nasiona marihuany

...:::Prawdziwa muza do jarania :D:::...

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziomekck

Guest
Hmmmm. Nikt nie napisał o qltowym zespole Kottonmouth kings !!(hard rock)
Jeśli ich nie znacie to tu jest stronka dobra o nich po polsku:
kottonmouth kings prawie na każdym teledysku grzmią.. :joker:
Moim zdaniem warto ich posluchać.. najlepiej sciągnijcie teledyski(kazia bearshare czy coś trakiego) "king's blend", "Bump", "smokin weed", "King klick" ;]]] skomentujcie.. :wink:
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Stronki mi sie nie chciało oglądać ale ściągam ten teledysk "smokin weed". Mam nadzieje że jakiś fajny :p

[ Dodano: 2006-02-20, 23:14 ]
Sciągnąłem ten teledysk do "smokin weed" wy***any :thumleft: :D
 
Z

ziomekck

Guest
w king's blend są zawody w jaraniu Lol i są tam ziomy z tego zespołu :p
 

edward

New member
Rejestracja
Kwi 27, 2006
Postów
1
Buchów
0
To login brachola ale też lubie przybakać... słucham głównie progrocka. Polecam "FINAL CUT" PINK FLOYD (KONIECZNIE NA SŁUCHAWKACH - mnóstwo dźwięków w tle), "The Pros And Cons of Hitch Hicking" Rogera Watersa ale przede wszystkim utwór Echoes z płyty Floydów "Meddle" - najlepszy jaki słyszałem... no, i znalazło by sie parę innych... :bounce: :bounce:
 
R

Raz

Guest
własna muzyka przy własnym towcu polecam
przy kaliber 44 można się nieźle bać, albo ramsztajn momenty w których piłują pyski
 

kristov

Member
Rejestracja
Maj 7, 2006
Postów
18
Buchów
0
a ja proponuje sigur ros. the mars volta, porcupine tree i najnowsza plyte Ulver - Blood Inside
 
R

Raz

Guest
WSP, killaz group,PDG,K.A.S.T.A., molesta-skandal(chociaż te późniejsze też są dobre),HG, 3H,WFD stary TDF, Pono nowy cedek wbrew temu co mówią nie jest aż taki słaby, zipera o.n.f.r., INS, WACO i chyba tyle
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół