nasiona marihuany

prąd a przypał

Wyszukiwarka Forumowa:

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Teraz mam 250-300 zeta co miesiąc i nie martwię się tym w ogóle. Bardziej mnie czasami schizuje hałas wentylatorów niż zużycie prądu hehe

ty no bez kitu ma dokładnie to samo, żonka się wk***ia bo od chwili gdy stoi namiot to ciśniemy prawie dwa razy większe rachunki (w sumie nie wiem dlaczego tak to wychodzi ale je**ć) ale płacone regularnie nie są w ogóle powodem do obaw i też mam problem z tym hałasem od wentylatora bo sk***iela słychać i to grubo
 

Szukam Bucha

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2015
Postów
41
Buchów
17
Odgrzewam kotleta, dziś dzwoniłem do elektrowni poprosiłem o wykres godzinowy zuzycia prądu i pani mi powiedziała że nie mają nic takiego i nie prowadzą żadnych wykresów a co za tym idzie widzą jedynie pobor a nie cykle świetlne pozdrawiam
 

moskit

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
674
Buchów
1,014
Odznaki
2
Odgrzewam kotleta, dziś dzwoniłem do elektrowni poprosiłem o wykres godzinowy zuzycia prądu i pani mi powiedziała że nie mają nic takiego i nie prowadzą żadnych wykresów a co za tym idzie widzą jedynie pobor a nie cykle świetlne pozdrawiam
Jaki dostawca prądu? U mnie na wiosce wszystkim z instalacją PV wymieniali liczniki ze zdalnym odczytem. Znajomy co pracuje w PGE mówił że co 15 min mają odczyt.
 

Szukam Bucha

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2015
Postów
41
Buchów
17
Pge liczniki wymieniane były w tamtym roku z tym że ja mam rozliczenie comiesięczne ( inkasent spisuje licznik pod plotem)
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
Jaki dostawca prądu? U mnie na wiosce wszystkim z instalacją PV wymieniali liczniki ze zdalnym odczytem. Znajomy co pracuje w PGE mówił że co 15 min mają odczyt.
Rozliczenie jest roczne albo półroczne a odczyt mają bo pojawiają się kwh na Twoim subkoncie u operatora Twojej sieci dlatego tak to wygląda. A liczniki ze zdalnym odczytem to w tych czasch normalna rzecz czy masz pv czy nie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół