możnaby sobie od czasu do czasu zerknąć na adres czy rośnie :)
 

qqto

Olej system sraj przez okno-kiblowa wena.
Rejestracja
Paź 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Warto ostrzegać o wszystkim co może zagrozić naszemu hobby.
A już dane osobowe tak drażliwe w dzisiejszych czasach powinny być szczególnie chronione.
Oby sie już nic podobnego nie wydażyło. A jeśli ktoś coś podobnego przeżyje Zachęcam do opisywania tu na forum by ustrzec innych. (( zawsze można inaczej opisac złoczyńcę albo nazwe cześciowo wykropkować albo zamazać nieco)).
Pe@ce
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Macie polecane sklepy na forum z dobrymi promocjami, gratisami to jak barany wybierajcie inne brak słów panowie. Po coś taki temat wkoncu jest
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół